На 16 и 17 май 2026 в бридж клуб Сердика се проведе държавното първенство за смесени двойки. Изиграха се три сесии по 26 игри с равна тежест. Първенството премина с отлична организация от г-н Кл. Николчев. Крайните резултати можете да видите тук.
Победители за 2026:
1. Валя Янева - Ангел Момов
2. Стефка Паскалева - Красимир Симеонов
3. Мария Лафчиева - Марк Андонов
![]() |
![]() |
![]() |
|