Bulgarian Bridge Federation

Лозенец 2012 - Главен отборен турнир

02.06.2012 / 01:00 - 03.06.2012 / 01:00, Сливен
Национален, Отборен 0лв./Отбор
20 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Adams Family Цветана Тодорова Налбатска (3005) - Тодор Илиев Костадинов (3007) - Красимир Георгиев Гаров (5039) - Пейчо Русев Чолаков (5066)
2 ВС Лозенец Димитър Николов Гюров (5700) - Златан Петков Петров (5707) - Петко Савов Илиев (5757) - Стоил Георгиев Стоилов (5730) - Мартин Евгениев Баръмов (6013)
3 BG Seniors Георги Цолов Гергов (0050) - Ради Радев (4025) - Стефан Ненков Стефанов (0111) - Стою Тодоров Даракчиев (3000)
4 Галата Стелиана Петрова Иванова (6007) - Огнян Йочев Йочев (1000) - Атанас Кирилов Иванов (6008) - Пламен Петков Христов (6042) - Павел Атанасов Иванов (6161) - Емил Здравков Паскалев (0201)
5 Linda Венислав Нейков Колев (6026) - Вичо Тодоров Дечев (6014) - Добрин Дончев Райков (6019) - Linda Hansen (6170)
6 Ралица-Eviza Антон Георгиев Георгиев (5702) - Ралица Мирчева Мирчева (0440) - Юрий Елиас Перец (6074) - Евгения Петева (4038)
7 Quattro Румен Иванов Лазаров (1499) - Микаела Георгиева Георгиева (1504) - Румен Христов Балджийски (4520) - Александър Костадинов (4512)
8 СИД 1 ООД Анна Костадинова Лекова (0024) - Траян Борисов Христов (0028) - Хуан Николов Иков (1983) - Борил Спасов Добродолски (0013)
9 Албена Валентина Атанасова Петрова (6404) - Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401) - Станислав Бончев Недков (6438)
10 Стария бряст Георги Христов Таргов (5708) - Желязко Стефанов Попов (5710) - Иван Георгиев Марков (5714) - Христо Милков Дюлгеров (5727)
11 Ботев Пенка Колева Бичева (0121) - Любен Трифонов Люцканов (5023) - Георги Иванов Бошев (5071) - Светлан Петров Казаков (6053)
12 Тритон Живко Динев Иванов (5712) - Здравко Кирилов Костадинов (5713) - Митко Динков Добрев (5717) - Станислав Евтимов Евтимов (5335)
13 ВВ Чайка 1 Георги Колев Караколев (0005) - Кирил Руменов Мариновски (0123) - Асен Йосифов Кръчмарски (5761) - Любомир Георгиев Цеков (5763)
14 Ударник Камелия Николаева Балабанова (0109) - Веселин Танев Дяков (0660) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Георги Цанков Георгиев (1348)
15 ВВ Чайка 2 Юлиан Христов Христов (1817) - Галина Стоянова Атанасова (5060) - Георги Рангелов (0098) - Коста Стоянов (33434)
16 Хипомеч Борис Христов Борисов (5703) - Пламен Асенов Тачев (5719) - Иван Симеонов Чернев (4003) - Теню Русев Тенев (4224) - Веселин Живков Сидеров (4411)
17 Видев Диян Цветанов Данаилов (0054) - Георги Стаматов Стаматов (0077) - Колю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314)
18 Шато Росеново Лъчезар Тодоров Пейчев (0404) - Иван Пейчев Иванов (5005) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Антони Иванов Николов (6666)
19 Вито Илко Стойчев Попов (6000) - Тони Илчев Русев (4000) - Александър Христов Хаджиев (6079) - Калин Кирилов Караиванов (6018)
20 Южна зона Георги Николов Ралев (0448) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Николай Костов Дянков (5225) - Стефан Костадинов Тодоров (4008)

Резултати