Bulgarian Bridge Federation

Лозенец 2012 - Главен отборен турнир

02.06.2012 / 01:00 - 03.06.2012 / 01:00, Сливен
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
20 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 ХипомечБорис Христов Борисов (5703) - Пламен Асенов Тачев (5719) - Иван Симеонов Чернев (4003) - Теню Русев Тенев (4224) - Веселин Живков Сидеров (4411) 67.13 20.1585
2 ГалатаАтанас Кирилов Иванов (6008) - Пламен Петков Христов (6042) - Павел Атанасов Иванов (6161) - Емил Здравков Паскалев (0201) - Стелиана Петрова Иванова (6007) - Огнян Йочев Йочев (1000) 66.43 18.9399
3 ВидевКолю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314) - Диян Цветанов Данаилов (0054) - Георги Стаматов Стаматов (0077) 65.04 17.4210
4 ТритонЖивко Динев Иванов (5712) - Здравко Кирилов Костадинов (5713) - Митко Динков Добрев (5717) - Станислав Евтимов Евтимов (5335) 62.24 14.9790
5 Южна зонаГеорги Николов Ралев (0448) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Николай Костов Дянков (5225) - Стефан Костадинов Тодоров (4008) 60.49 13.4932
6 Шато РосеновоНикола Стаматов Барантиев (5555) - Антони Иванов Николов (6666) - Лъчезар Тодоров Пейчев (0404) - Иван Пейчев Иванов (5005) 59.44 12.6490
7 ВитоИлко Стойчев Попов (6000) - Тони Илчев Русев (4000) - Александър Христов Хаджиев (6079) - Калин Кирилов Караиванов (6018) 58.74 11.9347
8 АлбенаВалентина Атанасова Петрова (6404) - Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401) - Станислав Бончев Недков (6438) 57.69 11.2354
9 ВВ Чайка 1Любомир Георгиев Цеков (5763) - Георги Колев Караколев (0005) - Кирил Руменов Мариновски (0123) - Асен Йосифов Кръчмарски (5761) 59.79 12.6340
10 QuattroРумен Иванов Лазаров (1499) - Микаела Георгиева Георгиева (1504) - Румен Христов Балджийски (4520) - Александър Костадинов (4512) 58.88 12.0280
11 Ралица-EvizaРалица Мирчева Мирчева (0440) - Юрий Елиас Перец (6074) - Евгения Петева (4038) - Антон Георгиев Георгиев (5702) 58.39 11.7016
12 LindaLinda Hansen (6170) - Венислав Нейков Колев (6026) - Вичо Тодоров Дечев (6014) - Добрин Дончев Райков (6019) 57.34 11.0023
13 СИД 1 ООДАнна Лекова (0024) - Траян Борисов Христов (0028) - Хуан Николов Иков (1983) - Борил Спасов Добродолски (0013) 56.99 10.7692
14 ВС ЛозенецПетко Савов Илиев (5757) - Стоил Георгиев Стоилов (5730) - Мартин Евгениев Баръмов (6013) - Димитър Николов Гюров (5700) - Златан Петков Петров (5707) 55.24 9.6037
15 Adams FamilyПейчо Русев Чолаков (5066) - Цветана Тодорова Налбатска (3005) - Тодор Илиев Костадинов (3007) - Красимир Георгиев Гаров (5039) 54.90 9.3706
16 БотевПенка Колева Бичева (0121) - Любен Трифонов Люцканов (5023) - Георги Иванов Бошев (5071) - Светлан Петров Казаков (6053) 52.80 7.9720
17 ВВ Чайка 2Георги Рангелов (0098) - Коста Стоянов (33434) - Юлиан Христов Христов (1817) - Галина Стоянова Атанасова (5060) 49.30 5.6410
18 Стария брястГеорги Христов Таргов (5708) - Желязко Стефанов Попов (5710) - Иван Георгиев Марков (5714) - Христо Милков Дюлгеров (5727) 47.55 4.4755
19 УдарникКамелия Николаева Балабанова (0109) - Веселин Танев Дяков (0660) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Георги Цанков Георгиев (1348) 42.10 0.8392
20 BG SeniorsСтефан Ненков Стефанов (0111) - Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Георги Цолов Гергов (0050) - Ради Радев (4025) 32.87 -5.3147
--------------------------------------------------------- after the 11-th round-
- Place -       T e a m        - Score   (Sw)  (Pnlt) - Defeats IMPs  Optional -

Group A
-   1   -  Hipome4       < 16> - 192.0  (1878) (0.00) -   5      84     196    -
-   2   -  Galata        <  7> - 190.0  (1855) (0.00) -   3      81     212    -
-   3   -  Videv         <  5> - 186.0  (1865) (0.00) -   2      71     202    -
-   4   -  Triton        < 14> - 178.0  (1787) (0.00) -   5      47     180    -
-   5   -  South zone    <  9> - 173.0  (1889) (1.00) -   5      34     184    -
-   6   -  ShatoRosenovo <  6> - 170.0  (1833) (0.00) -   6      10     165    -
-   7   -  VITO          <  8> - 168.0  (1870) (0.00) -   6      18     166    -
-   8   -  Albena        <  1> - 165.0  (1890) (0.00) -   6       1     174    -

Group B
-   9   -  VV Chajka 1   < 18> - 171.0  (1708) (0.00) -   5      17     173    -
-  10   -  Quattro       <  2> - 168.4  (1728) (0.60) -   3      15     169    -
-  11   -  Ralica-Eviza  < 11> - 167.0  (1752) (0.00) -   5       9     179    -
-  12   -  Linda         < 15> - 164.0  (1735) (0.00) -   6      21     163    -
-  13   -  SID 1 OOD     <  3> - 163.0  (1624) (0.00) -   5 1/2  -8     179    -
-  14   -  VS Lozenec    < 12> - 158.0  (1675) (0.00) -   6 1/2 -25     141    -
-  15   -  Adams Family  <  4> - 157.0  (1777) (0.00) -   6     -30     147    -
-  16   -  Botev         < 20> - 151.0  (1780) (0.00) -   8     -45     159    -
-  17   -  VV Chajka 2   < 19> - 141.0  (1612) (0.00) -   5     -84     133    -
-  18   -  Staria briast < 13> - 136.0  (1684) (0.00) -   9     -90     124    -
-  19   -  Udarnik       < 10> - 120.4  (1536) (0.60) -   4     -35     106    -
-  20   -  BG Seniors    < 17> -  94.0  (1426) (0.00) -   7     -91      88    -



Adams Family     ВС Лозенец  
Пейчо Чолаков 5066   Петко Илиев 5757
Красимир Гаров 5039   Златан Петров 5707
Цветана Налбатска 3005   Димитър Гюров 5700
Тодор Костадинов 3007   Стоил Стоилов 5730
      Мартин Баръмов 6013
         
BG Seniors     Галата  
Стою Даракчиев 3000   Стелиана Иванова 6007
Стефан Стефанов 111   Атанас Иванов 6008
Ради Радев 4025   Павел Иванов 6161
Георги Гергов 50   Емил Паскалев  
      Огнян Йочев 1000
      Пламен Христов 6042
         
Linda     Ралица-Eviza  
Linda Hansen 6170   Ралица Мирчева 440
Добрин Райков 6019   Евгения Петева 4038
Веселин Колев 6026   Антон Георгиев 5702
Вичо Дечев 6014   Юрий Перец 6074
         
Quattro     СИД 1 ООД  
Александър Костадинов 4512   Анна Лекова 24
Румен Балджийски 4520   Траян Христов 28
Микаела Георгиева 1504   Хуан Иков 1983
Румен Лазаров 1499   Борил Добродолски 13
         
Албена     Стария бряст  
Стефан Георгиев 6401   Георги Таргов 5708
Светослав Недков 6438   Желязко Попов 5710
Драганка Георгиева 6402   Иван Марков 5714
Валентина Петрова 6404   Христо Дюлгеров 5727
         
Ботев     Тритон  
Светльо Казаков 6053   Здравко Костадинов 5713
Пенка Бичева 121   Станислав Евтимов 5335
Людмил Люцканов 5025   Живко Иванов 5712
Георги Божев 5071   Митко Добрев 5717
         
ВВ Чайка 1     Ударник  
Асен Кръчмарски 5761   Георги Георгиев 1348
Любомир Цеков 5763   Веселин Дяков 660
Кирил Мариновски 123   Красимир Борисов 1205
Георги Караколев 5   Камелия Балабанова 109
         
ВВ Чайка 2     Хипомеч  
Георги Рангелов 98   Борис Борисов 5703
Коста Стоянов     Пламен Тачев 5719
Галя Атанасова 5060   Теню Тенев 4224
Юлиан Христов 1817   Иван Чернев 4003
      Веселин Сидеров 4411
         
Видев     Шато Росеново  
Кольо Видев 4444   Никола Барантиев 5555
Йордан Гачев 7314   Иван Пейчев 5005
Диян Данаилов 54   Антони Иванов 6666
Георги Стаматов 77   Лъчезар Пейчев 404
         
Вито     Южна зона  
Калин Караиванов 6018   Радослав Радев 5014
Тони Русев 4000   Николай Дянков 5225
Илко Попов 6000   Георги Делев 448
Александър Хаджиев 6079   Веселин Величков 4004
      Стефан Тодоров 4008

 

Резултати