Bulgarian Bridge Federation

Стара Загора 2013, Отборен турнир "Вито"

05.10.2013 / 22:00 - 07.10.2013 / 04:00, Стара Загора
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
36 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 Титан 2Владимир Балчев Михов (1023) - Георги Колев Караколев (0005) - Христо Спасов Иванчев (0029) - Юлиян Йорданов Стефанов (0333) 154.00 41.1854
2 ЦЕНТЪРИван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111) - Иван Василев Радев (4200) - Гроздан Тенев Русинов (4201) 144.00 34.4629
3 BORO BOSSГрозьо Ангелов Донев (1550) - Димо Христов Желязков (3113) - Стойчо Милков Босев (3333) - Живко Руменов Драганов (4044) 139.00 30.9579
4 NS1-KИме PAREZANIN (33741) - RADISIC (11161) 128.00 24.5935
5 Южна ЗонаЗахари Стоилов Захариев (0066) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Румен Аспарухов Манчев (0019) 135.24 27.6790
6 К1Диана Димитрова Дамянова (0082) - Виктор Аронов (2999) - Росен Георгиев Гунев (1968) - Иван Нанев (0023) 128.38 24.0755
7 КонкурентЙордан Любомиров Гачев (7314) - Ивайло Николов Манов (6015) - Веселин Живков Сидеров (4411) - Колю Маринов Видев (4444) - Любомир Игнатов Игнатов (6060) 128.04 23.4414
8 Дама купа + РСРумен Станчев Станчев (4029) - Желязко Петков Димитров (4031) - Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401) 124.12 21.5732
9 ZVONGВасил Георгиев Батов (0102) - Мирослав Павлов Михайлов (1967) - Динко Костов (4023) - Иван Стоянов Иванов (0076) 121.35 20.2531
10 АГРИСПАСтефан Николов (4033) - Диян Иванов Донев (4026) - Тошко Димитров Сталев (4054) - Стоян Стайков (33737) 117.80 18.5612
11 ALL INДимитър Янков Димитров (0164) - Недко Валентинов Цветанов (2304) - Юри Илков Илков (2345) - Делян Живков Иванов (0071) 110.99 15.3157
12 ВИТОРади Радев (4025) - Калин Кирилов Караиванов (6018) - Тони Илчев Русев (4000) - Иван Георгиев Величков (4002) 104.12 12.0416
13 БОНДБорислав Светославов Попов (0020) - Владислав Николов Испорски (1313) - Деян Стефанов Спасов (4027) - Стефан Жечков Скорчев (6336) 129.03 20.3676
14 КАМЕНОРадослав Йорданов Радев (5014) - Станимир Душков Калчев (5500) - Светла Христова Ненова (6071) - Стефан Георгиев Георгиев (6151) 122.74 17.8143
15 ТИТАН 1Пламен Петков Христов (6042) - Петър Борисов Иванов (5544) - Христо Николов (6111) - Георги Стаматов Стаматов (0077) - Иван Симеонов Чернев (4003) - Ганчо Ганев (4034) 119.78 16.6128
16 ШУШИХристо Георгиев Христов (1001) - Миряна Стефанова Митовска (0036) - Кирил Руменов Мариновски (0123) - Александър Иванов Стоянов (0969) 116.50 15.2815
17 АВЕСТАЕмилиан Илиев Гогев (1401) - Минчо Нейков Петков (1414) - Александър Атанасов Александров (0303) - Красимир Борисов Симеонов (1205) 111.24 13.1463
18 ДОБРИЧ +Божидар Стойков Пеев (6403) - Йордан Пламенов Щерев (6451) - Паскал Христов Паскалев (6406) - Николай Тончев Тончев (6405) 108.81 12.1600
19 Linda and the shotgun ridersБоян Петков Халачев (6002) - Веселин Атанасов Марков (2861) - Иван Иванов Нейчев (6062) - Linda Hansen (6170) 102.63 9.6514
20 МАЛКИЯСтефан Андреев Стефанов (0011) - Мариян Минков Маринов (0034) - Михаил Симеонов Захариев (0332) - Светлин Димитров Манов (1063) 92.98 5.7343
21 РАДКОВ 1Радослав Радев Радев (6033) - Станислав Бончев Недков (6438) - Тодор Илиев Костадинов (3007) - Теню Русев Тенев (4224) 115.31 13.8460
22 РАДКОВ 2Марк Антонов Андонов (6171) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Стойчо Симеонов Радков (4222) - Антон Марков Андонов (6009) - Ангел Андреев Костадинов (6418) - Тодор Тихолов Тихолов (3087) 114.67 13.6029
23 МаксимусКамелия Николаева Балабанова (0109) - Николай Иванов Стефанов (4014) - Велислав Лъчезаров Стефанов (0623) - Максим Василев Велчев (4056) 111.12 12.2547
24 ГИБГалин Иванов Ненов (6211) - Васил Георгиев Понев (3377) - Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Борислав Ненков Борисов (5115) 108.67 11.3242
25 ШАТО РОСЕНОВОИван Пейчев Иванов (5005) - Николай Костов Дянков (5225) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Антони Иванов Николов (6666) 106.23 10.3975
26 3L+1MСтефка Петкова Паскалева (1804) - Траян Борисов Христов (0028) - Ралица Мирчева Мирчева (0440) - Десислава Цанкова Малакова (4334) 99.45 7.8225
27 АРСЕНАЛАтанас Първанов Ангелов (4555) - Мария Делчева Ангелова (4556) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Марта Ангелова Николова (0444) 99.07 7.6782
29 ПЕШОБорислав Илиев Симов (4007) 109.39 9.7063
29 ПЕШОДинко Колев Донев (4009) - Иван Илиев Йотов (4021) - Петър Русев Балъкчиев (4043) 109.39 9.7063
30 СевтополисДанаил Петров Джапунов (4112) - Иван Тодоров Тотев (4113) - Тенчо Костадинов Йовков (4114) - Тонка Стойчева Димитрова (5051) - Атанас Костадинов Мяхов (4110) - Евгени Танчев Енчев (4129) 95.14 5.1768
31 CCCPСветлан Петров Казаков (6053) - Васил Василев Гетов (6066) 89.87 3.5017
32 ЗАРА БРИДЖХристо Бинев Димов (4005) - Динко Славов Димитров (4006) - Милена Димова Стефанова (4015) - Злати Владимиров Георгиев (0220) 88.26 2.9899
33 МоравеновСветослав Каменов Хаджийски (3070) - Тодор Дончев Алексиев (3993) - Пламен Моравенов (33747) - Петър Стоев Даракчиев (3001) 87.60 2.7802
34 ATLANTICFlorin Safta (9504) - Mihaela Balint (9517) - Dan Zara (9516) 83.85 1.5882
35 Ударник 3Георги Иванов Пацов (0909) - Петър Кръстев Игнатов (1531) - Георги Михайлов Развигоров (2997) - Веселин Танев Дяков (0660) 81.88 0.9620
36 ДЖОНИИван Андреев Никифоров (1068) - Пламен Георгиев Костадинов (0027) - Методи Наумов Наумов (0097) - Кирил Георгиев Тулийски (0345) 70.83 -2.5503

ST Final A - Round Results                     1

  Tbl      Home Team                                 Visiting Team                          IMPs           VP

                                                                     and                                                                    and

     1  TITAN 2                                                   (VP)  CENTER                                                  (VP) 38 - 26

     2  BORO BOSS                                           (VP)  NS1-K                                                      (VP) 33 - 12

 


ST SemiFinal A - Round Results                     1

  Tbl      Home Team                                 Visiting Team                          IMPs           VP

                                                                     and                                                                    and

     1  TITAN 2                                         (VP)  BORO BOSS                                  (VP) 40 - 26

     2  CENTER                                        (VP)  NS1-K                                              (VP) 0 - 0

  

 


 

                                                                  ST Final B - Ranking                                                  3

Rank                                                              Last Res          Total VP

       1  SOUTH ZONE                                                                               13.12          135.24

       2  K1                                                                                        14.09          128.38

       3  CONCURRENT                                                                              6.88           128.04

       4  DAMA KUPA + PC                                                                        16.23          124.12

       5  ZVONG                                                                                  18.21          121.35

       6  AGRISPA                                                                                      5.91            117.8

       7  ALL IN                                                                                  3.77           110.99

       8  VITO                                                                                1.79           104.12


 

                                                                 ST Final C - Ranking                                    3

Rank                            Team Name                                           Last Res          Total VP

       1  BOND                                                                             10                                      129.03

       2  KAMENO                                                                       10                                      122.74

       3  TITAN 1                                                                     16.23                                   119.78

       4  SHUSHI                                                                      13.12                                     116.5

       5  AVESTA                                                                       3.77                                     111.24

       6  DOBRICH+                                                                15.5                                     108.81

       7  LINDA + SHOTGUN RIDERS                               6.88                                     102.63

       8  MALKIA                                                                        4.5                                       92.98

 


                                                                 ST Final D - Ranking                                    3

Rank                                                           Team Name                                                              Last Res          Total VP

       1  RADKOV 1                                                                 10.44                 115.31

       2  RADKOV 2                                                                  9.56                  114.67

       3  MAXIMUS                                                                  12.77                 111.12

       4  GIB                                                                              14.96                 108.67

       5  CHATEAUX ROSENOVO                                         7.23                  106.23

       6  3L+1M                                                                         5.04                   99.45

       7  ARSENAL                                                                    17.5                   99.07

       8  CYPRUS                                                                       2.5                    80.76


 

                    ST Final E - Ranking                                     3

Rank                                                           Team Name                                                              Last Res          Total VP

       1  PESHO                                                                   17.31                     109.39

       2  SEVTOPOLIS                                                       12.05                       95.14

       3  CCCP                                                                       2.69                        89.87

       4  ZARA BRIDGE                                                     7.95                        88.26

       5  MORAVENOV                                                       10.44                        87.6

       6  ATLANTIC                                                             9.56                        83.85

       7  UDARNIK 3                                                            10                          81.88

       8  JOHNNIE                                                                 10                          70.83


 

Swiss Teams - Ranking   8

Rank                                         Team Name                                   Last Res   Total VP

       1  TITAN 2                                                20                                                  131.63

       2  BORO BOSS                                         7.58                                               101.33

       3  NS1-K                                                    18.83                                            101.14

       4  CENTER                                                13.12                                            97.99

       5  DAMA KUPA + PC                             12.42                                            95.89

       6  K1                                                           14.39                                            95.61

       7  AGRISPA                                              14.68                                            95.59

       8  SOUTH ZONE                                      6.88                                               92.28

       9  ALL IN                                                   13.78                                            88.41

     10  VITO                                                      16.46                                            87.87

     11  CONCURRENT                                    0                                                    87.25

     12  ZVONG                                                  12.42                                            87.14

     13  BOND                                                     5.61                                               86.76

     14  AVESTA                                                 5.32                                               85.12

     15  SHUSHI                                                 1.17                                               83.79

     16  MALKIA                                                 6.22                                               82.69

     17  DOBRICH+                                          20                                                  82.08

     18  TITAN 1                                                11.27                                            81.55

     19  KAMENO                                               16.9                                               81.24

     20  LINDA + SHOTGUN RIDERS         7.58                                               80.48

     21  RADKOV 1                                            8.73                                               80.08

     22  CHATEAUX ROSENOVO                   12.05                                            78.67

     23  RADKOV 2                                            16.9                                               78.1

     24  3L+1M                                                   7.95                                               75.4

     25  ARSENAL                                              3.54                                               74.49

     26  GIB                                                         10.86                                            70.7

     27  MAXIMUS                                             3.1                                                 70.62

     28  CYPRUS                                                19.24                                            67.22

     29  CCCP                                                      11.67                                            63.86

     30  UDARNIK 3                                         0                                                    62.26

     31  PESHO                                                   3.1                                                 61.7

     32  ATLANTIC                                            8.33                                               61.31

     33  SEVTOPOLIS                                       15.5                                               61.05

     34  ZARA BRIDGE                                    0.76                                               58.65

     35  MORAVENOV                                      9.14                                               58.06

     36  JOHNNIE                                              4.5                                                 39.93

          

Резултати