Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

9 младежки бридж лагер "ММЦ Приморско 18" - отборно начинаещи

02.09.2018 / 20:00 - 02.09.2018 / 20:00,
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
0 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

2018-09-01  IX МЛАДЕЖКИ ЛАГЕР - НАЧИНАЕЩИ

 

8 teams. Number of rounds: 7.

Rank  Team   Score  Name             Roster                                       

   1     5  113,05  КСБ ОРЯХОВО      Генова - Руменов - Йорданов - Дросев         
   2     4  106,26  МОМИ4ЕТАТА       Йорданова - Иванова - Драгиева - Петкова     
   3     7   73,42  СЛИВЕНСКИ ВЯТЪР  Йовчева - Драгиев - Далакчиева - Узунова     
   4     6   71,71  СОВА             Пейчева - Испорски - Лорер - Лорер           
   5     3   61,85  СЛ-БС            Жлебинков - Йорданов - Иванова - Керемедчиева

   6     8   55,21  DEEP NUTS        Стойчева - Бакърджиева - Кръстев - Кръстева  
   7     2   52,79  ДЖЕНТЛЕМЕНИТЕ    Иванов - Стоянов - Господинов - Станков      
   8     1   25,71  МАЛЧУГАНИ        Дюлгерова - Узунова - Димов - Иванов         

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                      
Tbl  Team                                   IMP        Score   
 4   1 МАЛЧУГАНИ        2 ДЖЕНТЛЕМЕНИТЕ     0-25     1,81 18,19
 5   3 СЛ-БС            4 МОМИ4ЕТАТА        6-14     6,47 13,53
 6   6 СОВА             5 КСБ ОРЯХОВО       0-42     0,00 20,00
 7   8 DEEP NUTS        7 СЛИВЕНСКИ ВЯТЪР   9-12     8,54 11,46

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                      
Tbl  Team                                   IMP        Score   
 4   4 МОМИ4ЕТАТА       8 DEEP NUTS        19- 6    15,24  4,76
 5   5 КСБ ОРЯХОВО      1 МАЛЧУГАНИ        22-12    14,25  5,75
 6   2 ДЖЕНТЛЕМЕНИТЕ    7 СЛИВЕНСКИ ВЯТЪР   2-14     5,08 14,92
 7   6 СОВА             3 СЛ-БС            28- 0    18,73  1,27

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                      
Tbl  Team                                   IMP        Score   
 4   2 ДЖЕНТЛЕМЕНИТЕ    6 СОВА              0-25     1,81 18,19
 5   7 СЛИВЕНСКИ ВЯТЪР  3 СЛ-БС            25-14    14,59  5,41
 6   1 МАЛЧУГАНИ        8 DEEP NUTS         0-36     0,09 19,91
 7   5 КСБ ОРЯХОВО      4 МОМИ4ЕТАТА       17- 9    13,53  6,47

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                      
Tbl  Team                                   IMP        Score   
 4   7 СЛИВЕНСКИ ВЯТЪР  5 КСБ ОРЯХОВО       0-34     0,35 19,65
 5   8 DEEP NUTS        6 СОВА              7-29     2,42 17,58
 6   4 МОМИ4ЕТАТА       2 ДЖЕНТЛЕМЕНИТЕ    25- 8    16,38  3,62
 7   3 СЛ-БС            1 МАЛЧУГАНИ        32- 8    17,99  2,01

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                      
Tbl  Team                                   IMP        Score   
 4   6 СОВА             4 МОМИ4ЕТАТА        7-34     1,44 18,56
 5   1 МАЛЧУГАНИ        7 СЛИВЕНСКИ ВЯТЪР   6-26     2,88 17,12
 6   5 КСБ ОРЯХОВО      3 СЛ-БС            27- 9    16,64  3,36
 7   2 ДЖЕНТЛЕМЕНИТЕ    8 DEEP NUTS        17- 6    14,59  5,41

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                      
Tbl  Team                                   IMP        Score   
 4   3 СЛ-БС            2 ДЖЕНТЛЕМЕНИТЕ    29- 8    17,35  2,65
 5   8 DEEP NUTS        5 КСБ ОРЯХОВО       9-24     4,17 15,83
 6   4 МОМИ4ЕТАТА       1 МАЛЧУГАНИ        34- 6    18,73  1,27
 7   7 СЛИВЕНСКИ ВЯТЪР  6 СОВА             16-11    12,33  7,67

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                      
Tbl  Team                                   IMP        Score   
 4   1 МАЛЧУГАНИ        6 СОВА             15-11    11,90  8,10
 5   4 МОМИ4ЕТАТА       7 СЛИВЕНСКИ ВЯТЪР  22- 1    17,35  2,65
 6   2 ДЖЕНТЛЕМЕНИТЕ    5 КСБ ОРЯХОВО       7-14     6,85 13,15
 7   3 СЛ-БС            8 DEEP NUTS        12-12    10,00 10,00

Резултати