Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

9 младежки бридж лагер "ММЦ Приморско 18" - отборно напреднали

02.09.2018 / 20:00 - 02.09.2018 / 20:00,

2018-09-01  IX МЛАДЕЖКИ ЛАГЕР - НАПРЕДНАЛИ

 

10 teams. Number of rounds: 8.

Rank  Team  Score  Name                    Roster                                     

   1     8  98,57  ПАРТЕФИКС БЕ ЛИ ВЛАДКИ  Захариев - Кюртов - Атанасов - Манолев     
   2     7  94,43  DONATI                  Читкушева - Янински - Павлов - Йотов       
   3     1  90,79  GOLD FISH               Димитров - Ненова - Ненов - Калчева        
   4     9  89,82  ЛИ ВЛАДИ                Стаматов - Илиев - Недялков - Петров       
   5     5  78,46  БАЙ ЛАЗАР               Тенева - Койчева - Алексиева - Захариев    

   6     2  70,55  ПЕТЪР                   Шентов - Пенчев - Попов - Чолаков          
   7     3  69,21  ЗЛАТО                   Димитров - Георгиев - Мирославов - Цветанов
   8     4  68,08  BRIDGE +                Ванчев - Михов - Пейчев - Данаилов         
   9     6  64,09  ОРЯХОВО                 Киров - Валериев - Иванова - Русинова      
  10    10   0,00  Absent                

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                                 
Tbl  Team                                                   IMP       +/-         Score   
 1   1  GOLD FISH               8  ПАРТЕФИКС БЕ ЛИ ВЛАДКИ   7-44                0,63 19,37
 2   5  БАЙ ЛАЗАР               7  DONATI                  12-38                2,31 17,69
 3   9  ЛИ ВЛАДИ                4  BRIDGE +                45-15               18,37  1,63
 4   6  ОРЯХОВО                 2  ПЕТЪР                    2-33                1,47 18,53
 5   3  ЗЛАТО                   10 Absent                   0- 0     2--10     12,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                                 
Tbl  Team                                                   IMP       +/-         Score   
 1   1  GOLD FISH               8  ПАРТЕФИКС БЕ ЛИ ВЛАДКИ  38- 1               19,37  0,63
 2   9  ЛИ ВЛАДИ                5  БАЙ ЛАЗАР               20-30                6,22 13,78
 3   7  DONATI                  6  ОРЯХОВО                 28-11               15,75  4,25
 4   4  BRIDGE +                3  ЗЛАТО                   20-12               13,12  6,88
 5   2  ПЕТЪР                   10 Absent                   0- 0     2--10     12,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                                 
Tbl  Team                                                   IMP       +/-         Score   
 1   8  ПАРТЕФИКС БЕ ЛИ ВЛАДКИ  1  GOLD FISH               35-31               11,67  8,33
 2   9  ЛИ ВЛАДИ                7  DONATI                  49-33               15,50  4,50
 3   3  ЗЛАТО                   6  ОРЯХОВО                 14-24                6,22 13,78
 4   2  ПЕТЪР                   5  БАЙ ЛАЗАР               15-44                1,79 18,21
 5   4  BRIDGE +                10 Absent                  30-18    0--5,61    14,39  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                                 
Tbl  Team                                                   IMP       +/-         Score   
 1   1  GOLD FISH               7  DONATI                  23-22               10,44  9,56
 2   8  ПАРТЕФИКС БЕ ЛИ ВЛАДКИ  3  ЗЛАТО                   32-14               16,00  4,00
 3   6  ОРЯХОВО                 9  ЛИ ВЛАДИ                10-33                2,89 17,11
 4   5  БАЙ ЛАЗАР               4  BRIDGE +                20-19               10,44  9,56
 5   10 Absent                  2  ПЕТЪР                   30-18   -14,39-0     0,00  5,61

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                                 
Tbl  Team                                                   IMP       +/-         Score   
 1   1  GOLD FISH               8  ПАРТЕФИКС БЕ ЛИ ВЛАДКИ  15-19                8,33 11,67
 2   7  DONATI                  3  ЗЛАТО                   17-14               11,27  8,73
 3   6  ОРЯХОВО                 2  ПЕТЪР                   25-14               14,09  5,91
 4   4  BRIDGE +                9  ЛИ ВЛАДИ                37-18               16,23  3,77
 5   5  БАЙ ЛАЗАР               10 Absent                  28- 8    0--3,54    16,46  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                                 
Tbl  Team                                                   IMP       +/-         Score   
 1   3  ЗЛАТО                   1  GOLD FISH                5-31                2,31 17,69
 2   8  ПАРТЕФИКС БЕ ЛИ ВЛАДКИ  6  ОРЯХОВО                 20- 8               14,39  5,61
 3   2  ПЕТЪР                   7  DONATI                   4-18                5,04 14,96
 4   9  ЛИ ВЛАДИ                5  БАЙ ЛАЗАР               13- 1               14,39  5,61
 5   10 Absent                  4  BRIDGE +                28- 8   -16,46-0     0,00  3,54

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                                 
Tbl  Team                                                   IMP       +/-         Score   
 1   6  ОРЯХОВО                 3  ЗЛАТО                   27-40                5,32 14,68
 2   4  BRIDGE +                1  GOLD FISH               18-36                4,00 16,00
 3   2  ПЕТЪР                   5  БАЙ ЛАЗАР               23-19               11,67  8,33
 4   7  DONATI                  9  ЛИ ВЛАДИ                16- 8               13,12  6,88
 5   8  ПАРТЕФИКС БЕ ЛИ ВЛАДКИ  10 Absent                  25-19    0--7,58    12,42  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                                 
Tbl  Team                                                   IMP       +/-         Score   
 1   1  GOLD FISH               2  ПЕТЪР                   18-18               10,00 10,00
 2   3  ЗЛАТО                   4  BRIDGE +                28-16               14,39  5,61
 3   5  БАЙ ЛАЗАР               6  ОРЯХОВО                  6-27                3,32 16,68
 4   7  DONATI                  8  ПАРТЕФИКС БЕ ЛИ ВЛАДКИ   6-12                7,58 12,42
 5   9  ЛИ ВЛАДИ                10 Absent                  19-25   0--12,42     7,58  0,00

Резултати