Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

XXXVIII Международен бридж фестивал - Стара Загора - отборен

05.10.2019 / 06:00 - 06.10.2019 / 07:00, Стара Загора
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
38 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 ВС ЛозенецСтоил Георгиев Стоилов (5730) - Живко Динев Иванов (5712) - Златан Петков Петров (5707) - Димитър Николов Гюров (5700) - Петко Савов Илиев (5757) 9,137.41 81.7802
2 СборнаяМарк Антонов Андонов (6171) - Христо Георгиев Христов (1001) - Александър Иванов Стоянов (0969) - Антон Марков Андонов (6009) 8,138.39 57.6669
3 БагерВладимир Балчев Михов (1023) - Георги Колев Караколев (0005) - Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111) 7,114.14 46.8218
4 GreecePanayotis Kannavos (9117) - Zotos Loukas (9394) - Michel Garoufalis (9118) - Giorgos Oikonomopoulos (9370) 6,134.75 40.2047
5 Лопе де ВегаСтефан Андреев Стефанов (0011) - Светлин Димитров Манов (1063) - Валя Иванова Янева (1163) - Виктор Игор Йотов (0187) - Георги Николов Ралев (0448) - Петър Кръстев Игнатов (1531) 5,140.49 35.5457
6 ВидевТеню Русев Тенев (4224) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Колю Маринов Видев (4444) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) 5,129.08 31.9693
7 ЕлиминаторИван Иванов Тренков (0089) - Станчо Иванов Иванов (1011) - Иван Стоянов Иванов (0076) - Мирослав Павлов Михайлов (1967) 5,122.31 29.0563
8 Лозенец - Стара ЗагораБорислав Ненков Борисов (5115) - Ради Радев (4025) - Динко Славов Димитров (4006) - Радослав Йорданов Радев (5014) 5,121.66 26.5766
9 Бридж +Юлиян Йорданов Стефанов (0333) - Росен Георгиев Гунев (1968) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Ангел Иванов Ванчев (3737) 5,118.95 24.3906
10 ПоповоТодор Илиев Костадинов (3007) - Стефан Неделчев Иванов (7800) - Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187) 5,117.55 22.4068
11 ХебросДетелин Василев Петров (4426) - Милко Жеков Милков (4420) - Иван Павлов Панев (0202) - Веселин Живков Сидеров (4411) 5,117.16 20.5606
12 HansenЙордан Георгиев Вълканов (4202) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Renate Hansen (9725) - Алексей Христов Димитров (4237) 5,099.38 18.8028
13 Pliska X.O.Никола Стаматов Барантиев (5555) - Атанас Кирилов Иванов (6008) - Антони Иванов Николов (6666) - Румен Ненов Трендафилов (6006) 4,128.97 17.0923
14 LuleburgasСелиатин Мехмед Шабан (4884) - Ozkan Ozbek (9604) - Nadir Citak (9603) - Mehmet Mert (9601) 4,116.79 15.3907
15 АрсеналМинчо Нейков Петков (1414) - Емилиан Илиев Гогев (1401) - Атанас Костадинов Мяхов (4110) - Атанас Евтимов Ангелов (4409) 4,114.00 13.6564
16 БК СмолянХристо Кирилов Цветков (4683) - Кирил Димитров Пулчев (4684) - Аделин Иванов Стоянов (4700) - Венцислав Кацаров (4681) 4,113.06 11.8366
17 Първомайски доматИван Йорданов Павлов (0707) - Тодор Иванов Павлов (0193) - Захари Лайош Феров (0172) - Николай Емилов Василев (4028) 4,108.38 9.8484
18 Red with white tailПетър Руменов Гвоздев (8701) - Димитър Иванов Димитров (8704) - Любляна Стратева Алексиева (8234) - Слави Ангелов Алексиев (8225) 4,098.08 7.5238
19 ЖелезникНиколай Иванов Стефанов (4014) - Христо Бинев Димов (4005) - Панчо Колев Панев (3033) - Милена Димова Стефанова (4015) - Иван Тодоров Тотев (4113) - Тенчо Костадинов Йовков (4114) 4,090.12 4.3042
20 NominatorХристо Спасов Иванчев (0029) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Миряна Стефанова Митовска (0036) - Виктор Кременов Калчев (6100) 4,083.13 0.0000
21 Авеста + ФилГеорги Цолов Гергов (0050) - Владимир Емануилов Филков (0053) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Александър Атанасов Александров (0303) 2,115.54 0.0000
22 КАР - ЛОРКамелия Николова Рашкова (0785) - Орлин Петров Иванов (5762) - Любомир Георгиев Цеков (5763) - Рашко Христов Рашков (1388) 2,111.45 0.0000
23 КаритеГеорги Велчев Петров (8716) - Маринчо Йорданов Маринов (8711) - Юри Петров Димитров (8710) - Цветомир Груев (1419) 2,103.57 0.0000
24 Tigrovi i TigriceMarko Mladenovic (9368) - Nasko Savic (9339) - Olga Simic (9338) - Ana Brajovic (9351) 2,092.95 0.0000
25 Karamel - InЕлена Кирилова Михова (1202) - Марта Ангелова Николова (0444) - Делян Живков Иванов (0071) - Димитър Янков Димитров (0164) 2,078.24 0.0000
26 Albena + IstanbulVolkan Denizci (9937) - Стефан Цонев Георгиев (6401) - Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Ender Aksuyek (9680) 2,075.95 0.0000
27 К2Грозьо Ангелов Донев (1550) - Живко Руменов Драганов (4044) - Илия Василев Василев (0016) - Иван Нанев (0023) 112.54 0.0000
28 BeogradGoran Radisic (9356) - Dimitraki Zipovski (9355) - Zoran Koldzic (9354) - Igor Curlin (9347) 108.37 0.0000
29 КонфуцийВеселин Христов Копчев (0025) - Христо Стоянов Дунев (1162) - Капка Богданова Виденова (1805) - Владислав Димитров Славов (1811) 102.54 0.0000
30 PresaВалери Здравков Йовчев (1403) - Иван Денчов Младенов (1219) - Георги Цанков Георгиев (1348) - Николай Тодоров Янков (0046) 95.10 0.0000
31 ColdeaCornel Teodorescu (9553) - Dan Moraru (9529) - Marius Moraru (9530) - Daniel Moldovan (9239) 93.39 0.0000
32 БонсистСтелиана Петрова Иванова (6007) - Лия Костова Костова (0750) - Марина Николаева Койчева (0142) - Траян Борисов Христов (0028) 92.64 0.0000
33 ПешоЯнко Тодоров Янков (4060) - Динко Колев Донев (4009) - Борислав Илиев Симов (4007) - Иван Илиев Йотов (4021) 89.95 0.0000
34 Sky BridgeВладимир Георгиев Янков (0115) - Борислав Красимиров Ризов (0114) - Борис Петков Василев (2412) - Елица Георгиева Чешитева (1017) 86.08 0.0000
35 CernatoRazvan Gheorghe (9223) - Horia Georgescu (9563) - Cernat Ovidiu (9552) - Anton Negoescu (9562) 81.34 0.0000
36 RubinSimona Darie (9525) - Costache Darie (9526) - Alexandru Mugioiu (9594) - Bogdan Neagu (9240) 78.89 0.0000
37 ContraFilip Florin (9544) - Marius Ionita (9543) - Ghigheci Ovidiu (9551) - Briciu Marius (9550) 70.32 0.0000
38 Dream teamМаксим Василев Велчев (4056) - Иван Георгиев Динев (4030) - Corina Lupsan (9542) - Octavian Lupsan (9541) 44.34 0.0000

2019-10-05  38 МБФ Стара Загора - отборно

Полуфинал CO  
Сборная - Багер 6-0 35-13
ВС Лозенец - Greece 1,8-0 49-14
Финал CO  
Сборная - ВС Лозенец 2,1-0 21-29
Багер - Greece 0-0,6 40-18

38 teams. Number of rounds: 11. Total score levelled - some teams («) have played fewer rounds than others.

Rank  Team    Score    Name                    Count    Session  Rank      C-O  Country   Roster                                                                                      
   Група А
   1     4  -          ВС ЛОзенец                                                         Петко Илиев - Димитър Гюров - Златан Петров - Живко Иванов - Стоил Стоилов                            
   2     3  -          Сборная                                                            Христо Христов - Марк Андонов - Антон Андонов - Александър Стоянов               
   3     8  -          Багер                                                              Владимир Марашев - Иван Цончев - Георги Караколев - Владимир Михов               
   4    11  -          Greece                                                             Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                             
   Група В
   5    16  6140,49    Лопе де Вега               11     140,49     0  6000,00            Валя Янева - Светлин Манов - Стефан Стефанов - Петър Игнатов - Георги Ралев - Виктор Йотов  
   6    17  6129,08    Видев                      11     129,08     0  6000,00            Колю Видев - Гроздан Русинов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                              
   7    28  6122,31    Елиминатор                 11     122,31     0  6000,00            Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Станчо Иванов-Бръм 2 - Иван Тренков                       
   8    27  6121,66    Лозенец - Стара Загора     11     121,66     0  6000,00            Борислав Борисов - Радослав Радев - Динко Димитров - Ради Радев                             
   9     1  6118,95    Бридж +                    11     118,95     0  6000,00            Ангел Ванчев - Захари Захариев - Росен Гунев - Юлиян Стефанов                               
  10    10  6117,55    Попово                     11     117,55     0  6000,00            Милко Славов - Иван Александров - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                          
  11    30  6117,16    Хеброс                     11     117,16     0  6000,00            Милко Милков - Детелин Петров - Веселин Сидеров - Мария Митрева                             
  12     6  6099,38    Hansen                     11      99,38     0  6000,00  Austria   Алексей Димитров - Renate Hansen - Веселин Величков - Йордан Вълканов            

  Група С           
  13    14  4128,97    Pliska X.O.                11     128,97     0  4000,00            Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Антони Иванов - Атанас Иванов                        
  14    13  4116,79    Luleburgas                 11     116,79     0  4000,00  Turkey    Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                              
  15    37  4114,00    Арсенал                    11     114,00     0  4000,00            Атанас Евтимов - Атанас Мяхов - Емилиан Гогев - Минчо Петков                                
  16    21  4113,06    БК Смолян                  11     113,06     0  4000,00            Христо Цветков - Венцислав Кацаров - Аделин Стоянов - Кирчо Пулчев                          
  17     5  4108,38    Първомайски домат          11     108,38     0  4000,00            Николай Василев - Захари Феров - Тодор Павлов - Иван Павлов                                 
  18    34  4099,13 «  Железник                   10 «    99,13     0  4000,00            Христо Бинев - Николай Стефанов - Тенчо Йовков - Иван Тотев - Милена Стефанова - Панчо Панев
  19    33  4098,08    Red with white tail        11      98,08     0  4000,00  Bulgaria  Слави Алексиев - Любляна Алексиева - Димитър Димитров - Петър Гвоздев         

  Група D            
  20    24  2115,54    Авеста + Фил               11     115,54     0  2000,00            Александър Александров - Красимир Симеонов - Владимир Филков - Георги Гергов                
  21     7  2111,45    КАР - ЛОР                  11     111,45     0  2000,00            Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Любомир Цеков - Орлин Иванов                               
  22    29  2103,57    Карите                     11     103,57     0  2000,00            Юри Димитров - Маринчо Маринов - Георги Петров - Цветомир Груев                             
  23    35  2102,25 «  Tigrovi i Tigrice          10 «   102,25     0  2000,00  Serbia    Ana Brajovic - Olga Simic - Nesko Savic - Marko Mladenovic                                  
  24    31  2078,24    Karamel - In               11      78,24     0  2000,00            Марта Николова - Елена Михова - Димитър Димитров - Делян Иванов                             
  
  Група Е
  25     9   112,54    К2                         11     112,54     0                     Иван Нанев - Илия Василев - Грозьо Донев - Живко Драганов                                   
  26    36   102,54    Конфуций                   11     102,54     0                     Веселин Копчев - Христо Дунев - Капка Виденова - Владислав Славов                           
  27    19    95,10    Presa                      11      95,10     0                     Георги Георгиев - Николай Янков - Валери Йовчев - Иван Младенов                             
  28    20    92,64    Бонсист                    11      92,64     0                     Траян Христов - Стелияна Иванова - Лия Костова - Марина Койчева                             
  29    15    89,95    Пешо                       11      89,95     0                     Динко Донев - Борислав Симов - Иван Йотов - Янко Янков                                      
  30    26    86,08    Sky Bridge                 11      86,08     0                     Владимир Янков - Борислав Ризов - Борис Василев - Елица Чешитева                            

  31    32    78,89    Rubin                      11      78,89     0           Romania   Simona Darie - Costache Darie - Alexandru Mugioiu                                           

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                                             
Tbl  Team                                                                      Score   
                                
 3   16 Лопе де Вега            27 Лозенец - Стара Загора  43-17            17,69  2,31
 4   17 Видев                   1  Бридж +                 30-18            14,39  5,61
 5   10 Попово                  28 Елиминатор              11-18             7,23 12,77
 6   30 Хеброс                  6  Hansen                   0- 0   2--10    12,00  0,00
 7   14 Pliska X.O.             21 БК Смолян               14- 2            14,39  5,61
 8   13 Luleburgas              5  Първомайски домат       32-21            14,09  5,91
 9   37 Арсенал                 33 Red with white tail     32-12            16,46  3,54
 10  34 Железник                35 Tigrovi i Tigrice                                   
 11  29 Карите                  7  КАР - ЛОР                8-21             5,32 14,68
 12  24 Авеста + Фил            31 Karamel - In            40- 0            19,74  0,26
 13  9  К2                      19 Presa                   26-18            13,12  6,88
 14  15 Пешо                    20 Бонсист                  2-15             5,32 14,68
 15  26 Sky Bridge              32 Rubin                   29-22            12,77  7,23
 16  36 Конфуций                2  Beograd                                  12,00 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                                             
Tbl  Team                                                   IMP     +/-        Score                

 3   16 Лопе де Вега            27 Лозенец - Стара Загора  21-19            10,86  9,14
 4   1  Бридж +                 17 Видев                    2-16             5,04 14,96
 5   30 Хеброс                  28 Елиминатор              12-21             6,55 13,45
 6   6  Hansen                  10 Попово                  10-30             3,54 16,46
 7   21 БК Смолян               5  Първомайски домат       16-20             8,33 11,67
 8   14 Pliska X.O.             37 Арсенал                 28-16            14,39  5,61
 9   13 Luleburgas              34 Железник                21-12            13,45  6,55
 10  7  КАР - ЛОР               33 Red with white tail      0- 0    2-2     12,00 12,00
 11  24 Авеста + Фил            29 Карите                  20-28             6,88 13,12
 12  35 Tigrovi i Tigrice       31 Karamel - In            29- 8            16,68  3,32
 13  36 Конфуций                15 Пешо                    20-31             5,91 14,09
 14  32 Rubin                   9  К2                       3-48             0,00 20,00
 15  26 Sky Bridge              19 Presa                   10-34             2,69 17,31
 16  20 Бонсист                 2  Beograd                                  12,00 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                                              
Tbl  Team                                                   IMP                Score   
 1   4  Сборная                 8  ВС Лозенец              35-15            16,46  3,54
 2   3  Greece                  11 Багер                   49-14            19,11  0,89
 3   16 Лопе де Вега            17 Видев                   30-16            14,96  5,04
 4   27 Лозенец - Стара Загора  6  Hansen                  33-10            17,11  2,89
 5   10 Попово                  1  Бридж +                  4-31             2,13 17,87
 6   30 Хеброс                  28 Елиминатор               3- 1            10,86  9,14
 7   14 Pliska X.O.             5  Първомайски домат       26-14            14,39  5,61
 8   21 БК Смолян               33 Red with white tail     22- 4            16,00  4,00
 9   22 Nominator               37 Арсенал                 17-30             5,32 14,68
 10  34 Железник                13 Luleburgas              26-34             6,88 13,12
 11  12 Albena + Istanbul       24 Авеста + Фил            17-39             3,10 16,90
 12  29 Карите                  35 Tigrovi i Tigrice       26-14            14,39  5,61
 13  7  КАР - ЛОР               31 Karamel - In            21- 8            14,68  5,32
 14  36 Конфуций                32 Rubin                   27-10            15,75  4,25
 15  9  К2                      15 Пешо                     9- 3            12,42  7,58
 16  19 Presa                   20 Бонсист                 19-17            10,86  9,14
 17  26 Sky Bridge              2  Beograd                                  12,00 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                              
Tbl  Team                                                   IMP                Score   
 1   4  Сборная                 8  ВС Лозенец              15-22             7,23 12,77
 2   11 Багер                   16 Лопе де Вега            17-15            10,86  9,14
 3   3  Greece                  21 БК Смолян               40- 0            19,74  0,26
 4   28 Елиминатор              17 Видев                   24-36             5,61 14,39
 5   27 Лозенец - Стара Загора  14 Pliska X.O.             12- 3            13,45  6,55
 6   6  Hansen                  22 Nominator               32- 7            17,50  2,50
 7   34 Железник                23 Coldea                   6-37             1,47 18,53
 8   13 Luleburgas              1  Бридж +                 15-42             2,13 17,87
 9   30 Хеброс                  37 Арсенал                 32-17            15,23  4,77
 10  10 Попово                  35 Tigrovi i Tigrice       43- 6            19,37  0,63
 11  5  Първомайски домат       12 Albena + Istanbul       30-14            15,50  4,50
 12  29 Карите                  33 Red with white tail     13-28             4,77 15,23
 13  2  Beograd                 36 Конфуций                 7- 3            11,67  8,33
 14  9  К2                      24 Авеста + Фил            13-20             7,23 12,77
 15  31 Karamel - In            32 Rubin                   23-21            10,86  9,14
 16  7  КАР - ЛОР               15 Пешо                    21-12            13,45  6,55
 17  20 Бонсист                 19 Presa                   13-20             7,23 12,77
 18  26 Sky Bridge              18 Cernato                                  12,00 16,50

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                              
Tbl  Team                                                   IMP     +/-        Score   
 1   4  Сборная                 28 Елиминатор              41- 1            19,74  0,26
 2   17 Видев                   8  ВС Лозенец               8-32             2,69 17,31
 3   21 БК Смолян               3  Greece                  14-20             7,58 12,42
 4   11 Багер                   18 Cernato                 52- 1            20,00  0,00
 5   5  Първомайски домат       16 Лопе де Вега             8-46             0,50 19,50
 6   14 Pliska X.O.             1  Бридж +                 22-14            13,12  6,88
 7   6  Hansen                  34 Железник                26-26            10,00 10,00
 8   37 Арсенал                 10 Попово                   7- 8             9,56 10,44
 9   22 Nominator               12 Albena + Istanbul       23-14            13,45  6,55
 10  27 Лозенец - Стара Загора  33 Red with white tail     41-13            18,04  1,96
 11  30 Хеброс                  29 Карите                  23-17            12,42  7,58
 12  36 Конфуций                23 Coldea                   5-29             2,69 17,31
 13  13 Luleburgas              7  КАР - ЛОР               37- 5            18,68  1,32
 14  25 Contra                  9  К2                      25-10            15,23  4,77
 15  35 Tigrovi i Tigrice       15 Пешо                    30-12            16,00  4,00
 16  31 Karamel - In            24 Авеста + Фил            23-26             8,73 11,27
 17  2  Beograd                 20 Бонсист                 36-23            14,68  5,32
 18  32 Rubin                   26 Sky Bridge              35-19    0-2     15,50  6,50
 19  19 Presa                   38 Dream team              13-17             8,33 11,67

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                              
Tbl  Team                                                   IMP                Score   
 1   8  ВС Лозенец              4  Сборная                  6-29             2,89 17,11
 2   3  Greece                  28 Елиминатор               0-20             3,54 16,46
 3   21 БК Смолян               18 Cernato                 16-13            11,27  8,73
 4   17 Видев                   22 Nominator               24- 1            17,11  2,89
 5   6  Hansen                  11 Багер                   17-25             6,88 13,12
 6   34 Железник                5  Първомайски домат       20-27             7,23 12,77
 7   14 Pliska X.O.             27 Лозенец - Стара Загора  18-14            11,67  8,33
 8   16 Лопе де Вега            36 Конфуций                21- 6            15,23  4,77
 9   37 Арсенал                 33 Red with white tail     18-17            10,44  9,56
 10  1  Бридж +                 35 Tigrovi i Tigrice       23- 7            15,50  4,50
 11  12 Albena + Istanbul       9  К2                      10- 4            12,42  7,58
 12  10 Попово                  15 Пешо                    21-10            14,09  5,91
 13  7  КАР - ЛОР               25 Contra                  17-17            10,00 10,00
 14  24 Авеста + Фил            30 Хеброс                  13-33             3,54 16,46
 15  2  Beograd                 29 Карите                   7-30             2,89 17,11
 16  23 Coldea                  32 Rubin                   24- 0            17,31  2,69
 17  13 Luleburgas              38 Dream team              52- 9            20,00  0,00
 18  20 Бонсист                 26 Sky Bridge              20-21             9,56 10,44
 19  19 Presa                   31 Karamel - In             6-19             5,32 14,68

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                              
Tbl  Team                                                   IMP                Score   
 1   21 БК Смолян               8  ВС Лозенец               8-36             1,96 18,04
 2   4  Сборная                 5  Първомайски домат       42-20            16,90  3,10
 3   18 Cernato                 28 Елиминатор              29-35             7,58 12,42
 4   3  Greece                  37 Арсенал                 26- 5            16,68  3,32
 5   34 Железник                6  Hansen                  14-15             9,56 10,44
 6   11 Багер                   36 Конфуций                14-10            11,67  8,33
 7   15 Пешо                    17 Видев                    8-34             2,31 17,69
 8   25 Contra                  22 Nominator                5-30             2,50 17,50
 9   9  К2                      33 Red with white tail      8-15             7,23 12,77
 10  14 Pliska X.O.             24 Авеста + Фил            23-11            14,39  5,61
 11  29 Карите                  16 Лопе де Вега             3-23             3,54 16,46
 12  2  Beograd                 12 Albena + Istanbul       11-20             6,55 13,45
 13  32 Rubin                   1  Бридж +                  4-20             4,50 15,50
 14  31 Karamel - In            27 Лозенец - Стара Загора  15-51             0,76 19,24
 15  7  КАР - ЛОР               23 Coldea                  26-20            12,42  7,58
 16  10 Попово                  20 Бонсист                 24- 5            16,23  3,77
 17  35 Tigrovi i Tigrice       26 Sky Bridge              35- 2            18,83  1,17
 18  13 Luleburgas              30 Хеброс                   5-20             4,77 15,23
 19  38 Dream team              19 Presa                   16-18             9,14 10,86

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                              
Tbl  Team                                                   IMP                Score   
 1   36 Конфуций                21 БК Смолян                3-41             0,50 19,50
 2   5  Първомайски домат       3  Greece                  11- 8            11,27  8,73
 3   8  ВС Лозенец              25 Contra                  22- 2            16,46  3,54
 4   11 Багер                   28 Елиминатор               1-12             5,91 14,09
 5   4  Сборная                 9  К2                      27-10            15,75  4,25
 6   37 Арсенал                 22 Nominator               22-12            13,78  6,22
 7   18 Cernato                 32 Rubin                   32- 5            17,87  2,13
 8   6  Hansen                  29 Карите                  23- 9            14,96  5,04
 9   34 Железник                31 Karamel - In            34-13            16,68  3,32
 10  24 Авеста + Фил            33 Red with white tail     21-23             9,14 10,86
 11  14 Pliska X.O.             12 Albena + Istanbul       26-21            12,05  7,95
 12  23 Coldea                  17 Видев                   13-28             4,77 15,23
 13  30 Хеброс                  15 Пешо                     0-29             1,79 18,21
 14  2  Beograd                 7  КАР - ЛОР                4- 0            11,67  8,33
 15  1  Бридж +                 27 Лозенец - Стара Загора  27-27            10,00 10,00
 16  16 Лопе де Вега            10 Попово                  16-10            12,42  7,58
 17  13 Luleburgas              35 Tigrovi i Tigrice       10-11             9,56 10,44
 18  20 Бонсист                 38 Dream team              25-20            12,05  7,95
 19  19 Presa                   26 Sky Bridge              19-32             5,32 14,68

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                              
Tbl  Team                                                   IMP                Score   
 1   5  Първомайски домат       25 Contra                   9- 7            10,86  9,14
 2   8  ВС Лозенец              28 Елиминатор              22-21            10,44  9,56
 3   36 Конфуций                34 Железник                32-15            15,75  4,25
 4   23 Coldea                  21 БК Смолян                8-35             2,13 17,87
 5   22 Nominator               32 Rubin                   17-15            10,86  9,14
 6   11 Багер                   33 Red with white tail     25-11            14,96  5,04
 7   3  Greece                  16 Лопе де Вега            34- 2            18,68  1,32
 8   24 Авеста + Фил            37 Арсенал                 15-23             6,88 13,12
 9   14 Pliska X.O.             9  К2                       4-15             5,91 14,09
 10  4  Сборная                 1  Бридж +                 21- 1            16,46  3,54
 11  7  КАР - ЛОР               6  Hansen                   9-18             6,55 13,45
 12  12 Albena + Istanbul       31 Karamel - In            15-19             8,33 11,67
 13  20 Бонсист                 18 Cernato                  1-35             1,03 18,97
 14  2  Beograd                 30 Хеброс                  19-21             9,14 10,86
 15  10 Попово                  17 Видев                   27-28             9,56 10,44
 16  29 Карите                  38 Dream team              38- 7            18,53  1,47
 17  15 Пешо                    35 Tigrovi i Tigrice       18-12            12,42  7,58
 18  19 Presa                   27 Лозенец - Стара Загора  21-31             6,22 13,78
 19  13 Luleburgas              26 Sky Bridge              20-16            11,67  8,33

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                              
Tbl  Team                                                   IMP     +/-        Score   
 1   36 Конфуций                28 Елиминатор               5- 7             9,14 10,86
 2   25 Contra                  4  Сборная                 17- 8            13,45  6,55
 3   5  Първомайски домат       20 Бонсист                 29-10            16,23  3,77
 4   23 Coldea                  14 Pliska X.O.              4- 0            11,67  8,33
 5   32 Rubin                   37 Арсенал                 15-13            10,86  9,14
 6   9  К2                      11 Багер                    3- 6             8,73 11,27
 7   8  ВС Лозенец              18 Cernato                 23- 4            16,23  3,77
 8   16 Лопе де Вега            1  Бридж +                 20-18            10,86  9,14
 9   2  Beograd                 34 Железник                 6-25             3,77 16,23
 10  30 Хеброс                  21 БК Смолян                4-17             5,32 14,68
 11  22 Nominator               29 Карите                  27-15    0--1    14,39  4,61
 12  33 Red with white tail     15 Пешо                    26-14            14,39  5,61
 13  7  КАР - ЛОР               17 Видев                   18-17            10,44  9,56
 14  12 Albena + Istanbul       10 Попово                  28-22            12,42  7,58
 15  38 Dream team              31 Karamel - In            21-28             7,23 12,77
 16  13 Luleburgas              24 Авеста + Фил            13-35             3,10 16,90
 17  19 Presa                   6  Hansen                   1-14             5,32 14,68
 18  3  Greece                  26 Sky Bridge              30- 2            18,04  1,96
 19  27 Лозенец - Стара Загора  35 Tigrovi i Tigrice        4- 9             7,95 12,05

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                              
Tbl  Team                                                   IMP     +/-        Score   
 1   1  Бридж +                 2  Beograd                  0- 0    2-2     12,00 12,00
 2   3  Greece                  4  Сборная                 11-25             5,04 14,96
 3   5  Първомайски домат       6  Hansen                  43-29            14,96  5,04
 4   7  КАР - ЛОР               8  ВС Лозенец              21-27             7,58 12,42
 5   9  К2                      10 Попово                  29-21            13,12  6,88
 6   11 Багер                   12 Albena + Istanbul       18-11            12,77  7,23
 7   13 Luleburgas              14 Pliska X.O.             15-25             6,22 13,78
 8   15 Пешо                    16 Лопе де Вега            26-31             7,95 12,05
 9   17 Видев                   18 Cernato                 21-27             7,58 12,42
 10  19 Presa                   20 Бонсист                  4-15             5,91 14,09
 11  21 БК Смолян               22 Nominator                4- 4            10,00 10,00
 12  23 Coldea                  24 Авеста + Фил            23-12            14,09  5,91
 13  25 Contra                  26 Sky Bridge              22- 2            16,46  3,54
 14  27 Лозенец - Стара Загора  28 Елиминатор               7-33             2,31 17,69
 15  29 Карите                  30 Хеброс                  17-18             9,56 10,44
 16  31 Karamel - In            32 Rubin                   13-22             6,55 13,45
 17  33 Red with white tail     34 Железник                17-20             8,73 11,27
 18  35 Tigrovi i Tigrice       36 Конфуций                 2-39             0,63 19,37
 19  37 Арсенал                 38 Dream team              17- 9            13,12  6,88

Резултати