Bulgarian Bridge Federation

Зона ЮГ - ДОП 2021

18.06.2021 / 00:00 - 20.06.2021 / 06:00, Пловдив
Първенство, Отборен 0лв. /Отбор
5 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 КристонКръстьо Атанасов Малинов (4642) - Станислав Владимиров Гешев (4620) - Стоян Николаев Николов (4640) - Николай Красимиров Немигенчев (3967) - Пенко Йорданов Кръстев (4621) - Деан Александров Терзиев (4650) 74.49 0.0000
2 АматоПетър Николов Николов (3180) - Иван Илиев Костадинов (4639) - Цветелин Василев Василев (4645) - Томи Любомиров Наков (4644) - Димитър Йорданов Кръстев (4654) - Васил Апостолов Ненчев (3456) - Румен Димитров Попов (3063) 52.03 40.0000
3 ДимитровградТанчо Янев Койнов (4230) - Георги Щерев Петров (4231) - Георги Първанов Първанов (4949) - Селиатин Мехмед Шабан (4884) - Моника Димитрова Демирева (4945) - Минко Недев Александров (4228) 51.45 30.0000
4 НефтохимикЯни Адамов Шишманов (5013) - Любен Трифонов Люцканов (5023) - Атанас Дженев Димов (5000) - Георги Иванов Бошев (5071) 42.16 20.0000
5 СекировоПетър Делипетров (3099) - Йосиф Алонцов Петков (3097) - Георги Николов Лесов (3100) - Нейко Нейков (3115) - Серьожа Иванов Гендов (3105) - Николай Петров Бебов (3101) 39.87 10.0000

2021-06-18  ДОП 2021 - квалификации зона "Юг"

 

5 teams. Number of rounds: 5.

Rank  Team  Score  Name          Roster                                                           

   1     4  74,49  Кристон       Николов - Гешев - Малинов - Терзиев - Кръстев - Немигенчев       
   2     2  52,03  Амато         Наков - Василев - Костадинов - Николов - Попов - Ненчев - Кръстев
   3     1  51,45  Димитровград  Първанов - Петров - Койнов - Александров - Демирева - Шабан      
   4     5  42,16  Нефтохимик    Димов - Люцканов - Бошев - Шишманов                              
   5     3  39,87  Секирово      Бебов - Гендов - Лесов - Нейков - Петков - Делипетров            

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   -- --            5  Нефтохимик                   12,00
 2   4  Кристон       1  Димитровград  49-25    15,74  4,26
 3   3  Секирово      2  Амато         22-50     3,58 16,42

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   4  Кристон       -- --                     12,00
 2   3  Секирово      5  Нефтохимик    36-34    10,61  9,39
 3   2  Амато         1  Димитровград  21-42     4,81 15,19

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   -- --            3  Секирово                     12,00
 2   2  Амато         4  Кристон       17-39     4,62 15,38
 3   1  Димитровград  5  Нефтохимик    27-38     6,96 13,04

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   2  Амато         -- --                     12,00
 2   1  Димитровград  3  Секирово      33-22    13,04  6,96
 3   5  Нефтохимик    4  Кристон       12-52     1,91 18,09

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   -- --            1  Димитровград                 12,00
 2   5  Нефтохимик    2  Амато         30-46     5,82 14,18
 3   4  Кристон       3  Секирово      47-35    13,28  6,72

Резултати