Bulgarian Bridge Federation

Държавно първенство смесени двойки - сесия 3

14.05.2023 / 06:00 - 14.05.2023 / 07:00,
Първенство, Смесен двойков 0лв. /Двойков
22 Участници в турнира 84 игри/1

Класиране

# Състезатели Резултат ELO
1 Марк Антонов Андонов (6171) - Валя Иванова Янева (1163) 55.29 % 50.0000
2 Петър Борисов Иванов (5544) - Елена Кирилова Михова (1202) 55.00 % 40.0000
3 Десислава Цанкова Малакова (4334) - Иван Бориславов Цончев (0101) 54.51 % 30.0000
4 Антон Оттов Антонов (2006) - Даниела Петкова Григорова (2007) 52.94 % 25.0000
5 Стефка Петкова Паскалева (1804) - Георги Стефанов Шоков (0999) 52.91 % 20.0000
6 Емилиан Илиев Гогев (1401) - Анна Костадинова Лекова (0024) 51.97 % 18.0000
7 Капка Богданова Виденова (1805) - Владислав Димитров Славов (1811) 51.73 % 16.0000
8 Мариана Георгиева Рибарска (0030) - Цоло Василев Цолов (0040) 51.53 % 14.0000
9 Светла Христова Ненова (6071) - Стефан Георгиев Георгиев (6151) 51.52 % 12.0000
10 Велина Ветрушкова Костова (0038) - Коста Любенов Костов (0039) 51.06 % 10.0000
11 Лия Костова Костова (0750) - Виктор Игор Йотов (0187) 50.82 % 0.0000
12 Борил Спасов Добродолски (0013) - Невена Иванова Стоимирова (9120) 50.60 % 0.0000
13 Рашко Христов Рашков (1388) - Камелия Николова Рашкова (0785) 50.52 % 0.0000
14 Владислав Николов Испорски (1313) - Елица Георгиева Чешитева (1017) 50.05 % 0.0000
15 Марина Николаева Койчева (0142) - Росен Георгиев Гунев (1968) 49.65 % 0.0000
16 Евгения Георгиева Рачева (8250) - Атанас Евтимов Ангелов (4409) 49.31 % 0.0000
17 Гергана Тенева Тенева (0757) - Николай Цветанов Янински (2324) 48.75 % 0.0000
18 Георги Първанов Първанов (4949) - Моника Димитрова Демирева (4945) 47.08 % 0.0000
19 Владимир Емануилов Филков (0053) - Ирена Владимирова Филкова (0354) 46.28 % 0.0000
20 Рая Тодорова Ганчева (0639) - Александър Иванов Стоянов (0969) 45.68 % 0.0000
21 Пламен Стефанов Берберов (0391) - Мария Лафчиева (0458) 43.96 % 0.0000
22 Валентин Ивов Николов (0265) - Йоанна Иванчева Йотова (0512) 39.54 % 0.0000

2023-05-12  ДП - Смесени двойки 2023 - After Session 3

Честито на шампионите!

11 tables, 22 pairs. Number of boards: 84. Average: 840,0.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair  Score      %  Name                                     1      2      3  

   1    24  928,9  55,29  Валя Янева - Марк Андонов              57,96  55,24  52,68
   2    16  924,0  55,00  Елена Михова - Петър Иванов            55,62  54,93  54,46
   3     3  915,8  54,51  Десислава Малакова - Иван Цончев       58,04  50,32  55,18
   4    23  889,3  52,94  Даниела Григорова - Антон Антонов      56,55  47,08  55,18
   5    17  888,9  52,91  Стефка Паскалева - Георги Шоков        51,92  58,06  48,75

   6    26  873,0  51,97  Анна Лекова - Емилиан Гогев            48,85  49,01  58,04
   7    15  869,1  51,73  Капка Виденова - Владислав Славов      51,33  52,44  51,43
   8    13  865,8  51,53  Мариана Рибарска - Цоло Цолов          56,15  49,70  48,75
   9     6  865,6  51,52  Светла Ненова - Стефан Георгиев        56,25  44,57  53,75
  10    22  857,9  51,06  Велина Костова - Коста Костов          42,78  50,42  60,00

  11    25  853,7  50,82  Лия Костова - Виктор Йотов             41,88  59,85  50,71
  12    14  850,0  50,60  Невена Стоимирова - Борил Добродолски  55,26  51,18  45,36
  13     7  848,8  50,52  Камелия Рашкова - Рашко Рашков         51,83  50,28  49,46
  14    11  840,8  50,05  Елица Георгиева - Владислав Испорски   48,81  51,52  49,82
  15    21  834,1  49,65  Марина Койчева - Росен Гунев           43,79  49,43  55,71

  16     4  828,4  49,31  Евгения Рачева - Атанас Евтимов        52,50  48,29  47,14
  17    12  819,0  48,75  Гергана Тенева - Николай Янински       44,19  52,61  49,46
  18     2  790,9  47,08  Моника Демирева - Георги Първанов      43,71  56,09  41,43
  19     8  777,5  46,28  Ирена Филкова - Владимир Филков        41,79  45,09  51,96
  20     1  767,5  45,68  Рая Тодорова - Александър Стоянов      52,66  36,36  48,04

  21     5  738,6  43,96  Мария Лафчиева - Пламен Берберов       44,66  44,37  42,86
  22    27  664,2  39,54  Йоанна  Йотова - Валентин Николов      44,92  43,87  29,82

 

2023-05-12  ДП - Смесени двойки - 2023 - Session 3

Игри         Лични резултати          Bridgewebs

11 tables, 22 pairs. Number of boards: 28. Average: 280,0. Tiebreak.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair  Score      %  Tie  Name                                      M-ID    Club                      

   1    22  336,0  60,00       Велина Костова - Коста Костов          0038 0039  Сф                        
   2    26  325,0  58,04       Анна Лекова - Емилиан Гогев            0024 1401  Сф - Кн                   
   3    21  312,0  55,71       Марина Койчева - Росен Гунев           0142 1968  КСБ Радков - БК Челопеч   
   4     3  309,0  55,18  2    Десислава Малакова - Иван Цончев       4334 0101  Хс - Сф                   
   5    23  309,0  55,18  0    Даниела Григорова - Антон Антонов      2007 2006  Сф                        

   6    16  305,0  54,46       Елена Михова - Петър Иванов            1202 5544  Сф - КСБ Радков           
   7     6  301,0  53,75       Светла Ненова - Стефан Георгиев        6071 6151  Асо пика                  
   8    24  295,0  52,68       Валя Янева - Марк Андонов              1163 6171  СК Липов цвят - КСБ Радков
   9     8  291,0  51,96       Ирена Филкова - Владимир Филков        0354 0053  Сф                        
  10    15  288,0  51,43       Капка Виденова - Владислав Славов      1805 1811  Пк                        

  11    25  284,0  50,71       Лия Костова - Виктор Йотов             0750 0187  Сф                        
  12    11  279,0  49,82       Елица Георгиева - Владислав Испорски   1017 1313  Сф - БК Боровете          
  13     7  277,0  49,46  2    Камелия Рашкова - Рашко Рашков         0785 1388  Сф                        
  14    12  277,0  49,46  0    Гергана Тенева - Николай Янински       0757 2324  КСБ Радков                
  15    13  273,0  48,75  2    Мариана Рибарска - Цоло Цолов          0030 0040  Сф                        

  16    17  273,0  48,75  0    Стефка Паскалева - Георги Шоков        1804 0999  Сф                        
  17     1  269,0  48,04       Рая Тодорова - Александър Стоянов      0639 0969  Сф                        
  18     4  264,0  47,14       Евгения Рачева - Атанас Евтимов        8250 4409  Левски - Люб              
  19    14  254,0  45,36       Невена Стоимирова - Борил Добродолски  9120 0013  USA - Сф                  
  20     5  240,0  42,86       Мария Лафчиева - Пламен Берберов       0458 0391  Сф - Бс                   

  21     2  232,0  41,43       Моника Демирева - Георги Първанов      4945 4949  Дмгр                      
  22    27  167,0  29,82       Йоанна  Йотова - Валентин Николов      0512 0265  Сф                        


1      106           
North  954           
None   K962          
       Q986          
A87542        QJ     
QJ72          3      
8             107543 
J2            107543 
       K93           
       AK1086        
       AQJ           
       AK            

4N N 430             
       C  D  H  S  N
N      9  9  9  7 10 
S      :  : 10  :  : 
EW     4  4  3  6  3 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 11  Ирена Филкова - Владимир Филков - Елица Георгиева - Владислав Испорски        4H    S   =  420       10 10
A 2  17 13  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Мариана Рибарска - Цоло Цолов               4H    S   =  420       10 10
A 3  14 12  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Гергана Тенева - Николай Янински      3N    S  +2  460       18  2
A 4  16 15  Елена Михова - Петър Иванов - Капка Виденова - Владислав Славов               4H    S   =  420       10 10
B 1  21  1  Марина Койчева - Росен Гунев - Рая Тодорова - Александър Стоянов              4H    S   =  420       10 10
B 2   3 22  Десислава Малакова - Иван Цончев - Велина Костова - Коста Костов              4H    S   =  420       10 10
B 3   5 23  Мария Лафчиева - Пламен Берберов - Даниела Григорова - Антон Антонов          3N    S   =  400        2 18
B 4  24  7  Валя Янева - Марк Андонов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                    4H    S   =  420       10 10
B 5  25  2  Лия Костова - Виктор Йотов - Моника Демирева - Георги Първанов                4H    S   =  420       10 10
B 6  26  4  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                 4Hx   S   =  590       20  0
B 7  27  6  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Светла Ненова - Стефан Георгиев           5H    S  -1    -50      0 20




2      KJ102         
East   A8            
N-S    10863         
       AJ2           
Q8            643    
KJ1064        9532   
Q72           K94    
1084          K97    
       A975          
       Q7            
       AJ5           
       Q653          

4N S 630             
       C  D  H  S  N
N      9  9  7 10  8 
S      : 10  :  : 10 
EW     3  3  6  3  3 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 11  Ирена Филкова - Владимир Филков - Елица Георгиева - Владислав Испорски        4S    S   =  620        9 11
A 2  17 13  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Мариана Рибарска - Цоло Цолов               4S    N  -1   -100      1 19
A 3  14 12  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Гергана Тенева - Николай Янински      4S    S   =  620        9 11
A 4  16 15  Елена Михова - Петър Иванов - Капка Виденова - Владислав Славов               4S    S   =  620        9 11
B 1  21  1  Марина Койчева - Росен Гунев - Рая Тодорова - Александър Стоянов              4S    S   =  620        9 11
B 2   3 22  Десислава Малакова - Иван Цончев - Велина Костова - Коста Костов              4S    S  +1  650       17  3
B 3   5 23  Мария Лафчиева - Пламен Берберов - Даниела Григорова - Антон Антонов          4S    S   =  620        9 11
B 4  24  7  Валя Янева - Марк Андонов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                    4S    N  +1  650       17  3
B 5  25  2  Лия Костова - Виктор Йотов - Моника Демирева - Георги Първанов                4S    N  -1   -100      1 19
B 6  26  4  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                 4Hx   E  -4  800       20  0
B 7  27  6  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Светла Ненова - Стефан Георгиев           4S    S   =  620        9 11




3      J1054         
South  K753          
E-W    8             
       10832         
32            AKQ    
10            AQ94   
J109743       Q6     
J754          KQ96   
       9876          
       J862          
       AK52          
       A             

3N W -600            
       C  D  H  S  N
NS     3  3  6  6  4 
EW     9 10  7  6  9 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 11  Ирена Филкова - Владимир Филков - Елица Георгиева - Владислав Испорски        3Hx   N  -3   -500      4 16
A 2  17 13  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Мариана Рибарска - Цоло Цолов               5Dx   W  -1  200       18  2
A 3  14 12  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Гергана Тенева - Николай Янински      2H    N  -2   -100     12  8
A 4  16 15  Елена Михова - Петър Иванов - Капка Виденова - Владислав Славов               4D    W  -1  100       15  5
B 1  21  1  Марина Койчева - Росен Гунев - Рая Тодорова - Александър Стоянов              3H    N  -3   -150      8 12
B 2   3 22  Десислава Малакова - Иван Цончев - Велина Костова - Коста Костов              3H    N  -4   -200      6 14
B 3   5 23  Мария Лафчиева - Пламен Берберов - Даниела Григорова - Антон Антонов          3N    E   =   -600      2 18
B 4  24  7  Валя Янева - Марк Андонов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                    4Hx   N  -4   -800      0 20
B 5  25  2  Лия Костова - Виктор Йотов - Моника Демирева - Георги Първанов                4Dx   W  -2  500       20  0
B 6  26  4  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                 3D    W  +1   -130     10 10
B 7  27  6  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Светла Ненова - Стефан Георгиев           5C    W  -1  100       15  5




4      Q875          
West   J1076         
All    AJ64          
       9             
K             J9642  
AQ853         K2     
1098          Q7532  
AJ107         3      
       A103          
       94            
       K             
       KQ86542       

3D W -110            
       C  D  H  S  N
NS     8  4  5  6  6 
EW     5  9  7  7  7 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 11  Ирена Филкова - Владимир Филков - Елица Георгиева - Владислав Испорски        2C    S   =  90        16  4
A 2  17 13  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Мариана Рибарска - Цоло Цолов               3Cx   S  -1   -200      4 16
A 3  14 12  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Гергана Тенева - Николай Янински      2C    S   =  90        16  4
A 4  16 15  Елена Михова - Петър Иванов - Капка Виденова - Владислав Славов               3C    S  -1   -100     10 10
B 1  21  1  Марина Койчева - Росен Гунев - Рая Тодорова - Александър Стоянов              4Dx   E  -2  500       20  0
B 2   3 22  Десислава Малакова - Иван Цончев - Велина Костова - Коста Костов              3C    S  -3   -300      0 20
B 3   5 23  Мария Лафчиева - Пламен Берберов - Даниела Григорова - Антон Антонов          3Cx   S  -1   -200      4 16
B 4  24  7  Валя Янева - Марк Андонов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                    3Cx   N  -1   -200      4 16
B 5  25  2  Лия Костова - Виктор Йотов - Моника Демирева - Георги Първанов                3C    S  -1   -100     10 10
B 6  26  4  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                 2C    S   =  90        16  4
B 7  27  6  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Светла Ненова - Стефан Георгиев           2C    S  -1   -100     10 10




5      J107          
North  Q106          
N-S    6542          
       972           
K982          Q      
KJ542         A9873  
A83           KQJ10  
K             Q65    
       A6543         
       ---           
       97            
       AJ10843       

4H E -420            
       C  D  H  S  N
NS     8  3  2  7  4 
EW     5 10 10  6  7 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 12  Ирена Филкова - Владимир Филков - Гергана Тенева - Николай Янински            5H    E  -1  50        18  2
A 2  11 14  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Невена Стоимирова - Борил Добродолски  4H    E  +1   -450      2 18
A 3  15 13  Капка Виденова - Владислав Славов - Мариана Рибарска - Цоло Цолов             5H    E  -1  50        18  2
A 4  17 16  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Елена Михова - Петър Иванов                 4H    E  +1   -450      2 18
B 1  21  7  Марина Койчева - Росен Гунев - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                 4H    E  +1   -450      2 18
B 2  22  2  Велина Костова - Коста Костов - Моника Демирева - Георги Първанов             5H    E  -1  50        18  2
B 3   4 23  Евгения Рачева - Атанас Евтимов - Даниела Григорова - Антон Антонов           4H    E   =   -420     10 10
B 4   6 24  Светла Ненова - Стефан Георгиев - Валя Янева - Марк Андонов                   4H    E   =   -420     10 10
B 5  25  1  Лия Костова - Виктор Йотов - Рая Тодорова - Александър Стоянов                4H    E   =   -420     10 10
B 6  26  3  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Десислава Малакова - Иван Цончев                4H    E   =   -420     10 10
B 7  27  5  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов          4H    E   =   -420     10 10




6      Q1087         
East   KQ            
E-W    109832        
       J8            
964           KJ2    
J1075         A92    
76            54     
AK104         76532  
       A53           
       8643          
       AKQJ          
       Q9            

3D S 110             
       C  D  H  S  N
NS     4  9  4  8  6 
EW     8  4  8  5  6 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 12  Ирена Филкова - Владимир Филков - Гергана Тенева - Николай Янински            2N    S  -2   -100      9 11
A 2  11 14  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Невена Стоимирова - Борил Добродолски  2N    S  -2   -100      9 11
A 3  15 13  Капка Виденова - Владислав Славов - Мариана Рибарска - Цоло Цолов             3N    S  -2   -100      9 11
A 4  17 16  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Елена Михова - Петър Иванов                 1N    S  -1    -50     18  2
B 1  21  7  Марина Койчева - Росен Гунев - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                 1N    S  -2   -100      9 11
B 2  22  2  Велина Костова - Коста Костов - Моника Демирева - Георги Първанов             3N    N  -1    -50     18  2
B 3   4 23  Евгения Рачева - Атанас Евтимов - Даниела Григорова - Антон Антонов           3N    S  -2   -100      9 11
B 4   6 24  Светла Ненова - Стефан Георгиев - Валя Янева - Марк Андонов                   1N    S  -1    -50     18  2
B 5  25  1  Лия Костова - Виктор Йотов - Рая Тодорова - Александър Стоянов                4S    S  -3   -150      1 19
B 6  26  3  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Десислава Малакова - Иван Цончев                3N    S  -3   -150      1 19
B 7  27  5  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов          3N    S  -2   -100      9 11




7      Q53           
South  Q72           
All    J108          
       K832          
10            A942   
K9843         A5     
Q6432         K75    
Q10           A754   
       KJ876         
       J106          
       A9            
       J96           

4H W -620            
       C  D  H  S  N
N      5  2  3  6  4 
S      :  :  :  :  5 
EW     8 11 10  7  8 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 12  Ирена Филкова - Владимир Филков - Гергана Тенева - Николай Янински            3H    E  +2   -200      9 11
A 2  11 14  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Невена Стоимирова - Борил Добродолски  4H    W   =   -620      2 18
A 3  15 13  Капка Виденова - Владислав Славов - Мариана Рибарска - Цоло Цолов             3N    E   =   -600      4 16
A 4  17 16  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Елена Михова - Петър Иванов                 2H    E  +1   -140     16  4
B 1  21  7  Марина Койчева - Росен Гунев - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                 2H    E  +2   -170     13  7
B 2  22  2  Велина Костова - Коста Костов - Моника Демирева - Георги Първанов             2N    E  -3  300       19  1
B 3   4 23  Евгения Рачева - Атанас Евтимов - Даниела Григорова - Антон Антонов           2S    S  -2   -200      9 11
B 4   6 24  Светла Ненова - Стефан Георгиев - Валя Янева - Марк Андонов                   2H    W  +2   -170     13  7
B 5  25  1  Лия Костова - Виктор Йотов - Рая Тодорова - Александър Стоянов                3N    W  -3  300       19  1
B 6  26  3  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Десислава Малакова - Иван Цончев                2Sx   S  -2   -500      6 14
B 7  27  5  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов          3Sx   S  -3   -800      0 20




8      K753          
West   3             
None   74            
       AJ10854       
82            QJ96   
AQ98          K762   
QJ853         102    
32            Q96    
       A104          
       J1054         
       AK96          
       K7            

4S N 420             
       C  D  H  S  N
N     11  6  6 10  8 
S     10  7  :  :  : 
E      2  6  7  3  5 
W      :  5  6  2  3 


Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 12  Ирена Филкова - Владимир Филков - Гергана Тенева - Николай Янински            3C    N  +1  130        6 14
A 2  11 14  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Невена Стоимирова - Борил Добродолски  3N    S  +1  430       17  3
A 3  15 13  Капка Виденова - Владислав Славов - Мариана Рибарска - Цоло Цолов             3N    S  -1    -50      3 17
A 4  17 16  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Елена Михова - Петър Иванов                 3N    S   =  400       12  8
B 1  21  7  Марина Койчева - Росен Гунев - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                 3N    S   =  400       12  8
B 2  22  2  Велина Костова - Коста Костов - Моника Демирева - Георги Първанов             3N    N  +1  430       17  3
B 3   4 23  Евгения Рачева - Атанас Евтимов - Даниела Григорова - Антон Антонов           3N    S  -1    -50      3 17
B 4   6 24  Светла Ненова - Стефан Георгиев - Валя Янева - Марк Андонов                   4Sx   N   =  590       20  0
B 5  25  1  Лия Костова - Виктор Йотов - Рая Тодорова - Александър Стоянов                2Dx   E  -2  300        8 12
B 6  26  3  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Десислава Малакова - Иван Цончев                3N    S   =  400       12  8
B 7  27  5  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов          5C    N  -2   -100      0 20




9      K4            
North  65            
E-W    AQJ97         
       AQ97          
AQ10952       8763   
7             AKJ32  
K1082         5      
85            J64    
       J             
       Q10984        
       643           
       K1032         

4C N 130             
       C  D  H  S  N
NS    10  9  8  3  8 
E      3  3  5  9  3 
W      :  4  :  :  4 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 13  Ирена Филкова - Владимир Филков - Мариана Рибарска - Цоло Цолов               3D    S   =  110       14  6
A 2  12 15  Гергана Тенева - Николай Янински - Капка Виденова - Владислав Славов          3S    W  +1   -170      9 11
A 3  16 14  Елена Михова - Петър Иванов - Невена Стоимирова - Борил Добродолски           4Sx   W  -1  200       18  2
A 4  11 17  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Стефка Паскалева - Георги Шоков        4Sx   W  -1  200       18  2
B 1  21  6  Марина Койчева - Росен Гунев - Светла Ненова - Стефан Георгиев                4S    E   =   -620      0 20
B 2  22  1  Велина Костова - Коста Костов - Рая Тодорова - Александър Стоянов             5Cx   N  -2   -300      4 16
B 3  23  3  Даниела Григорова - Антон Антонов - Десислава Малакова - Иван Цончев          3S    W  +1   -170      9 11
B 4   5 24  Мария Лафчиева - Пламен Берберов - Валя Янева - Марк Андонов                  3S    W   =   -140     12  8
B 5   7 25  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Лия Костова - Виктор Йотов                   5Cx   S  -2   -300      4 16
B 6  26  2  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Моника Демирева - Георги Първанов               4Sx   E  -1  200       18  2
B 7  27  4  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов           5Dx   N  -2   -300      4 16




10     8             
East   QJ742         
All    KQJ85         
       K10           
KJ7532        A4     
---           K109653
A1042         6      
Q83           J964   
       Q1096         
       A8            
       973           
       A752          

2S E -110            
       C  D  H  S  N
NS     6  8  7  5  7 
EW     7  5  6  8  5 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 13  Ирена Филкова - Владимир Филков - Мариана Рибарска - Цоло Цолов               4Sx   S  -5  -1400      0 20
A 2  12 15  Гергана Тенева - Николай Янински - Капка Виденова - Владислав Славов          2Hx   W  -3  800       19  1
A 3  16 14  Елена Михова - Петър Иванов - Невена Стоимирова - Борил Добродолски           2Hx   E  -2  500       16  4
A 4  11 17  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Стефка Паскалева - Георги Шоков        2H    W  -3  300       13  7
B 1  21  6  Марина Койчева - Росен Гунев - Светла Ненова - Стефан Георгиев                2H    E  -1  100        5 15
B 2  22  1  Велина Костова - Коста Костов - Рая Тодорова - Александър Стоянов             3Hx   E  -3  800       19  1
B 3  23  3  Даниела Григорова - Антон Антонов - Десислава Малакова - Иван Цончев          2H    W  -2  200       10 10
B 4   5 24  Мария Лафчиева - Пламен Берберов - Валя Янева - Марк Андонов                  2H    W  -1  100        5 15
B 5   7 25  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Лия Костова - Виктор Йотов                   2H    E  -1  100        5 15
B 6  26  2  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Моника Демирева - Георги Първанов               2H    E  -3  300       13  7
B 7  27  4  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов           2H    W  -1  100        5 15




11     K953          
South  1087          
None   93            
       J854          
A84           Q106   
94            AQJ53  
K65           Q10742 
AQ632         ---    
       J72           
       K62           
       AJ8           
       K1097         

3H W -140            
       C  D  H  S  N
N      6  4  4  6  4 
S      :  :  :  5  : 
EW     7  9  9  7  8 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 13  Ирена Филкова - Владимир Филков - Мариана Рибарска - Цоло Цолов               2S    E  +1   -140     11  9
A 2  12 15  Гергана Тенева - Николай Янински - Капка Виденова - Владислав Славов          2H    E  +1   -140     11  9
A 3  16 14  Елена Михова - Петър Иванов - Невена Стоимирова - Борил Добродолски           2H    E  +1   -140     11  9
A 4  11 17  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Стефка Паскалева - Георги Шоков        2H    E  +2   -170      5 15
B 1  21  6  Марина Койчева - Росен Гунев - Светла Ненова - Стефан Георгиев                3N    W  -2  100       19  1
B 2  22  1  Велина Костова - Коста Костов - Рая Тодорова - Александър Стоянов             3D    E   =   -110     16  4
B 3  23  3  Даниела Григорова - Антон Антонов - Десислава Малакова - Иван Цончев          2H    E  +1   -140     11  9
B 4   5 24  Мария Лафчиева - Пламен Берберов - Валя Янева - Марк Андонов                  4H    E   =   -420      0 20
B 5   7 25  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Лия Костова - Виктор Йотов                   2H    E  +2   -170      5 15
B 6  26  2  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Моника Демирева - Георги Първанов               3N    W  -2  100       19  1
B 7  27  4  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов           3N    W   =   -400      2 18




12     Q1092         
West   K106          
N-S    832           
       Q83           
J8            AK75   
J953          Q4     
K10974        AJ5    
AK            J1054  
       643           
       A872          
       Q6            
       9762          

4N W -430            
       C  D  H  S  N
NS     3  2  4  3  3 
EW    10 11  9 10 10 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 13  Ирена Филкова - Владимир Филков - Мариана Рибарска - Цоло Цолов               3N    W  +1   -430     11  9
A 2  12 15  Гергана Тенева - Николай Янински - Капка Виденова - Владислав Славов          3N    W  +1   -430     11  9
A 3  16 14  Елена Михова - Петър Иванов - Невена Стоимирова - Борил Добродолски           3N    W   =   -400     20  0
A 4  11 17  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Стефка Паскалева - Георги Шоков        3N    W  +1   -430     11  9
B 1  21  6  Марина Койчева - Росен Гунев - Светла Ненова - Стефан Георгиев                3N    W  +1   -430     11  9
B 2  22  1  Велина Костова - Коста Костов - Рая Тодорова - Александър Стоянов             3N    E  +1   -430     11  9
B 3  23  3  Даниела Григорова - Антон Антонов - Десислава Малакова - Иван Цончев          3N    W  +2   -460      1 19
B 4   5 24  Мария Лафчиева - Пламен Берберов - Валя Янева - Марк Андонов                  3N    W  +2   -460      1 19
B 5   7 25  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Лия Костова - Виктор Йотов                   3N    E  +1   -430     11  9
B 6  26  2  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Моника Демирева - Георги Първанов               3N    W  +1   -430     11  9
B 7  27  4  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов           3N    W  +1   -430     11  9




13     J1064         
North  92            
All    AQ965         
       Q4            
KQ32          A9     
843           K105   
742           K1083  
1092          AJ86   
       875           
       AQJ76         
       J             
       K753          

1N E -90             
       C  D  H  S  N
NS     6  7  7  6  6 
E      7  6  5  7  7 
W      6  :  :  5  6 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 14  Ирена Филкова - Владимир Филков - Невена Стоимирова - Борил Добродолски       2C    S  -2   -200      1 19
A 2  13 16  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Елена Михова - Петър Иванов                   1N    E  -1  100        9 11
A 3  17 15  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Капка Виденова - Владислав Славов           2H    S  -1   -100      4 16
A 4  12 11  Гергана Тенева - Николай Янински - Елица Георгиева - Владислав Испорски       2H    S  -2   -200      1 19
B 1  21  5  Марина Койчева - Росен Гунев - Мария Лафчиева - Пламен Берберов               2H    S   =  110       12  8
B 2  22  7  Велина Костова - Коста Костов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                1N    E  -2  200       18  2
B 3  23  2  Даниела Григорова - Антон Антонов - Моника Демирева - Георги Първанов         2S    N  +1  140       15  5
B 4  24  4  Валя Янева - Марк Андонов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                   1N    E  -3  300       20  0
B 5   6 25  Светла Ненова - Стефан Георгиев - Лия Костова - Виктор Йотов                  2S    N  +1  140       15  5
B 6   1 26  Рая Тодорова - Александър Стоянов - Анна Лекова - Емилиан Гогев               2D    N   =  90         6 14
B 7  27  3  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Десислава Малакова - Иван Цончев          1N    E  -1  100        9 11




14     10632         
East   K             
None   K5            
       AKQ742        
AJ87          Q4     
63            A9842  
8643          A97    
J98           1063   
       K95           
       QJ1075        
       QJ102         
       5             

2N S 120             
       C  D  H  S  N
NS     8  8  8  8  8 
EW     4  5  4  5  4 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 14  Ирена Филкова - Владимир Филков - Невена Стоимирова - Борил Добродолски       1Hx   E  -1  100        4 16
A 2  13 16  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Елена Михова - Петър Иванов                   3C    N  -1    -50      1 19
A 3  17 15  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Капка Виденова - Владислав Славов           2H    S   =  110        7 13
A 4  12 11  Гергана Тенева - Николай Янински - Елица Георгиева - Владислав Испорски       2H    S   =  110        7 13
B 1  21  5  Марина Койчева - Росен Гунев - Мария Лафчиева - Пламен Берберов               3N    N  +1  430       14  6
B 2  22  7  Велина Костова - Коста Костов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                2Hx   E  -5  1100      19  1
B 3  23  2  Даниела Григорова - Антон Антонов - Моника Демирева - Георги Първанов         3N    N   =  400       12  8
B 4  24  4  Валя Янева - Марк Андонов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                   2Hx   W  -3  500       16  4
B 5   6 25  Светла Ненова - Стефан Георгиев - Лия Костова - Виктор Йотов                  1N    N  +2  150       10 10
B 6   1 26  Рая Тодорова - Александър Стоянов - Анна Лекова - Емилиан Гогев               2Hx   E  -5  1100      19  1
B 7  27  3  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Десислава Малакова - Иван Цончев          3N    N  -1    -50      1 19




15     Q6            
South  AQ1082        
N-S    1054          
       742           
AJ94          102    
K3            J54    
AQ63          72     
KQ5           AJ10963
       K8753         
       976           
       KJ98          
       8             

4N W -430            
       C  D  H  S  N
NS     3  5  7  5  3 
EW    10  7  6  6 10 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 14  Ирена Филкова - Владимир Филков - Невена Стоимирова - Борил Добродолски       3N    W  +1   -430      9 11
A 2  13 16  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Елена Михова - Петър Иванов                   3N    W  +1   -430      9 11
A 3  17 15  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Капка Виденова - Владислав Славов           3N    W  +1   -430      9 11
A 4  12 11  Гергана Тенева - Николай Янински - Елица Георгиева - Владислав Испорски       3N    W   =   -400     15  5
B 1  21  5  Марина Койчева - Росен Гунев - Мария Лафчиева - Пламен Берберов               4S    W  -3  150       20  0
B 2  22  7  Велина Костова - Коста Костов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                3N    E   =   -400     15  5
B 3  23  2  Даниела Григорова - Антон Антонов - Моника Демирева - Георги Първанов         3C    E  +1   -130     18  2
B 4  24  4  Валя Янева - Марк Андонов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                   3N    E  +2   -460      2 18
B 5   6 25  Светла Ненова - Стефан Георгиев - Лия Костова - Виктор Йотов                  3N    W  +2   -460      2 18
B 6   1 26  Рая Тодорова - Александър Стоянов - Анна Лекова - Емилиан Гогев               3N    W  +2   -460      2 18
B 7  27  3  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Десислава Малакова - Иван Цончев          3N    W  +1   -430      9 11




16     K96           
West   98            
E-W    Q6432         
       QJ6           
A3            QJ54   
A754          K102   
KJ            85     
K9543         A1087  
       10872         
       QJ63          
       A1097         
       2             

3H W -140            
       C  D  H  S  N
NS     3  7  4  5  5 
EW    10  6  9  8  8 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 14  Ирена Филкова - Владимир Филков - Невена Стоимирова - Борил Добродолски       3N    W  -1  100       11  9
A 2  13 16  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Елена Михова - Петър Иванов                   3N    W  -1  100       11  9
A 3  17 15  Стефка Паскалева - Георги Шоков - Капка Виденова - Владислав Славов           3N    W  -1  100       11  9
A 4  12 11  Гергана Тенева - Николай Янински - Елица Георгиева - Владислав Испорски       3N    W  -1  100       11  9
B 1  21  5  Марина Койчева - Росен Гунев - Мария Лафчиева - Пламен Берберов               3N    W  -1  100       11  9
B 2  22  7  Велина Костова - Коста Костов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                3N    E  -1  100       11  9
B 3  23  2  Даниела Григорова - Антон Антонов - Моника Демирева - Георги Първанов         3N    W  -1  100       11  9
B 4  24  4  Валя Янева - Марк Андонов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                   3N    W  -1  100       11  9
B 5   6 25  Светла Ненова - Стефан Георгиев - Лия Костова - Виктор Йотов                  3N    W  +2   -660      0 20
B 6   1 26  Рая Тодорова - Александър Стоянов - Анна Лекова - Емилиан Гогев               3N    W  -1  100       11  9
B 7  27  3  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Десислава Малакова - Иван Цончев          3N    W  -1  100       11  9




17     K9            
North  1083          
None   J64           
       AKJ108        
Q6543         AJ1082 
7652          J9     
93            Q10872 
43            5      
       7             
       AKQ4          
       AK5           
       Q9762         

6N N 990             
       C  D  H  S  N
N     12  9 12  6 12 
S      :  8 10  5  8 
EW     1  4  1  7  1 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 15  Ирена Филкова - Владимир Филков - Капка Виденова - Владислав Славов           6C    N   =  920       15  5
A 2  14 17  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Стефка Паскалева - Георги Шоков       4N    N  +1  460        4 16
A 3  11 16  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Елена Михова - Петър Иванов            5Sx   E  -4  800       10 10
A 4  13 12  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Гергана Тенева - Николай Янински              4Sx   E  -2  300        1 19
B 1  21  4  Марина Койчева - Росен Гунев - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                3N    N  +3  490        6 14
B 2  22  6  Велина Костова - Коста Костов - Светла Ненова - Стефан Георгиев               6C    N   =  920       15  5
B 3  23  1  Даниела Григорова - Антон Антонов - Рая Тодорова - Александър Стоянов         6Sx   W  -5  1100      20  0
B 4  24  3  Валя Янева - Марк Андонов - Десислава Малакова - Иван Цончев                  6C    N   =  920       15  5
B 5  25  5  Лия Костова - Виктор Йотов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов                 4Sx   E  -2  300        1 19
B 6   7 26  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Анна Лекова - Емилиан Гогев                  4Sx   E  -3  500        8 12
B 7   2 27  Моника Демирева - Георги Първанов - Йоанна  Йотова - Валентин Николов         6C    N   =  920       15  5




18     A1095         
East   2             
N-S    KQJ763        
       K6            
862           KQJ73  
AJ1064        Q8753  
984           10     
Q4            A2     
       4             
       K9            
       A52           
       J1098753      

4Hx E 100            
       C  D  H  S  N
N      9 10  2  4  6 
S      :  :  3  :  7 
E      3  2  9  9  6 
W      :  3  :  :  : 


Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 15  Ирена Филкова - Владимир Филков - Капка Виденова - Владислав Славов           3Sx   E  -2  300       16  4
A 2  14 17  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Стефка Паскалева - Георги Шоков       4Sx   W  -1  100       10 10
A 3  11 16  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Елена Михова - Петър Иванов            4S    E  -1  50         8 12
A 4  13 12  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Гергана Тенева - Николай Янински              4C    S  +2  170       14  6
B 1  21  4  Марина Койчева - Росен Гунев - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                5Cx   S   =  750       20  0
B 2  22  6  Велина Костова - Коста Костов - Светла Ненова - Стефан Георгиев               3N    N  -4   -400      0 20
B 3  23  1  Даниела Григорова - Антон Антонов - Рая Тодорова - Александър Стоянов         3H    E  +2   -200      3 17
B 4  24  3  Валя Янева - Марк Андонов - Десислава Малакова - Иван Цончев                  3C    S  +2  150       12  8
B 5  25  5  Лия Костова - Виктор Йотов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов                 3H    E  +1   -170      6 14
B 6   7 26  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Анна Лекова - Емилиан Гогев                  3N    N  -2   -200      3 17
B 7   2 27  Моника Демирева - Георги Първанов - Йоанна  Йотова - Валентин Николов         3N    N   =  600       18  2




19     KQ8543        
South  ---           
E-W    KQ854         
       105           
A102          J7     
K10852        A76    
6             10732  
9842          QJ63   
       96            
       QJ943         
       AJ9           
       AK7           

6S S 980             
       C  D  H  S  N
N      6 12  6 12  9 
S      :  :  :  : 10 
E      6  1  7  1  3 
W      :  :  6  :  : 


Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 15  Ирена Филкова - Владимир Филков - Капка Виденова - Владислав Славов           3N    S  +1  430        4 16
A 2  14 17  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Стефка Паскалева - Георги Шоков       4S    N  +2  480       13  7
A 3  11 16  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Елена Михова - Петър Иванов            4S    S  +2  480       13  7
A 4  13 12  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Гергана Тенева - Николай Янински              5D    N  +1  420        2 18
B 1  21  4  Марина Койчева - Росен Гунев - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                4S    S  +2  480       13  7
B 2  22  6  Велина Костова - Коста Костов - Светла Ненова - Стефан Георгиев               4S    N  +2  480       13  7
B 3  23  1  Даниела Григорова - Антон Антонов - Рая Тодорова - Александър Стоянов         3N    S  -1    -50      0 20
B 4  24  3  Валя Янева - Марк Андонов - Десислава Малакова - Иван Цончев                  4S    S  +2  480       13  7
B 5  25  5  Лия Костова - Виктор Йотов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов                 4S    N  +2  480       13  7
B 6   7 26  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Анна Лекова - Емилиан Гогев                  4S    N  +2  480       13  7
B 7   2 27  Моника Демирева - Георги Първанов - Йоанна  Йотова - Валентин Николов         4S    S  +2  480       13  7




20     AJ            
West   542           
All    K976          
       KQ64          
K109875       64     
J9            AKQ1086
J108          ---    
32            AJ1097 
       Q32           
       73            
       AQ5432        
       85            

5Dx N -500           
       C  D  H  S  N
NS     3  9  3  4  6 
E      7  3 10  8  7 
W      :  :  :  9  : 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 15  Ирена Филкова - Владимир Филков - Капка Виденова - Владислав Славов           3S    E   =   -140     10 10
A 2  14 17  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Стефка Паскалева - Георги Шоков       4S    W   =   -620      1 19
A 3  11 16  Елица Георгиева - Владислав Испорски - Елена Михова - Петър Иванов            4H    E   =   -620      1 19
A 4  13 12  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Гергана Тенева - Николай Янински              3H    E  +1   -170      7 13
B 1  21  4  Марина Койчева - Росен Гунев - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                4S    E  -1  100       13  7
B 2  22  6  Велина Костова - Коста Костов - Светла Ненова - Стефан Георгиев               3H    E  +1   -170      7 13
B 3  23  1  Даниела Григорова - Антон Антонов - Рая Тодорова - Александър Стоянов         6Sx   W  -3  800       20  0
B 4  24  3  Валя Янева - Марк Андонов - Десислава Малакова - Иван Цончев                  5Dx   N  -2   -500      4 16
B 5  25  5  Лия Костова - Виктор Йотов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов                 4S    E  -3  300       16  4
B 6   7 26  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Анна Лекова - Емилиан Гогев                  4S    E  -1  100       13  7
B 7   2 27  Моника Демирева - Георги Първанов - Йоанна  Йотова - Валентин Николов         5S    W  -4  400       18  2




21     K73           
North  KQ1097        
N-S    975           
       Q4            
AJ986         5      
64            AJ8532 
83            AJ     
AKJ10         8532   
       Q1042         
       ---           
       KQ10642       
       976           

3H E -140            
       C  D  H  S  N
NS     3  8  4  5  5 
EW    10  5  9  8  7 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 16  Ирена Филкова - Владимир Филков - Елена Михова - Петър Иванов                 4Hx   E  -2  300       15  5
A 2  15 11  Капка Виденова - Владислав Славов - Елица Георгиева - Владислав Испорски      4H    E  -3  150       12  8
A 3  12 17  Гергана Тенева - Николай Янински - Стефка Паскалева - Георги Шоков            3C    E   =   -110      5 15
A 4  14 13  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Мариана Рибарска - Цоло Цолов         2S    S  -2   -200      2 18
B 1   3 21  Десислава Малакова - Иван Цончев - Марина Койчева - Росен Гунев               4Hx   E  -2  300       15  5
B 2  22  5  Велина Костова - Коста Костов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов              4Hx   E  -3  500       19  1
B 3  23  7  Даниела Григорова - Антон Антонов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков            2Hxx  E  +1   -840      0 20
B 4  24  2  Валя Янева - Марк Андонов - Моника Демирева - Георги Първанов                 4H    W  -2  100        9 11
B 5  25  4  Лия Костова - Виктор Йотов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                  2N    E  -2  100        9 11
B 6  26  6  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Светла Ненова - Стефан Георгиев                 5Cx   W  -3  500       19  1
B 7   1 27  Рая Тодорова - Александър Стоянов - Йоанна  Йотова - Валентин Николов         2H    E   =   -110      5 15




22     10753         
East   1085          
E-W    AK43          
       Q2            
---           KJ96   
AJ743         KQ92   
QJ10976       52     
105           K96    
       AQ842         
       6             
       8             
       AJ8743        

4S S 420             
       C  D  H  S  N
NS     8  4  4 10  7 
E      4  9  9  2  6 
W      3  8  :  1  : 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 16  Ирена Филкова - Владимир Филков - Елена Михова - Петър Иванов                 5Hx   W  -2  500       13  7
A 2  15 11  Капка Виденова - Владислав Славов - Елица Георгиева - Владислав Испорски      5Hx   W  -2  500       13  7
A 3  12 17  Гергана Тенева - Николай Янински - Стефка Паскалева - Георги Шоков            5Sx   S  -1   -100      3 17
A 4  14 13  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Мариана Рибарска - Цоло Цолов         5Sx   S  -1   -100      3 17
B 1   3 21  Десислава Малакова - Иван Цончев - Марина Койчева - Росен Гунев               4D    E   =   -130      0 20
B 2  22  5  Велина Костова - Коста Костов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов              5Hx   E  -2  500       13  7
B 3  23  7  Даниела Григорова - Антон Антонов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков            5Dx   W  -2  500       13  7
B 4  24  2  Валя Янева - Марк Андонов - Моника Демирева - Георги Първанов                 6Hx   W  -2  500       13  7
B 5  25  4  Лия Костова - Виктор Йотов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                  4S    S   =  420        6 14
B 6  26  6  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Светла Ненова - Стефан Георгиев                 5Hx   E  -2  500       13  7
B 7   1 27  Рая Тодорова - Александър Стоянов - Йоанна  Йотова - Валентин Николов         5Hx   E  -3  800       20  0




23     Q9653         
South  984           
All    J3            
       KJ9           
KJ1087        A42    
Q652          A10    
98            AK1072 
52            AQ7    
       ---           
       KJ73          
       Q654          
       108643        

4N W -630            
       C  D  H  S  N
NS     6  2  3  2  2 
E      7 11  9 10 10 
W      : 10  :  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 16  Ирена Филкова - Владимир Филков - Елена Михова - Петър Иванов                 4S    E   =   -620      5 15
A 2  15 11  Капка Виденова - Владислав Славов - Елица Георгиева - Владислав Испорски      3N    E   =   -600     12  8
A 3  12 17  Гергана Тенева - Николай Янински - Стефка Паскалева - Георги Шоков            4S    E   =   -620      5 15
A 4  14 13  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Мариана Рибарска - Цоло Цолов         4S    E   =   -620      5 15
B 1   3 21  Десислава Малакова - Иван Цончев - Марина Койчева - Росен Гунев               6N    E  -3  300       18  2
B 2  22  5  Велина Костова - Коста Костов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов              3N    E   =   -600     12  8
B 3  23  7  Даниела Григорова - Антон Антонов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков            4S    N  -1   -100     16  4
B 4  24  2  Валя Янева - Марк Андонов - Моника Демирева - Георги Първанов                 3N    E   =   -600     12  8
B 5  25  4  Лия Костова - Виктор Йотов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                  4S    W   =   -620      5 15
B 6  26  6  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Светла Ненова - Стефан Георгиев                 3N    E  +1   -630      0 20
B 7   1 27  Рая Тодорова - Александър Стоянов - Йоанна  Йотова - Валентин Николов         6S    E  -4  400       20  0




24     J932          
West   KJ3           
None   93            
       A1042         
85            Q10    
Q1062         A954   
A8            KQ10764
K7653         8      
       AK764         
       87            
       J52           
       QJ9           

5Dx W 300            
       C  D  H  S  N
NS     7  4  4 10  6 
EW     5  9  9  3  4 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 16  Ирена Филкова - Владимир Филков - Елена Михова - Петър Иванов                 3S    S  +1  170       14  6
A 2  15 11  Капка Виденова - Владислав Славов - Елица Георгиева - Владислав Испорски      3S    S  +1  170       14  6
A 3  12 17  Гергана Тенева - Николай Янински - Стефка Паскалева - Георги Шоков            3S    S  +1  170       14  6
A 4  14 13  Невена Стоимирова - Борил Добродолски - Мариана Рибарска - Цоло Цолов         3S    S  +1  170       14  6
B 1   3 21  Десислава Малакова - Иван Цончев - Марина Койчева - Росен Гунев               4Hx   E  -1  100        4 16
B 2  22  5  Велина Костова - Коста Костов - Мария Лафчиева - Пламен Берберов              3H    E  -1  50         1 19
B 3  23  7  Даниела Григорова - Антон Антонов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков            4D    E  -1  50         1 19
B 4  24  2  Валя Янева - Марк Андонов - Моника Демирева - Георги Първанов                 4H    E  -3  150        6 14
B 5  25  4  Лия Костова - Виктор Йотов - Евгения Рачева - Атанас Евтимов                  3S    S  +1  170       14  6
B 6  26  6  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Светла Ненова - Стефан Георгиев                 3S    S  +1  170       14  6
B 7   1 27  Рая Тодорова - Александър Стоянов - Йоанна  Йотова - Валентин Николов         3S    N  +1  170       14  6




25     Q987432       
North  J875          
E-W    A             
       7             
---           AKJ105 
KQ109         32     
Q1062         KJ5    
QJ962         543    
       6             
       A64           
       98743         
       AK108         

4Sx N -500           
       C  D  H  S  N
NS     4  5  6  7  4 
EW     8  8  6  6  9 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 17  Ирена Филкова - Владимир Филков - Стефка Паскалева - Георги Шоков             2H    N  -2   -100     13  7
A 2  16 12  Елена Михова - Петър Иванов - Гергана Тенева - Николай Янински                4S    N  -3   -150      7 13
A 3  13 11  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Елица Георгиева - Владислав Испорски          4Hx   S  -3   -500      1 19
A 4  15 14  Капка Виденова - Владислав Славов - Невена Стоимирова - Борил Добродолски     4S    N  -3   -150      7 13
B 1   2 21  Моника Демирева - Георги Първанов - Марина Койчева - Росен Гунев              3S    N  -3   -150      7 13
B 2   4 22  Евгения Рачева - Атанас Евтимов - Велина Костова - Коста Костов               5Cx   E  -2  500       18  2
B 3  23  6  Даниела Григорова - Антон Антонов - Светла Ненова - Стефан Георгиев           3S    N  -2   -100     13  7
B 4  24  1  Валя Янева - Марк Андонов - Рая Тодорова - Александър Стоянов                 6Cx   E  -5  1400      20  0
B 5  25  3  Лия Костова - Виктор Йотов - Десислава Малакова - Иван Цончев                 2N    W  +1   -150      7 13
B 6  26  5  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Мария Лафчиева - Пламен Берберов                2S    E  -1  100       16  4
B 7  27  7  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков            2Hx   N  -3   -500      1 19




26     A10983        
East   A876          
All    95            
       AQ            
K             J72    
KJ942         Q105   
84            AKJ1032
109872        5      
       Q654          
       3             
       Q76           
       KJ643         

5S S 650             
       C  D  H  S  N
NS     9  5  5 11 10 
EW     4  6  7  2  3 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 17  Ирена Филкова - Владимир Филков - Стефка Паскалева - Георги Шоков             4S    N  +1  650       18  2
A 2  16 12  Елена Михова - Петър Иванов - Гергана Тенева - Николай Янински                3S    N  +2  200        3 17
A 3  13 11  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Елица Георгиева - Владислав Испорски          3S    N  +2  200        3 17
A 4  15 14  Капка Виденова - Владислав Славов - Невена Стоимирова - Борил Добродолски     4S    N  +1  650       18  2
B 1   2 21  Моника Демирева - Георги Първанов - Марина Койчева - Росен Гунев              4S    N   =  620       12  8
B 2   4 22  Евгения Рачева - Атанас Евтимов - Велина Костова - Коста Костов               3S    N  +2  200        3 17
B 3  23  6  Даниела Григорова - Антон Антонов - Светла Ненова - Стефан Георгиев           4S    S   =  620       12  8
B 4  24  1  Валя Янева - Марк Андонов - Рая Тодорова - Александър Стоянов                 4S    S  +1  650       18  2
B 5  25  3  Лия Костова - Виктор Йотов - Десислава Малакова - Иван Цончев                 4Hx   W  -2  500        8 12
B 6  26  5  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Мария Лафчиева - Пламен Берберов                3S    N  +2  200        3 17
B 7  27  7  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков            4S    N   =  620       12  8




27     Q8743         
South  765           
None   AKQ10         
       6             
K962          A      
KQ            10     
J8743         952    
93          AQJ108754
       J105          
       AJ98432       
       6             
       K2            

4H S 420             
       C  D  H  S  N
NS     5  8 10  9  6 
EW     8  5  2  4  3 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 17  Ирена Филкова - Владимир Филков - Стефка Паскалева - Георги Шоков             4H    S  +1  450       18  2
A 2  16 12  Елена Михова - Петър Иванов - Гергана Тенева - Николай Янински                5C    E  -3  150       15  5
A 3  13 11  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Елица Георгиева - Владислав Испорски          5Hx   S  -1   -100      4 16
A 4  15 14  Капка Виденова - Владислав Славов - Невена Стоимирова - Борил Добродолски     5Cx   E  -3  500       20  0
B 1   2 21  Моника Демирева - Георги Първанов - Марина Койчева - Росен Гунев              5H    N  -1    -50     11  9
B 2   4 22  Евгения Рачева - Атанас Евтимов - Велина Костова - Коста Костов               5C    E  -3  150       15  5
B 3  23  6  Даниела Григорова - Антон Антонов - Светла Ненова - Стефан Георгиев           5Hx   S  -1   -100      4 16
B 4  24  1  Валя Янева - Марк Андонов - Рая Тодорова - Александър Стоянов                 5Hx   N  -1   -100      4 16
B 5  25  3  Лия Костова - Виктор Йотов - Десислава Малакова - Иван Цончев                 5Hx   S  -1   -100      4 16
B 6  26  5  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Мария Лафчиева - Пламен Берберов                4S    N  -1    -50     11  9
B 7  27  7  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков            5H    S  -2   -100      4 16




28     J1085         
West   4             
N-S    AK105         
       KQ62          
Q962          A4     
AKQ87         J10632 
4             Q9832  
954           A      
       K73           
       95            
       J76           
       J10873        

5H W -450            
       C  D  H  S  N
NS     8  5  2  5  5 
EW     4  7 11  7  7 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result    Score
A 1   8 17  Ирена Филкова - Владимир Филков - Стефка Паскалева - Георги Шоков             4H    W  +1   -450      8 12
A 2  16 12  Елена Михова - Петър Иванов - Гергана Тенева - Николай Янински                4H    W  +1   -450      8 12
A 3  13 11  Мариана Рибарска - Цоло Цолов - Елица Георгиева - Владислав Испорски          6H    W  -1  50        18  2
A 4  15 14  Капка Виденова - Владислав Славов - Невена Стоимирова - Борил Добродолски     4H    W  +1   -450      8 12
B 1   2 21  Моника Демирева - Георги Първанов - Марина Койчева - Росен Гунев              4H    W  +1   -450      8 12
B 2   4 22  Евгения Рачева - Атанас Евтимов - Велина Костова - Коста Костов               6Hx   W  -1  100       20  0
B 3  23  6  Даниела Григорова - Антон Антонов - Светла Ненова - Стефан Георгиев           4H    W  +1   -450      8 12
B 4  24  1  Валя Янева - Марк Андонов - Рая Тодорова - Александър Стоянов                 4H    E  +1   -450      8 12
B 5  25  3  Лия Костова - Виктор Йотов - Десислава Малакова - Иван Цончев                 4H    W  +1   -450      8 12
B 6  26  5  Анна Лекова - Емилиан Гогев - Мария Лафчиева - Пламен Берберов                4H    E  +1   -450      8 12
B 7  27  7  Йоанна  Йотова - Валентин Николов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков            4H    W  +1   -450      8 12

Резултати