Bulgarian Bridge Federation

Zona Sofiya - DOP 2021

03.09.2021 / 11:00 - 05.09.2021 / 13:30, Sofia
Първенство, Отборен 0/Team
9 128 /1

ДОП 2021 – зона „СОФИЯ“

Зоновата квалификация ще се проведе в периода   03-05.09.2021 и 10-12.09.2021г.

Ще се играе всеки срещу всеки RR по 16 игри ( 2 полувремена по 8 игри с възможност за смяна на двойки на полувремето). Позволени са всякакви системи за анонсиране. Двойки употребяващи силно конвенционални системи и слабо популярни следва да изпратят копие от конвенционалната си карта на капитаните на противниковите отбори. По време на състезанието всяка двойка трябва да има по две конвенционални карти по една за всяка страна на паравана.

За участие в ДОП се допускат всички желаещи състезатели, които са членове на ББФ притежаващи ИБН с декларирана клубна принадлежност и заплатили членски внос за 2021г ( в размер на 24 лв). Не се допускат за участие състезателите които имат наложено наказание към момента на регистрацията на отборите, както и по време на провеждане на ДОП.

Всички желаещи отбори трябва да дадат заявка за участие като изпратят email на office@thenet.bg не по-късно от 31.07.2021г

Схемата за игра и точните часове на зоновата квалификация в зона Сoфия за финалите на републиканското първенство ще бъде уточнена допълнително в зависимост от броя на записаните отборите.

Място на провеждане: СБК "СЕРДИКА"

Телефон за контакт 0888 510 151

email:  office@thenet.bg 

                                                                Комендант зона „София“:...................

                                                                                                           Мирослав Михайлов

Registered players

# отбор Players
1 Няма изненада Николай Емилов Василев (4028) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Петър Борисов Иванов (5544) - Марк Антонов Андонов (6171) - Захари Лайош Феров (0172) - Тодор Иванов Павлов (0193)
2 Лопе де Вега Георги Николов Ралев (0448) - Светлин Димитров Манов (1063) - Валя Иванова Янева (1163) - Петър Кръстев Игнатов (1531) - Велислав Лъчезаров Стефанов (0623) - Виктор Игор Йотов (0187)
3 Перелик Стефан Андреев Стефанов (0011) - Кеворк Гарбис Керпичиян (0456) - Иван Петров Пенев (1718) - Пламен Кръстев Радойков (0117)
4 Дарк Камелия Николова Рашкова (0785) - Рашко Христов Рашков (1388) - Роберт Мирославов Кантецки (1963) - Атанас Костадинов Голев (0640) - Димитър Методиев Матакиев (0133) - Рая Тодорова Ганчева (0639)
5 Елиминатор Миряна Стефанова Митовска (0036) - Станчо Иванов Иванов (1011) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Мирослав Павлов Михайлов (1967)
6 Фил Владимир Емануилов Филков (0053) - Венцислав Иванов Василев (0179) - Борислав Иванов Тричков (0808) - Веселин Атанасов Марков (2861) - Милен Стоянов Цонев (0068)
7 Найтингейл Явор Данаилов Балкански (7310) - Петър Руменов Гвоздев (8701) - Слави Ангелов Алексиев (8225) - Любляна Стратева Алексиева (8234)
8 Елит Златан Петков Петров (5707) - Иван Йорданов Павлов (0707) - Злати Владимиров Георгиев (0220) - Момчил Момчилов Мончев (0622) - Иван Минчев Минчев (3179) - Борислав Красимиров Ризов (0114) - Владимир Георгиев Янков (0115)
9 Стар трек Антон Георгиев Георгиев (5702) - Михаил Симеонов Захариев (0332) - Елица Георгиева Чешитева (1017) - Димитър Георгиев Върбанов (2108) - Борис Петков Василев (2412) - Делян Живков Иванов (0071)

Results