Bulgarian Bridge Federation

Final A - DOP 2022

21.09.2021 / 13:00 - 24.09.2021 / 19:00,
Национален, Отборен 0 /Team
0 220 /1

2021-09-22  Държавно отборно първенство 2021 - финал А

12 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team   Score  Name           Roster                                                       

   1    12  152,63  Бридж +        Ванчев - Захариев - Данаилов - Караколев - Марашев - Цончев  
   2     3  143,72  Сердика        Николчев - Иванчев - Неделчев - Симеонов - Батов - Кръстев   
   3     8  129,79  БК Челопеч     Христов - Щерев - Нанев - Гунев - Донев - Драганов           
   4    11  129,36  Видев          Видев - Тенев - Испорски - Кермедчиев - Михов - Христов      
   5     9  128,35  Шато Росеново  Барантиев - Трендафилов - Иванов - Аронов                    

   6     7  117,08  Асо пика       Ненова - Георгиев - Александров - Славов - Димитров - Маринов
   7     1  114,60  Няма изненада  Феров - Василев - Андонов - Павлов - Иванов - Русинов        
   8    10  104,05  Кристон        Николов - Гешев - Кръстев - Малинов - Терзиев - Даракчиев    
   9     2  101,86  Херос          Иванов - Маринов - Гетов - Николов                           
  10     6   80,18  Струма         Кованджийски - Славов - Пейчев - Велков                      

  11     5   68,44  Лопе де Вега   Манов - Янева - Игнатов - Стефанов - Ралев - Иванов          
  12     4   49,94  Перелик        Радойков - Стефанов - Пенев - Керпичиян - Ангелов - Ангелова 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                    
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   12 Бридж +        3  Сердика         40-31    12,30  7,70
 2   2  Херос          4  Перелик         53-36    14,01  5,99
 3   5  Лопе де Вега   1  Няма изненада   45-47     9,45 10,55
 4   11 Видев          6  Струма          77-17    19,49  0,51
 5   10 Кристон        7  Асо пика        47-57     7,47 12,53
 6   9  Шато Росеново  8  БК Челопеч      29-34     8,66 11,34

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                    
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   8  БК Челопеч     12 Бридж +         39-40     9,72 10,28
 2   7  Асо пика       9  Шато Росеново   21-71     1,37 18,63
 3   10 Кристон        6  Струма          47-62     6,39 13,61
 4   5  Лопе де Вега   11 Видев           33-63     3,77 16,23
 5   4  Перелик        1  Няма изненада   34-57     4,89 15,11
 6   3  Сердика        2  Херос           72-47    15,45  4,55

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                     
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   12 Бридж +        7  Асо пика        25-34     7,70 12,30
 2   6  Струма         8  БК Челопеч      33-49     6,19 13,81
 3   9  Шато Росеново  5  Лопе де Вега    68-20    18,43  1,57
 4   4  Перелик        10 Кристон         23-59     2,94 17,06
 5   3  Сердика        11 Видев           56-36    14,58  5,42
 6   2  Херос          1  Няма изненада   57-43    13,41  6,59

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                     
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   2  Херос          12 Бридж +         32-57     4,55 15,45
 2   1  Няма изненада  3  Сердика         25-35     7,47 12,53
 3   4  Перелик        11 Видев           31-45     6,59 13,41
 4   10 Кристон        5  Лопе де Вега    67-18    18,53  1,47
 5   9  Шато Росеново  6  Струма          34-32    10,55  9,45
 6   8  БК Челопеч     7  Асо пика        58-32    15,61  4,39

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                     
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   12 Бридж +        5  Лопе де Вега    49-47    10,55  9,45
 2   4  Перелик        6  Струма          18-51     3,34 16,66
 3   7  Асо пика       3  Сердика         59-72     6,80 13,20
 4   2  Херос          8  БК Челопеч      35-51     6,19 13,81
 5   1  Няма изненада  9  Шато Росеново  17-105     0,00 20,00
 6   11 Видев          10 Кристон         12-59     1,67 18,33

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                     
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   12 Бридж +        11 Видев           46-12    16,80  3,20
 2   10 Кристон        1  Няма изненада  10-104     0,00 20,00
 3   2  Херос          9  Шато Росеново   38-77     2,56 17,44
 4   8  БК Челопеч     3  Сердика         67-18    18,53  1,47
 5   7  Асо пика       4  Перелик         46-22    15,28  4,72
 6   6  Струма         5  Лопе де Вега    51-56     8,66 11,34

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                     
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   4  Перелик        12 Бридж +         23-45     5,06 14,94
 2   3  Сердика        5  Лопе де Вега    32-10    14,94  5,06
 3   6  Струма         2  Херос           33-52     5,61 14,39
 4   1  Няма изненада  7  Асо пика        30-29    10,28  9,72
 5   11 Видев          8  БК Челопеч      69-37    16,52  3,48
 6   10 Кристон        9  Шато Росеново   40-36    11,08  8,92

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                     
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   6  Струма         12 Бридж +         35-79     1,99 18,01
 2   5  Лопе де Вега   7  Асо пика        44-84     2,44 17,56
 3   8  БК Челопеч     4  Перелик        100-30    20,00  0,00
 4   3  Сердика        9  Шато Росеново   58-54    11,08  8,92
 5   2  Херос          10 Кристон         47-47    10,00 10,00
 6   1  Няма изненада  11 Видев           39-43     8,92 11,08

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                     
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   12 Бридж +        9  Шато Росеново   86-28    19,33  0,67
 2   8  БК Челопеч     10 Кристон         41-62     5,24 14,76
 3   11 Видев          7  Асо пика        64-26    17,32  2,68
 4   6  Струма         1  Няма изненада   50-54     8,92 11,08
 5   5  Лопе де Вега   2  Херос           38-69     3,62 16,38
 6   4  Перелик        3  Сердика         28-72     1,99 18,01

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                     
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   10 Кристон        12 Бридж +          8-69     0,43 19,57
 2   9  Шато Росеново  11 Видев           16-66     1,37 18,63
 3   1  Няма изненада  8  БК Челопеч      23-14    12,30  7,70
 4   7  Асо пика       2  Херос           98-56    17,79  2,21
 5   6  Струма         3  Сердика         29-50     5,24 14,76
 6   5  Лопе де Вега   4  Перелик         54-51    10,82  9,18

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                     
Tbl  Team                                  IMP        Score   
 1   12 Бридж +        1  Няма изненада   17-26     7,70 12,30
 2   11 Видев          2  Херос           25-40     6,39 13,61
 3   3  Сердика        10 Кристон         95-23    20,00  0,00
 4   9  Шато Росеново  4  Перелик         32-11    14,76  5,24
 5   8  БК Челопеч     5  Лопе де Вега    58-56    10,55  9,45
 6   7  Асо пика       6  Струма          52-19    16,66  3,34


Държавно отборно първенство 2021 - финал А - Butler
	
Rank  Score  Name                                   Team            #    1:1   2:1   3:1   4:1   5:1   6:1   7:1   8:1   9:1  10:1  11:1

   1   1,09  Георги Караколев                       Бридж +         7         1,46  2,40        1,81  1,88  1,01        0,05       -0,99
   2   0,79  Тодор Павлов - Марк Андонов            Няма изненада   9   0,13  0,82  0,55        0,51  3,35       -0,65 -0,45  1,23  1,59
   3   0,75  Диян Данаилов                          Бридж +         5                           1,81  1,88  1,01        0,05       -0,99
   4   0,66  Иван Цончев - Владимир Марашев         Бридж +         9  -0,13  1,63  0,90  0,98       -0,17        1,57 -0,42  0,28  1,30
   5   0,62  Красимир Симеонов - Златко Неделчев    Сердика         8   2,44  0,51       -0,32  1,35        0,82  0,65        0,84 -1,30

   6   0,48  Никола Барантиев - Румен Трендафилов   Шато Росеново  11   0,75 -2,33 -0,90 -0,52 -0,88  1,59  3,19  0,62  2,16  1,76 -0,20
   7   0,48  Владислав Испорски - Христо Христов    Видев           8         2,33  1,53  0,52 -0,55       -0,90       -1,24  0,60  1,50
   8   0,45  Пламен Христов - Йордан Щерев          БК Челопеч      7   0,42       -0,67  1,18        1,18  0,11  0,71        0,22
   9   0,41  Васил Батов - Любомир Кръстев          Сердика         7   1,57        0,98  0,52       -1,42 -0,10        1,24  0,06
  10   0,39  Велислав Стефанов - Петър Игнатов      Лопе де Вега    7   0,76        0,54       -1,35  1,10  0,65       -0,37        1,41

  11   0,34  Николай Кермедчиев - Владимир Михов    Видев          10  -0,67        0,68 -0,41  1,98  0,17 -1,52  0,35  0,06  0,95  1,85
  12   0,34  Иван Нанев - Росен Гунев               БК Челопеч      7        -0,82 -0,40        0,55  1,42        0,72  0,74        0,20
  13   0,31  Деан Терзиев                           Кристон         4                                       1,52        1,30 -1,35 -0,24
  14   0,29  Виктор Аронов - Антони Иванов          Шато Росеново  11   0,43  0,12 -2,40  0,32  0,69  0,73  2,47 -0,55  0,37  1,06 -0,03
  15   0,25  Климентин Николчев - Христо Иванчев    Сердика         7         0,56  1,59        0,05 -1,18       -0,23 -0,06        0,99

  16   0,23  Захари Захариев                        Бридж +         7  -0,42        2,40  1,07 -0,63       -0,65  0,08       -0,22
  17   0,11  Живко Драганов - Грозьо Донев          БК Челопеч      8  -0,76  0,30        2,85 -1,98        0,52        0,19 -0,28  0,03
  18   0,10  Ангел Ванчев                           Бридж +         7  -0,42  1,46        1,07 -0,63       -0,65  0,08       -0,22
  19   0,05  Милко Славов - Иван Александров        Асо пика        7   0,60       -1,53  0,77        2,20  0,10       -0,05 -1,76
  20   0,04  Светла Ненова - Стефан Георгиев        Асо пика        7         2,31 -0,68       -0,51 -0,76       -0,71  0,42        0,24

  21   0,03  Васил Гетов - Красимир Николов         Херос          11   0,12 -2,31  1,90 -0,24  1,68 -0,73 -0,11 -0,08  0,45 -0,84  0,50
  22   0,00  Стоян Николов - Петър Даракчиев        Кристон        10  -1,57 -1,63  0,67  0,24  0,88 -1,78  0,90  2,21        0,35 -0,24
  23   0,00  Красимир Димитров - Маринчо Маринов    Асо пика        8   0,86  0,03        1,20  0,26       -0,82 -0,72       -1,06  0,24
  24  -0,07  Мария Ангелова - Атанас Ангелов        Перелик         7  -0,75  0,78 -1,59        0,63  0,76                    0,40 -0,68
  25  -0,27  Драгомир Маринов - Иван Иванов         Херос          11   0,67 -0,03 -0,54  0,20 -0,51 -1,59 -0,52 -1,57  0,26 -0,06  0,68

  26  -0,32  Кръстьо Малинов                        Кристон         7  -2,44 -1,46  0,40                    1,52        1,30 -1,35 -0,24
  27  -0,35  Румен Кованджийски - Владислав Славов  Струма         11  -0,60 -0,56  0,36 -0,98 -1,68 -1,10  1,72 -0,62 -0,19  1,35 -1,50
  28  -0,37  Лъчезар Пейчев - Иво Велков            Струма         11  -0,86 -0,51 -0,55 -1,07  0,51  0,76  0,05  0,55 -0,74 -0,35 -1,85
  29  -0,40  Теню Тенев - Колю Видев                Видев           4  -0,12 -0,12                   -1,88        0,52            
  30  -0,47  Захари Феров - Николай Василев         Няма изненада   7   0,42 -0,30       -0,52 -0,26       -2,47  0,23       -0,40

  31  -0,50  Гроздан Русинов - Петър Иванов         Няма изненада   6              -0,36  0,41        1,78 -3,19       -0,26       -1,41
  32  -0,59  Пенко Кръстев                          Кристон         5                    -0,20 -0,69 -3,35        0,60  0,69      
  33  -0,67  Валя Янева - Светлин Манов             Лопе де Вега    7  -0,42 -0,78       -1,20 -0,05       -1,01 -0,60       -0,60
  34  -0,72  Пламен Радойков - Стефан Стефанов      Перелик         9  -0,43 -0,22       -1,18 -1,81       -0,05 -0,35 -0,69 -1,23 -0,50
  35  -0,81  Станислав Гешев                        Кристон         8  -2,44 -1,46  0,40 -0,20 -0,69 -3,35        0,60  0,69      

  36  -1,27  Георги Ралев - Стефан Иванов           Лопе де Вега    8         0,22 -1,90 -0,77       -0,76       -2,21 -2,16 -0,95 -1,59
  37  -1,59  Иван Пенев - Кеворк Керпичиян          Перелик         6              -0,98 -2,85       -2,20 -1,72 -0,52 -1,30      

Results