Bulgarian Bridge Federation

7 NTSB "Asеnovgrad 21" - otborеn za kpata na Charli

23.10.2021 / 06:00 - 24.10.2021 / 06:00,
Национален, Отборен 0 /Team
9 88 /1

Ranking

# Team Players Score ELO
1 ХебросTodor Iliеv Kostadinov (3007) - Milko Jеkov Milkov (4420) - Vеsеlin Sidеrov (4411) - Dеtеlin Vasilеv Pеtrov (4426) 2,140.48 39.7995
2 ЖигулиPеicho Rusеv Cholakov (5066) - Nikolai Pеtrov Bеbov (3101) - Boyan Tonеv Tonеv (4039) - Sеryoja Ivanov Gеndov (3105) 2,129.01 26.7166
3 БонсистVladislav Dimitrov Slavov (1811) - Anna Lеkova (0024) - Еmilian Iliеv Gogеv (1401) - Trayan Borisov Hristov (0028) 2,123.41 19.2758
4 ТитанитеIvan Iliev Kostadinov (4639) - Rumеn Nеnov Trеndafilov (6006) - Tzvetelin Vasilev Vasilev (4645) - Hristo Nikolov (6111) 2,108.35 12.7017
5 КристонDean Aleksandrov Terziev (4650) - Pеnko Yordanov Krystеv (4621) - Krastyo Atanasov Malinov (4642) - Stoyan Nikolaev Nikolov (4640) 127.87 1.9777
6 ПереликHristo Kirilov Tsvеtkov (4683) - Plamen Krastev Radoykov (0117) - Vеn tsislav Ka tsarov (4681) - Ivan Haralampiеv Vyjarov (2050) 99.45 0.0000
7 Villa YustinaLazar Georgiev Aleshanov (4643) - Gеorgi Dionisiеv Dimitrov (4623) - Lachezar Nenov Branchev (3186) - Dimitar Yordanov Krastev (4654) - Pеtyr Stoеv Darakchiеv (3001) 97.00 0.0000
8 МиксNikolai Krasimirov Nеmigеnchеv (3967) - Milеna Dimova Stеfanova (4015) - Gеorgi Stoimenov Nikolov (4049) - Evgenia Georgieva Racheva (8250) 93.67 0.0000
9 РумцайсGеorgi Lazarov Gеorgiеv (8702) - Dimityr Ivanov Dimitrov (8704) - Rumеn Ivanov Lazarov (1499) - Pеtyr Rumеnov Gvozdеv (8701) 91.76 0.0000

2021-10-23  7 Национален турнир по спортен бридж Кристон'21

 

9 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team    Score  Name           Session  Rank      C-O  Roster                                              

Група А
   1     6  2140,48  Хеброс          140,48     0  2000,00  Милков - Петров - Сидеров - Костадинов              
   2     4  2129,01  Жигули          129,01     0  2000,00  Тонев - Чолаков - Гендов - Лесов - Бебов            
   3    10  2123,41  Бонсист         123,41     0  2000,00  Лекова - Христов - Гогев - Славов                   
   4     1  2108,35  Титаните        108,35     0  2000,00  Николов - Трендафилов - Костадинов - Василев 

Група В       
   5     7   127,87  Кристон         127,87     0           Малинов - Терзиев - Николов - Кръстев               
   6     2    99,45  Перелик          99,45     0           Радойков - Въжаров - Кацаров - Цветков              
   7     9    97,00  Villa Yustina    97,00     0           Даракчиев - Брънчев - Алешанов - Кръстев - Дионисиев
   8     8    93,67  Микс             93,67     0           Стефанова - Рачева - Николов - Немигенчев           
   9     3    91,76  Румцайс          91,76     0           Гвоздев - Димитров - Георгиев - Лазаров             

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                          
Tbl  Team                                 IMP               Score   
 1   6  Хеброс         4  Жигули         33-18           15,23  4,77
 2   1  Титаните       10 Бонсист         1-33            1,32 18,68
 3   7  Кристон        2  Перелик        42- 5           19,37  0,63
 4   9  Villa Yustina  8  Микс           17-30            5,32 14,68
 5   3  Румцайс        -- --                             12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                          
Tbl  Team                                 IMP               Score   
 1   4  Жигули         6  Хеброс          2-10            6,88 13,12
 2   1  Титаните       10 Бонсист         8-14            7,58 12,42
 3   7  Кристон        9  Villa Yustina  28- 6           16,90  3,10
 4   2  Перелик        3  Румцайс        53- 1           20,00  0,00
 5   8  Микс           -- --                             12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                           
Tbl  Team                                 IMP               Score   
 1   10 Бонсист        9  Villa Yustina  28-10           16,00  4,00
 2   8  Микс           1  Титаните       11-30            3,77 16,23
 3   7  Кристон        2  Перелик        22- 7           15,23  4,77
 4   3  Румцайс        6  Хеброс         14-24            6,22 13,78
 5   -- --             4  Жигули                               12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                           
Tbl  Team                                 IMP               Score   
 1   8  Микс           10 Бонсист        17-25            6,88 13,12
 2   7  Кристон        9  Villa Yustina  14- 7           12,77  7,23
 3   6  Хеброс         1  Титаните       31-16           15,23  4,77
 4   2  Перелик        -- --                             12,00
 5   4  Жигули         3  Румцайс        31- 6           17,50  2,50

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                           
Tbl  Team                                 IMP               Score   
 1   10 Бонсист        7  Кристон        26- 9           15,75  4,25
 2   6  Хеброс         8  Микс           36-10           17,69  2,31
 3   -- --             9  Villa Yustina                        12,00
 4   1  Титаните       4  Жигули         20-22            9,14 10,86
 5   3  Румцайс        2  Перелик        24-12           14,39  5,61

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                           
Tbl  Team                                 IMP               Score   
 1   6  Хеброс         10 Бонсист        24-35            5,91 14,09
 2   -- --             7  Кристон                              12,00
 3   4  Жигули         8  Микс           42-12           18,37  1,63
 4   9  Villa Yustina  3  Румцайс        37- 0           19,37  0,63
 5   2  Перелик        1  Титаните       12-12           10,00 10,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                           
Tbl  Team                                 IMP               Score   
 1   10 Бонсист        -- --                             12,00
 2   4  Жигули         6  Хеброс         18-22            8,33 11,67
 3   3  Румцайс        7  Кристон        18- 8           13,78  6,22
 4   8  Микс           2  Перелик        25- 2           17,11  2,89
 5   1  Титаните       9  Villa Yustina  27-23           11,67  8,33

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                           
Tbl  Team                                 IMP     +/-       Score   
 1   4  Жигули         10 Бонсист        28- 2   -1-0    16,69  2,31
 2   3  Румцайс        -- --                             12,00
 3   2  Перелик        6  Хеброс         30-13           15,75  4,25
 4   7  Кристон        1  Титаните       32-19           14,68  5,32
 5   9  Villa Yustina  8  Микс           39-16           17,11  2,89

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                           
Tbl  Team                                 IMP               Score   
 1   10 Бонсист        3  Румцайс        12-30            4,00 16,00
 2   2  Перелик        4  Жигули         38-21           15,75  4,25
 3   1  Титаните       -- --                             12,00
 4   6  Хеброс         9  Villa Yustina  33- 0           18,83  1,17
 5   8  Микс           7  Кристон        11-14            8,73 11,27

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                           
Tbl  Team                                 IMP               Score   
 1   2  Перелик        10 Бонсист         9-12            8,73 11,27
 2   1  Титаните       3  Румцайс        30-19           14,09  5,91
 3   9  Villa Yustina  4  Жигули          3-27            2,69 17,31
 4   -- --             8  Микс                                 12,00
 5   7  Кристон        6  Хеброс         10-17            7,23 12,77

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                           
Tbl  Team                                 IMP               Score   
 1   10 Бонсист        1  Титаните       14-33            3,77 16,23
 2   9  Villa Yustina  2  Перелик        28- 7           16,68  3,32
 3   8  Микс           3  Румцайс        18-14           11,67  8,33
 4   4  Жигули         7  Кристон        22-17           12,05  7,95
 5   6  Хеброс         -- --                             12,00

Results