Bulgarian Bridge Federation

XL MBF "Stara Zagora" - dvoiki, sеsiya 2

08.10.2021 / 00:00 - 08.10.2021 / 05:00,
Национален, Двойков 0 /Pair
0 0 /1

2021-10-08  40 Международен бридж фестивал Стара Загора 2021 - двойки - Session 2

Игри             Лични резултати

22 tables, 44 pairs. Number of boards: 26. Average: 546,0. 
Average+/=/- awards at least 60 / exactly 50 / at most 40 %.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair  Score     %  Name                                        Pen     M-ID    Club            

   1    37  705,8  64,6  Александър Стоянов - Христо Христов              0969 1001  Сф              
   2    24  684,7  62,7  Веселин Величков - Иван Величков                 4004 4002  СтЗ             
   3     4  676,9  62,0  Петър Гвоздев - Георги Георгиев                  8701 8702  БК Каро-Чбрг    
   4     1  660,9  60,5  Златко Неделчев - Красимир Симеонов              0008 1205  Сф - Сердика    
   5    33  660,4  60,5  Хуан Иков - Цветелин Коев                  -8,4  1983 1394  Сф              

   6    22  659,3  60,4  Ozlem Kandolu - Eren Ozan                        9069 9070  Tur             
   7     2  656,4  60,1  Анна Лекова - Траян Христов                      0024 0028  Сф              
   8     3  650,7  59,6  Александър Александров - Георги Георгиев         0303 1528  Сф              
   9    52  648,9  59,4  Георги Стаматов - Владимир Михов                 0077 1023  USA - K1        
  10    35  642,2  58,8  Момчил Мончев - Румен Лазаров                    0622 1499  Сф              

  11    53  627,3  57,4  Марк Андонов - Гроздан Русинов                   6171 4201  КСБ Радков      
  12    38  623,0  57,1  Динко Димитров - Ради Радев                      4006 4025  СтЗ             
  13     7  600,3  55,0  Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                9552 9553  Ro              
  14    36  580,3  53,1  Hatice Ozgur - Dilek Yavas                       9679 9612  Tur             
  15    34  570,2  52,2  Милена Стефанова - Антон Петков                  4015 4087  СтЗ             

  16    10  565,6  51,8  Христо Иванчев - Климентин Николчев              0029 0151  Шм - Сердика    
  17    50  552,7  50,6  Нели Радева - Явор Балкански                     7044 7310  Рс              
  18    16  544,6  49,9  Евгения Рачева - Панчо Панев                     8250 3033  Левски - СтЗ    
  19    18  539,2  49,4  Лия Костова - Велина Костова                     0750 0038  Сф              
  20    31  536,3  49,1  Никола Барантиев - Виктор Аронов                 5555 2999  Golden Age      

  21     9  529,9  48,5  Николай Стефанов - Максим Велчев                 4014 4056  СтЗ             
  22    20  528,4  48,4  Елица Георгиева - Делян Иванов                   1017 0071  Сф              
  23    49  528,1  48,4  Стефан Стефанов - Пламен Радойков                0011 0117  Сф              
  24    17  527,7  48,3  Христо Бинев - Борислав Симов                    4005 4007  СтЗ             
  25    32  517,6  47,4  Теню Тенев - Мартин Марков                       4224 4058  КСБ Радков      

  26    19  517,2  47,4  Георги Лесов - Йордан Баев                       3100 4600  Рак - Внгр      
  27    44  515,1  47,2  Десислава Малакова - Стелиана Иванова            4334 6007  Хс - Вн         
  28     6  506,1  46,4  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски        3117 3070  Пд              
  29    41  504,6  46,2  Георги Василев - Сергей Кънчев                   7326 7070  Рс - Вила Юстина
  30    15  495,0  45,3  Тодор Сталев - Петър Николов                     4054 3180  Чирп - Кристон  

  31    11  494,4  45,3  Boris Altman - Igor Curlin                       9352 9347  Serbia          
  32    12  492,1  45,1  Стефан Тотев - Владислав Николов                 5067 5011  Бс              
  33     5  491,4  45,0  Минчо Петков - Емилиан Гогев                     1414 1401  Тврд - Кн       
  34    40  488,0  44,7  Filip Florinel - Horatiu Didea                   9544 9065  Ro              
  35    13  486,7  44,6  Коста Костов - Веселин Бараков                   0039 0245  Сф              

  36    23  484,4  44,4  Tuna Elmas - Любомир Кръстев                     9068 2555  Tur - Сф        
  37    42  478,4  43,8  Dan Ignatescu - Agica Marius                     9538 9589  Ro              
  38    21  468,4  42,9  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea                 9563 9508  Ro              
  39    45  457,6  41,9  Захари Феров - Николай Василев                   0172 4028  Сф - СтЗ        
  40    39  443,6  40,6  Юри Илков - Димитър Димитров                     2345 0164  Сф              

  41    47  443,4  40,6  Неделчо Захариев - Сашо Божинов                  0137 1007  Сф              
  42     8  432,6  39,6  Тодор Преводанов - Мирослав Василев              8808 8802  Габ             
  43    14  418,0  38,3  Гергана Тенева - Николай Янински                 0757 2324  КСБ Радков      
  44    48  389,6  35,7  Васил Ненчев - Румен Попов                       3456 3063  Пд              



1      932           
North  A2            
None   AKJ10984      
       A             
---           KQ85   
J9764         KQ83   
Q5            32     
K97642        1083   
       AJ10764       
       105           
       76            
       QJ5           

6S N 980             
       C  D  H  S  N
NS     5 11  5 12 10 
EW     8  1  8  1  1 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 31  Коста Костов - Веселин Бараков - Никола Барантиев - Виктор Аронов                 3N    N  +1  H6   430       16,0 26,0
A  2  33 14  Хуан Иков - Цветелин Коев - Гергана Тенева - Николай Янински                      3N    N  +1  HQ   430       16,0 26,0
A  3  35 15  Момчил Мончев - Румен Лазаров - Тодор Сталев - Петър Николов                      4S    S  +2  C6   480       32,0 10,0
A  4  37 16  Александър Стоянов - Христо Христов - Евгения Рачева - Панчо Панев                6D    N   =  HK   920       40,0  2,0
A  5  39 17  Юри Илков - Димитър Димитров - Христо Бинев - Борислав Симов                      6S    S  -1  H6   -50        5,0 37,0
A  6  18 41  Лия Костова - Велина Костова - Георги Василев - Сергей Кънчев                     6N    N  -1  C8   -50        5,0 37,0
A  7  19 32  Георги Лесов - Йордан Баев - Теню Тенев - Мартин Марков                           4S    S  +1  C3   450       24,0 18,0
A  8  20 34  Елица Георгиева - Делян Иванов - Милена Стефанова - Антон Петков                  3N    N  +1  HK   430       16,0 26,0
A  9  21 36  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                     4Sx   S   =  H3   590       36,0  6,0
A 10  22 38  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Динко Димитров - Ради Радев                           4Sx   S  +2  DQ   790       38,0  4,0
A 11  23 40  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Filip Florinel - Horatiu Didea                     4S    S   =  H3   420       12,0 30,0
A 12  24 42  Веселин Величков - Иван Величков - Dan Ignatescu - Agica Marius                   4S    S  +2  D2   480       32,0 10,0
B  1  53  1  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Златко Неделчев - Красимир Симеонов              5D    N   =  H2   400        9,0 33,0
B  2  50  2  Нели Радева - Явор Балкански - Анна Лекова - Траян Христов                        6Dx   N  -1  HK   -100       2,0 40,0
B  3  45  6  Захари Феров - Николай Василев - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски        6Sx   S   =  H3   1210      42,0  0,0
B  4  11  3  Boris Altman - Igor Curlin - Александър Александров - Георги Георгиев             5S    S   =  H6   450       24,0 18,0
B  5  47  9  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Николай Стефанов - Максим Велчев                5D    N   =  D5   400        9,0 33,0
B  6  44  5  Десислава Малакова - Стелиана Иванова - Минчо Петков - Емилиан Гогев              4S    S  +2  H6   480       32,0 10,0
B  7   8 49  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Стефан Стефанов - Пламен Радойков           5S    N   =  HK   450       24,0 18,0
B  8  48  7  Васил Ненчев - Румен Попов - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                    6Dx   N  -3  HK   -500       0,0 42,0
B  9  10 12  Христо Иванчев - Климентин Николчев - Стефан Тотев - Владислав Николов            5S    N   =  HK   450       24,0 18,0
B 10   4 52  Петър Гвоздев - Георги Георгиев - Георги Стаматов - Владимир Михов                4S    S  +1  C3   450       24,0 18,0




2      9             
East   K65           
N-S    QJ876         
       K863          
J10873        KQ6    
A1073         82     
4             1032   
A54           QJ1097 
       A542          
       QJ94          
       AK95          
       2             

5D S 600             
       C  D  H  S  N
N      6 10  8  6  7 
S      : 11  :  :  : 
EW     7  2  4  7  4 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 31  Коста Костов - Веселин Бараков - Никола Барантиев - Виктор Аронов                 3Hx   N   =  D5   730       40,0  2,0
A  2  33 14  Хуан Иков - Цветелин Коев - Гергана Тенева - Николай Янински                      5Dx   S   =  SJ   750       42,0  0,0
A  3  35 15  Момчил Мончев - Румен Лазаров - Тодор Сталев - Петър Николов                      5D    S  -1  S9   -100       7,0 35,0
A  4  37 16  Александър Стоянов - Христо Христов - Евгения Рачева - Панчо Панев                3D    S  +2  CA   150       20,0 22,0
A  5  39 17  Юри Илков - Димитър Димитров - Христо Бинев - Борислав Симов                      5D    S  -1  SJ   -100       7,0 35,0
A  6  18 41  Лия Костова - Велина Костова - Георги Василев - Сергей Кънчев                     5D    S   =  S3   600       32,0 10,0
A  7  19 32  Георги Лесов - Йордан Баев - Теню Тенев - Мартин Марков                           2H    S  +1  S5   140       14,0 28,0
A  8  20 34  Елица Георгиева - Делян Иванов - Милена Стефанова - Антон Петков                  4D    S  +1  SJ   150       20,0 22,0
A  9  21 36  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                     5D    S   =  SJ   600       32,0 10,0
A 10  22 38  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Динко Димитров - Ради Радев                           5D    S   =  SJ   600       32,0 10,0
A 11  23 40  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Filip Florinel - Horatiu Didea                     5D    S   =  S3   600       32,0 10,0
A 12  24 42  Веселин Величков - Иван Величков - Dan Ignatescu - Agica Marius                   5D    N  +1  S2   620       38,0  4,0
B  1  53  1  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Златко Неделчев - Красимир Симеонов              3N    S  -2  S2   -200       2,0 40,0
B  2  50  2  Нели Радева - Явор Балкански - Анна Лекова - Траян Христов                        4D    S  +1  SJ   150       20,0 22,0
B  3  45  6  Захари Феров - Николай Василев - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски        4H    N  -2  D2   -200       2,0 40,0
B  4  11  3  Boris Altman - Igor Curlin - Александър Александров - Георги Георгиев             1N    N  +1  CQ   120       10,0 32,0
B  5  47  9  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Николай Стефанов - Максим Велчев                5D    S   =  HA   600       32,0 10,0
B  6  44  5  Десислава Малакова - Стелиана Иванова - Минчо Петков - Емилиан Гогев              5Dx   S  -1  SJ   -200       2,0 40,0
B  7   8 49  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Стефан Стефанов - Пламен Радойков           2H    N  +2  CQ   170       26,0 16,0
B  8  48  7  Васил Ненчев - Румен Попов - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                    3D    S  +1  S3   130       12,0 30,0
B  9  10 12  Христо Иванчев - Климентин Николчев - Стефан Тотев - Владислав Николов            4D    S  +1  S3   150       20,0 22,0
B 10   4 52  Петър Гвоздев - Георги Георгиев - Георги Стаматов - Владимир Михов                3S    E  -3  DQ   150       20,0 22,0




3      10643         
South  AK8           
E-W    Q10872        
       Q             
KJ82          AQ95   
109652        4      
A             J953   
853           AKJ4   
       7             
       QJ73          
       K64           
       109762        

4S W -620            
       C  D  H  S  N
NS     5  7  5  3  5 
EW     8  6  7 10  8 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 24  Коста Костов - Веселин Бараков - Веселин Величков - Иван Величков                 1N    N  -2  H5   -100      24,0 18,0
A  2  14 32  Гергана Тенева - Николай Янински - Теню Тенев - Мартин Марков                     4S    E  -1  HQ   100       36,0  6,0
A  3  34 15  Милена Стефанова - Антон Петков - Тодор Сталев - Петър Николов                    2D    N   =  CK   90        30,0 12,0
A  4  36 16  Hatice Ozgur - Dilek Yavas - Евгения Рачева - Панчо Панев                         3S    E   =  HQ   -140      20,0 22,0
A  5  38 17  Динко Димитров - Ради Радев - Христо Бинев - Борислав Симов                       4S    E  -1  HQ   100       36,0  6,0
A  6  40 18  Filip Florinel - Horatiu Didea - Лия Костова - Велина Костова                     2D    N  -1  CK   -50       28,0 14,0
A  7  19 31  Георги Лесов - Йордан Баев - Никола Барантиев - Виктор Аронов                     4Sx   E   =  H3   -790       4,0 38,0
A  8  20 33  Елица Георгиева - Делян Иванов - Хуан Иков - Цветелин Коев                        4S    E   =  C10  -620      10,0 32,0
A  9  21 35  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Момчил Мончев - Румен Лазаров                  4S    E  +1  D3   -650       6,0 36,0
A 10  22 37  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Александър Стоянов - Христо Христов                   4S    E  -1  S3   100       36,0  6,0
A 11  23 39  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Юри Илков - Димитър Димитров                       4Sx   E  -1  D3   200       42,0  0,0
A 12  42 41  Dan Ignatescu - Agica Marius - Георги Василев - Сергей Кънчев                     2S    E  +4  C2   -230      18,0 24,0
B  1  53 48  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Васил Ненчев - Румен Попов                       1N    S  -2  DQ   -100      24,0 18,0
B  2   2 44  Анна Лекова - Траян Христов - Десислава Малакова - Стелиана Иванова               2Hx   S  -4  H6   -800       1,0 41,0
B  3  10 45  Христо Иванчев - Климентин Николчев - Захари Феров - Николай Василев              3D    N  -2  CK   -100      24,0 18,0
B  4  11  7  Boris Altman - Igor Curlin - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                    4S    W   =  HA   -620      10,0 32,0
B  5  47  4  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Петър Гвоздев - Георги Георгиев                 4Dx   N  -3  CK   -500      15,0 27,0
B  6   5 12  Минчо Петков - Емилиан Гогев - Стефан Тотев - Владислав Николов                   4S    E   =  H2   -620      10,0 32,0
B  7   1 49  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Стефан Стефанов - Пламен Радойков           3Hx   S  -3  H2   -500      15,0 27,0
B  8   6  9  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски - Николай Стефанов - Максим Велчев      5Dx   N  -4  CA   -800       1,0 41,0
B  9   3  8  Александър Александров - Георги Георгиев - Тодор Преводанов - Мирослав Василев    3N    E  -1  C6   100       36,0  6,0
B 10  52 50  Георги Стаматов - Владимир Михов - Нели Радева - Явор Балкански                   4S    E  -1  HQ   100       36,0  6,0




4      QJ1062        
West   AKQ74         
All    J9            
       10            
K985          7      
962           J3     
1075          AKQ63  
Q83           AJ976  
       A43           
       1085          
       842           
       K542          

3S N 140             
       C  D  H  S  N
NS     4  4  9  9  7 
EW     9  9  4  4  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 24  Коста Костов - Веселин Бараков - Веселин Величков - Иван Величков                 3C    E   =  HK   -110      10,0 32,0
A  2  14 32  Гергана Тенева - Николай Янински - Теню Тенев - Мартин Марков                     5S    N  -2  DA   -200       5,0 37,0
A  3  34 15  Милена Стефанова - Антон Петков - Тодор Сталев - Петър Николов                    4Sx   N  -1  DK   -200       5,0 37,0
A  4  36 16  Hatice Ozgur - Dilek Yavas - Евгения Рачева - Панчо Панев                         4S    N  -2  DA   -200       5,0 37,0
A  5  38 17  Динко Димитров - Ради Радев - Христо Бинев - Борислав Симов                       4S    N  -1  DK   -100      17,0 25,0
A  6  40 18  Filip Florinel - Horatiu Didea - Лия Костова - Велина Костова                     5Cx   E  -2  HK   500       34,0  8,0
A  7  19 31  Георги Лесов - Йордан Баев - Никола Барантиев - Виктор Аронов                     5Cx   W  -2  HK   500       34,0  8,0
A  8  20 33  Елица Георгиева - Делян Иванов - Хуан Иков - Цветелин Коев                        4S    N  -1  DK   -100      17,0 25,0
A  9  21 35  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Момчил Мончев - Румен Лазаров                  4Cx   E  -1  HA   200       28,0 14,0
A 10  22 37  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Александър Стоянов - Христо Христов                   4S    N  -2  HQ   -200       5,0 37,0
A 11  23 39  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Юри Илков - Димитър Димитров                       5Cx   E  -3  HA   800       41,0  1,0
A 12  42 41  Dan Ignatescu - Agica Marius - Георги Василев - Сергей Кънчев                     5Cx   E  -2  D2   500       34,0  8,0
B  1  53 48  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Васил Ненчев - Румен Попов                       4S    S  -1  D2   -100      17,0 25,0
B  2   2 44  Анна Лекова - Траян Христов - Десислава Малакова - Стелиана Иванова               3S    N   =  DK   140       25,0 17,0
B  3  10 45  Христо Иванчев - Климентин Николчев - Захари Феров - Николай Василев              5Cx   E  -2  SA   500       34,0  8,0
B  4  11  7  Boris Altman - Igor Curlin - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                    4S    N  -1  DA   -100      17,0 25,0
B  5  47  4  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Петър Гвоздев - Георги Георгиев                 4Sx   N  -2  DK   -500       0,0 42,0
B  6   5 12  Минчо Петков - Емилиан Гогев - Стефан Тотев - Владислав Николов                   4S    N  -1  DA   -100      17,0 25,0
B  7   1 49  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Стефан Стефанов - Пламен Радойков           4Cx   W  -3  HK   800       41,0  1,0
B  8   6  9  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски - Николай Стефанов - Максим Велчев      4S    N  -1  DA   -100      17,0 25,0
B  9   3  8  Александър Александров - Георги Георгиев - Тодор Преводанов - Мирослав Василев    5Cx   E  -2  SA   500       34,0  8,0
B 10  52 50  Георги Стаматов - Владимир Михов - Нели Радева - Явор Балкански                   3S    N   =  DK   140       25,0 17,0




5      J             
North  AKJ8          
N-S    86            
       AKQJ103       
AK853         Q109742
---           105    
KQ73          AJ104  
9864          2      
       6             
       Q976432       
       952           
       75            

7Hx N -800           
       C  D  H  S  N
NS     8  1 10  1  3 
EW     0 12  0 12  0 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 42  Коста Костов - Веселин Бараков - Dan Ignatescu - Agica Marius                     6Sx   E   =  C7   -1210      5,0 37,0
A  2  14 31  Гергана Тенева - Николай Янински - Никола Барантиев - Виктор Аронов               5Sx   E  +1  C7   -750      16,0 26,0
A  3  15 33  Тодор Сталев - Петър Николов - Хуан Иков - Цветелин Коев                          6Sx   E   =  C5   -1210      5,0 37,0
A  4  35 16  Момчил Мончев - Румен Лазаров - Евгения Рачева - Панчо Панев                      5S    E  +1  C7   -480      31,0 11,0
A  5  37 17  Александър Стоянов - Христо Христов - Христо Бинев - Борислав Симов               5C    N  -1  S9   -100      40,0  2,0
A  6  39 18  Юри Илков - Димитър Димитров - Лия Костова - Велина Костова                       6Sx   E   =  C6   -1210      5,0 37,0
A  7  19 24  Георги Лесов - Йордан Баев - Веселин Величков - Иван Величков                     6Sx   E   =  C2   -1210      5,0 37,0
A  8  20 32  Елица Георгиева - Делян Иванов - Теню Тенев - Мартин Марков                       5Sx   E  +1  C7   -750      16,0 26,0
A  9  21 34  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Милена Стефанова - Антон Петков                6Sx   W   =  H4   -1210      5,0 37,0
A 10  22 36  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                            5Sx   E  +1  D2   -750      16,0 26,0
A 11  23 38  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Динко Димитров - Ради Радев                        6Cx   N  -2  S3   -500      23,0 19,0
A 12  41 40  Георги Василев - Сергей Кънчев - Filip Florinel - Horatiu Didea                   5S    E  +1  C7   -480      31,0 11,0
B  1  53  6  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски        5S    E  +1  D2   -480      31,0 11,0
B  2   2  5  Анна Лекова - Траян Христов - Минчо Петков - Емилиан Гогев                        4S    W  +2  H6   -480      31,0 11,0
B  3  45  3  Захари Феров - Николай Василев - Александър Александров - Георги Георгиев         6Sx   E   =  C5   -1210      5,0 37,0
B  4   9 11  Николай Стефанов - Максим Велчев - Boris Altman - Igor Curlin                     4S    W  +2  HA   -480      31,0 11,0
B  5  47 50  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Нели Радева - Явор Балкански                    6Hx   S  -2  DK   -500      23,0 19,0
B  6  12  8  Стефан Тотев - Владислав Николов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев            5H    N  -1  S2   -100      40,0  2,0
B  7  49 48  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Васил Ненчев - Румен Попов                    5H    S  -1  SA   -100      40,0  2,0
B  8  10  4  Христо Иванчев - Климентин Николчев - Петър Гвоздев - Георги Георгиев             5Sx   E  +1  C6   -750      16,0 26,0
B  9   7  1  Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu - Златко Неделчев - Красимир Симеонов           5Sx   E  +1  C3   -750      16,0 26,0
B 10  52 44  Георги Стаматов - Владимир Михов - Десислава Малакова - Стелиана Иванова          5S    E  +1  C3   -480      31,0 11,0




6      Q843          
East   A43           
E-W    7543          
       K5            
A6            K10972 
1096          J72    
KQ9           A86    
J10972        64     
       J5            
       KQ85          
       J102          
       AQ83          

1N S 90              
       C  D  H  S  N
NS     6  7  7  6  7 
EW     7  6  6  7  5 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 42  Коста Костов - Веселин Бараков - Dan Ignatescu - Agica Marius                     1N    N  +2  S7   150       32,0 10,0
A  2  14 31  Гергана Тенева - Николай Янински - Никола Барантиев - Виктор Аронов               1N    S  +1  CJ   120       17,0 25,0
A  3  15 33  Тодор Сталев - Петър Николов - Хуан Иков - Цветелин Коев                          1N    S  +2  CJ   150       32,0 10,0
A  4  35 16  Момчил Мончев - Румен Лазаров - Евгения Рачева - Панчо Панев                      1N    N  +1  CJ   120       17,0 25,0
A  5  37 17  Александър Стоянов - Христо Христов - Христо Бинев - Борислав Симов               1N    N  +2  CJ   150       32,0 10,0
A  6  39 18  Юри Илков - Димитър Димитров - Лия Костова - Велина Костова                       2S    W  -2  H3   200       40,0  2,0
A  7  19 24  Георги Лесов - Йордан Баев - Веселин Величков - Иван Величков                     1N    N   =  CJ   90         5,0 37,0
A  8  20 32  Елица Георгиева - Делян Иванов - Теню Тенев - Мартин Марков                       1N    N  +1  CJ   120       17,0 25,0
A  9  21 34  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Милена Стефанова - Антон Петков                1N    N  +2  CJ   150       32,0 10,0
A 10  22 36  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                            1N    N   =  D2   90         5,0 37,0
A 11  23 38  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Динко Димитров - Ради Радев                        1N    S  +1  C2   120       17,0 25,0
A 12  41 40  Георги Василев - Сергей Кънчев - Filip Florinel - Horatiu Didea                   1N    S  +1  CJ   120       17,0 25,0
B  1  53  6  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски        2N    S  +1  D2   150       32,0 10,0
B  2   2  5  Анна Лекова - Траян Христов - Минчо Петков - Емилиан Гогев                        2S    E  -3  HK   300       42,0  0,0
B  3  45  3  Захари Феров - Николай Василев - Александър Александров - Георги Георгиев         1N    S  +2  CJ   150       32,0 10,0
B  4   9 11  Николай Стефанов - Максим Велчев - Boris Altman - Igor Curlin                     1N    S  +1  CJ   120       17,0 25,0
B  5  47 50  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Нели Радева - Явор Балкански                    1N    N  +1  CJ   120       17,0 25,0
B  6  12  8  Стефан Тотев - Владислав Николов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев            1N    N  +1  CJ   120       17,0 25,0
B  7  49 48  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Васил Ненчев - Румен Попов                    1N    S  -1  CJ   -50        0,0 42,0
B  8  10  4  Христо Иванчев - Климентин Николчев - Петър Гвоздев - Георги Георгиев             1N    S   =  CJ   90         5,0 37,0
B  9   7  1  Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu - Златко Неделчев - Красимир Симеонов           1N    N   =  H3   90         5,0 37,0
B 10  52 44  Георги Стаматов - Владимир Михов - Десислава Малакова - Стелиана Иванова          1N    S  +2  CJ   150       32,0 10,0




7      106           
South  AJ            
All    AJ843         
       9863          
QJ83          AK74   
Q9            865432 
Q1097         2      
J42           A10    
       952           
       K107          
       K65           
       KQ75          

2N S 120             
       C  D  H  S  N
NS     9  9  5  4  8 
EW     3  3  8  8  5 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 41  Коста Костов - Веселин Бараков - Георги Василев - Сергей Кънчев                   2N    N   =  HQ   120       30,0 12,0
A  2  14 24  Гергана Тенева - Николай Янински - Веселин Величков - Иван Величков               3S    W   =  C5   -140       7,0 35,0
A  3  15 32  Тодор Сталев - Петър Николов - Теню Тенев - Мартин Марков                         2H    E   =  D6   -110      16,0 26,0
A  4  16 34  Евгения Рачева - Панчо Панев - Милена Стефанова - Антон Петков                    1N    N  +1  H4   120       30,0 12,0
A  5  36 17  Hatice Ozgur - Dilek Yavas - Христо Бинев - Борислав Симов                        2S    E  +1  S3   -140       7,0 35,0
A  6  38 18  Динко Димитров - Ради Радев - Лия Костова - Велина Костова                        2N    S   =  HQ   120       30,0 12,0
A  7  19 42  Георги Лесов - Йордан Баев - Dan Ignatescu - Agica Marius                         4Cx   S   =  C6   710       42,0  0,0
A  8  20 31  Елица Георгиева - Делян Иванов - Никола Барантиев - Виктор Аронов                 3S    W  -3  C4   300       40,0  2,0
A  9  21 33  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Хуан Иков - Цветелин Коев                      2Hx   E   =  D5   -670       0,0 42,0
A 10  22 35  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Момчил Мончев - Румен Лазаров                         2S    W  +1  S10  -140       7,0 35,0
A 11  23 37  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Александър Стоянов - Христо Христов                3S    W   =  HA   -140       7,0 35,0
A 12  40 39  Filip Florinel - Horatiu Didea - Юри Илков - Димитър Димитров                     3H    E  -1  DK   100       23,0 19,0
B  1  53 10  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Христо Иванчев - Климентин Николчев              3H    E  -1  D2   100       23,0 19,0
B  2   2 12  Анна Лекова - Траян Христов - Стефан Тотев - Владислав Николов                    3S    E  -2  C8   200       37,0  5,0
B  3  45  7  Захари Феров - Николай Василев - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                1N    N   =  H6   90        20,0 22,0
B  4  11  4  Boris Altman - Igor Curlin - Петър Гвоздев - Георги Георгиев                      1N    S  +1  S3   120       30,0 12,0
B  5  44 47  Десислава Малакова - Стелиана Иванова - Неделчо Захариев - Сашо Божинов           2S    W  +1  C4   -140       7,0 35,0
B  6   1  8  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев         2S    W   =  C8   -110      16,0 26,0
B  7  49  6  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски     4Hx   E  -1  CK   200       37,0  5,0
B  8   3 50  Александър Александров - Георги Георгиев - Нели Радева - Явор Балкански           2N    N   =  SK   120       30,0 12,0
B  9   9 48  Николай Стефанов - Максим Велчев - Васил Ненчев - Румен Попов                     2H    E   =  CK   -110      16,0 26,0
B 10   5 52  Минчо Петков - Емилиан Гогев - Георги Стаматов - Владимир Михов                   3S    W   =  HA   -140       7,0 35,0




8      Q             
West   KQ7432        
None   5             
       KQJ87         
J98           AK1073 
105           AJ9    
AKJ7          9842   
A1052         3      
       6542          
       86            
       Q1063         
       964           

7D W -1440           
       C  D  H  S  N
NS     6  0  6  1  1 
EW     7 13  6 12 11 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 41  Коста Костов - Веселин Бараков - Георги Василев - Сергей Кънчев                   5Hx   N  -4  SK   -800       3,0 39,0
A  2  14 24  Гергана Тенева - Николай Янински - Веселин Величков - Иван Величков               4S    E  +1  H8   -450      23,0 19,0
A  3  15 32  Тодор Сталев - Петър Николов - Теню Тенев - Мартин Марков                         3S    E  +3  H6   -230      40,0  2,0
A  4  16 34  Евгения Рачева - Панчо Панев - Милена Стефанова - Антон Петков                    5Cx   N  -4  SK   -800       3,0 39,0
A  5  36 17  Hatice Ozgur - Dilek Yavas - Христо Бинев - Борислав Симов                        4Hx   N  -3  SK   -500       7,0 35,0
A  6  38 18  Динко Димитров - Ради Радев - Лия Костова - Велина Костова                        4S    E  +1  H6   -450      23,0 19,0
A  7  19 42  Георги Лесов - Йордан Баев - Dan Ignatescu - Agica Marius                         3S    E  +2  H8   -200      42,0  0,0
A  8  20 31  Елица Георгиева - Делян Иванов - Никола Барантиев - Виктор Аронов                 4S    W  +2  CK   -480      11,0 31,0
A  9  21 33  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Хуан Иков - Цветелин Коев                      3Hx   N  -3  S3   -500       7,0 35,0
A 10  22 35  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Момчил Мончев - Румен Лазаров                         5D    E   =  D2   -400      38,0  4,0
A 11  23 37  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Александър Стоянов - Христо Христов                4S    E  +1  H3   -450      23,0 19,0
A 12  40 39  Filip Florinel - Horatiu Didea - Юри Илков - Димитър Димитров                     4S    W  +2  CK   -480      11,0 31,0
B  1  53 10  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Христо Иванчев - Климентин Николчев              4S    E   =  D2   -420      35,0  7,0
B  2   2 12  Анна Лекова - Траян Христов - Стефан Тотев - Владислав Николов                    4S    E   =  H8   -420      35,0  7,0
B  3  45  7  Захари Феров - Николай Василев - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                4S    E  +1  S2   -450      23,0 19,0
B  4  11  4  Boris Altman - Igor Curlin - Петър Гвоздев - Георги Георгиев                      3N    E  +1  H8   -430      32,0 10,0
B  5  44 47  Десислава Малакова - Стелиана Иванова - Неделчо Захариев - Сашо Божинов           4S    E  +1  H6   -450      23,0 19,0
B  6   8  1  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Златко Неделчев - Красимир Симеонов         4S    E  +1  H8   -450      23,0 19,0
B  7  49  6  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски     4S    E  +1  H8   -450      23,0 19,0
B  8   3 50  Александър Александров - Георги Георгиев - Нели Радева - Явор Балкански           4S    E  +1  H8   -450      23,0 19,0
B  9   9 48  Николай Стефанов - Максим Велчев - Васил Ненчев - Румен Попов                     3N    E  +2  H8   -460      14,0 28,0
B 10   5 52  Минчо Петков - Емилиан Гогев - Георги Стаматов - Владимир Михов                   5Cx   N  -5  SA   -1100      0,0 42,0




9      A93           
North  J984          
E-W    J632          
       Q7            
Q1064         J5     
K65           Q72    
74            KQ1085 
9832          J106   
       K872          
       A103          
       A9            
       AK54          

3N N 400             
       C  D  H  S  N
NS     9  9  9  9  9 
E      4  4  3  3  4 
W      :  :  :  :  3 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 40  Коста Костов - Веселин Бараков - Filip Florinel - Horatiu Didea                   3N    N  -1  C5   -50        6,0 36,0
A  2  14 42  Гергана Тенева - Николай Янински - Dan Ignatescu - Agica Marius                   3N    S   =  C8   400       24,0 18,0
A  3  15 31  Тодор Сталев - Петър Николов - Никола Барантиев - Виктор Аронов                   1N    N  -1  DK   -50        6,0 36,0
A  4  16 33  Евгения Рачева - Панчо Панев - Хуан Иков - Цветелин Коев                          3N    S   =  D10  400       24,0 18,0
A  5  17 35  Христо Бинев - Борислав Симов - Момчил Мончев - Румен Лазаров                     3N    S  -1  C8   -50        6,0 36,0
A  6  37 18  Александър Стоянов - Христо Христов - Лия Костова - Велина Костова                3N    N  +1  DK   430       38,0  4,0
A  7  41 19  Георги Василев - Сергей Кънчев - Георги Лесов - Йордан Баев                       3N    N   =  S4   400       24,0 18,0
A  8  20 24  Елица Георгиева - Делян Иванов - Веселин Величков - Иван Величков                 3N    S   =  S4   400       24,0 18,0
A  9  21 32  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Теню Тенев - Мартин Марков                     3N    S  +1  S4   430       38,0  4,0
A 10  22 34  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Милена Стефанова - Антон Петков                       1N    N  -1  D2   -50        6,0 36,0
A 11  23 36  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                         3N    S   =  C2   400       24,0 18,0
A 12  39 38  Юри Илков - Димитър Димитров - Динко Димитров - Ради Радев                        3N    N   =  DQ   400       24,0 18,0
B  1  53  3  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Александър Александров - Георги Георгиев         3N    S   =  D2   400       24,0 18,0
B  2   2  8  Анна Лекова - Траян Христов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                 3N    N  +1  DK   430       38,0  4,0
B  3  45  9  Захари Феров - Николай Василев - Николай Стефанов - Максим Велчев                 3N    N  +1  DK   430       38,0  4,0
B  4  11 50  Boris Altman - Igor Curlin - Нели Радева - Явор Балкански                         3N    S  -1  C2   -50        6,0 36,0
B  5  47  5  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Минчо Петков - Емилиан Гогев                    3N    S  -1  C9   -50        6,0 36,0
B  6   1 48  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Васил Ненчев - Румен Попов                  3N    N  +1  SJ   430       38,0  4,0
B  7  49 10  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Христо Иванчев - Климентин Николчев           3N    S   =  D4   400       24,0 18,0
B  8   7 44  Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu - Десислава Малакова - Стелиана Иванова         1N    N  +2  S4   150       14,0 28,0
B  9   4  6  Петър Гвоздев - Георги Георгиев - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски       3N    S   =  S4   400       24,0 18,0
B 10  12 52  Стефан Тотев - Владислав Николов - Георги Стаматов - Владимир Михов               3N    S  -1  C2   -50        6,0 36,0




10     AQ            
East   952           
All    J1063         
       QJ63          
108765        K42    
107           AKJ43  
972           KQ8    
K84           97     
       J93           
       Q86           
       A54           
       A1052         

2S E -110            
       C  D  H  S  N
NS     6  6  5  4  7 
EW     6  7  7  8  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 40  Коста Костов - Веселин Бараков - Filip Florinel - Horatiu Didea                   2S    E  +1  S4   -140      17,0 25,0
A  2  14 42  Гергана Тенева - Николай Янински - Dan Ignatescu - Agica Marius                   2S    E  +1  H6   -140      17,0 25,0
A  3  15 31  Тодор Сталев - Петър Николов - Никола Барантиев - Виктор Аронов                   1H    E  +3  S9   -170       5,0 37,0
A  4  16 33  Евгения Рачева - Панчо Панев - Хуан Иков - Цветелин Коев                          2S    E  -2  S3   200       42,0  0,0
A  5  17 35  Христо Бинев - Борислав Симов - Момчил Мончев - Румен Лазаров                     1H    E   =  S3   -80       34,0  8,0
A  6  37 18  Александър Стоянов - Христо Христов - Лия Костова - Велина Костова                1S    W  +1  DJ   -110      29,0 13,0
A  7  41 19  Георги Василев - Сергей Кънчев - Георги Лесов - Йордан Баев                       2S    E  +2  H6   -170       5,0 37,0
A  8  20 24  Елица Георгиева - Делян Иванов - Веселин Величков - Иван Величков                 2S    E  -1  C5   100       39,0  3,0
A  9  21 32  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Теню Тенев - Мартин Марков                     2S    E  +2  D3   -170       5,0 37,0
A 10  22 34  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Милена Стефанова - Антон Петков                       1H    E   =  S3   -80       34,0  8,0
A 11  23 36  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                         2S    E  +1  S3   -140      17,0 25,0
A 12  39 38  Юри Илков - Димитър Димитров - Динко Димитров - Ради Радев                        2S    E  +1  H6   -140      17,0 25,0
B  1  53  3  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Александър Александров - Георги Георгиев         1N    E  +1  S3   -120      26,0 16,0
B  2   2  8  Анна Лекова - Траян Христов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                 2H    E  -1  S8   100       39,0  3,0
B  3  45  9  Захари Феров - Николай Василев - Николай Стефанов - Максим Велчев                 2S    E  +1  H8   -140      17,0 25,0
B  4  11 50  Boris Altman - Igor Curlin - Нели Радева - Явор Балкански                         1H    E  +1  S3   -110      29,0 13,0
B  5  47  5  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Минчо Петков - Емилиан Гогев                    3N    N  -2  HK   -200       0,0 42,0
B  6   1 48  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Васил Ненчев - Румен Попов                  1H    E   =  S3   -80       34,0  8,0
B  7  49 10  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Христо Иванчев - Климентин Николчев           2H    E  +1  S9   -140      17,0 25,0
B  8   7 44  Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu - Десислава Малакова - Стелиана Иванова         2S    E  +1  H6   -140      17,0 25,0
B  9   4  6  Петър Гвоздев - Георги Георгиев - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски       2S    E  +1  SJ   -140      17,0 25,0
B 10  12 52  Стефан Тотев - Владислав Николов - Георги Стаматов - Владимир Михов               2S    E  +2  H6   -170       5,0 37,0




11     K65           
South  J1092         
None   AK865         
       6             
AQ4           J873   
K653          A8     
Q104          73     
KQ9           108532 
       1092          
       Q74           
       J92           
       AJ74          

2D S 90              
       C  D  H  S  N
NS     5  8  7  5  6 
E      8  4  5  7  5 
W      :  5  :  :  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 39  Коста Костов - Веселин Бараков - Юри Илков - Димитър Димитров                     1N    E  -1  D4   50        34,0  8,0
A  2  14 41  Гергана Тенева - Николай Янински - Георги Василев - Сергей Кънчев                 1N    W  -1  DA   50        34,0  8,0
A  3  15 24  Тодор Сталев - Петър Николов - Веселин Величков - Иван Величков                   2D    N  -1  C3   -50       25,0 17,0
A  4  16 32  Евгения Рачева - Панчо Панев - Теню Тенев - Мартин Марков                         1N    W   =  D5   -90       13,0 29,0
A  5  17 34  Христо Бинев - Борислав Симов - Милена Стефанова - Антон Петков                   1N    W   =  D6   -90       13,0 29,0
A  6  18 36  Лия Костова - Велина Костова - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                         1N    W   =  D3   -90       13,0 29,0
A  7  40 19  Filip Florinel - Horatiu Didea - Георги Лесов - Йордан Баев                       1N    W   =  D6   -90       13,0 29,0
A  8  42 20  Dan Ignatescu - Agica Marius - Елица Георгиева - Делян Иванов                     1Nx   W   =  D5   -180       1,0 41,0
A  9  21 31  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Никола Барантиев - Виктор Аронов               1N    W   =  D6   -90       13,0 29,0
A 10  22 33  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Хуан Иков - Цветелин Коев                             1N    W   =  D6   -90       13,0 29,0
A 11  23 35  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Момчил Мончев - Румен Лазаров                      1Nx   E   =  D6   -180       1,0 41,0
A 12  38 37  Динко Димитров - Ради Радев - Александър Стоянов - Христо Христов                 1N    W   =  D6   -90       13,0 29,0
B  1  53  7  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                2D    S  -1  D2   -50       25,0 17,0
B  2   1  2  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Анна Лекова - Траян Христов                 1N    E  -1  HJ   50        34,0  8,0
B  3  45  4  Захари Феров - Николай Василев - Петър Гвоздев - Георги Георгиев                  1N    W   =  DA   -90       13,0 29,0
B  4  11 44  Boris Altman - Igor Curlin - Десислава Малакова - Стелиана Иванова                1N    W   =  HJ   -90       13,0 29,0
B  5  47 12  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Стефан Тотев - Владислав Николов                1N    W   =  D5   -90       13,0 29,0
B  6  48  6  Васил Ненчев - Румен Попов - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски            3C    W  -1  DK   50        34,0  8,0
B  7   3 49  Александър Александров - Георги Георгиев - Стефан Стефанов - Пламен Радойков      2S    E  -2  D2   100       42,0  0,0
B  8   9  5  Николай Стефанов - Максим Велчев - Минчо Петков - Емилиан Гогев                   1N    W  -1  D6   50        34,0  8,0
B  9  50 10  Нели Радева - Явор Балкански - Христо Иванчев - Климентин Николчев                2S    E  -1  S2   50        34,0  8,0
B 10  52  8  Георги Стаматов - Владимир Михов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев            1N    W  -1  HJ   50        34,0  8,0




12     632           
West   K1063         
N-S    Q5            
       KQ97          
10954         AQJ87  
942           Q5     
A6            KJ9432 
AJ83          ---    
       K             
       AJ87          
       1087          
       106542        

5S W -450            
       C  D  H  S  N
N      8  1  8  0  1 
S      :  :  7  :  : 
EW     5 11  5 11  9 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 39  Коста Костов - Веселин Бараков - Юри Илков - Димитър Димитров                     4S    E   =  HA   -420      38,0  4,0
A  2  14 41  Гергана Тенева - Николай Янински - Георги Василев - Сергей Кънчев                 4S    E  +2  D7   -480      14,0 28,0
A  3  15 24  Тодор Сталев - Петър Николов - Веселин Величков - Иван Величков                   4S    E  +2  C6   -480      14,0 28,0
A  4  16 32  Евгения Рачева - Панчо Панев - Теню Тенев - Мартин Марков                         4S    E  +2  C2   -480      14,0 28,0
A  5  17 34  Христо Бинев - Борислав Симов - Милена Стефанова - Антон Петков                   4S    W  +1  CK   -450      30,0 12,0
A  6  18 36  Лия Костова - Велина Костова - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                         4S    E  +2  C3   -480      14,0 28,0
A  7  40 19  Filip Florinel - Horatiu Didea - Георги Лесов - Йордан Баев                       4S    E  +2  C6   -480      14,0 28,0
A  8  42 20  Dan Ignatescu - Agica Marius - Елица Георгиева - Делян Иванов                     4S    E   =  HA   -420      38,0  4,0
A  9  21 31  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Никола Барантиев - Виктор Аронов               5Cx   S  -3  S3   -800       0,0 42,0
A 10  22 33  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Хуан Иков - Цветелин Коев                             4S    E  +2  D2   -480      14,0 28,0
A 11  23 35  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Момчил Мончев - Румен Лазаров                      4S    E  +1  C2   -450      30,0 12,0
A 12  38 37  Динко Димитров - Ради Радев - Александър Стоянов - Христо Христов                 4S    E  +1  D8   -450      30,0 12,0
B  1  53  7  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                4S    E  +2  D2   -480      14,0 28,0
B  2   1  2  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Анна Лекова - Траян Христов                 4S    E  +2  C6   -480      14,0 28,0
B  3  45  4  Захари Феров - Николай Василев - Петър Гвоздев - Георги Георгиев                  4S    E  +3  C5   -510       2,0 40,0
B  4  11 44  Boris Altman - Igor Curlin - Десислава Малакова - Стелиана Иванова                4S    E  +2  C6   -480      14,0 28,0
B  5  47 12  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Стефан Тотев - Владислав Николов                4S    E  +2  C4   -480      14,0 28,0
B  6  48  6  Васил Ненчев - Румен Попов - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски            4S    E  +2  C6   -480      14,0 28,0
B  7   3 49  Александър Александров - Георги Георгиев - Стефан Стефанов - Пламен Радойков      4S    W  +1  CK   -450      30,0 12,0
B  8   9  5  Николай Стефанов - Максим Велчев - Минчо Петков - Емилиан Гогев                   6S    E  -2  S3   100       42,0  0,0
B  9  50 10  Нели Радева - Явор Балкански - Христо Иванчев - Климентин Николчев                4S    W   =  H5   -420      38,0  4,0
B 10  52  8  Георги Стаматов - Владимир Михов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев            4S    E  +1  C3   -450      30,0 12,0




13     KQ52          
North  ---           
All    AK862         
       KQ92          
AJ3           10     
Q2            A98765 
QJ1074        53     
A43           J876   
       98764         
       KJ1043        
       9             
       105           

4S N 620             
       C  D  H  S  N
NS     7  6  6 10  7 
E      5  7  6  3  6 
W      :  :  7  :  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 38  Коста Костов - Веселин Бараков - Динко Димитров - Ради Радев                      4S    N   =  DQ   620       28,0 14,0
A  2  14 40  Гергана Тенева - Николай Янински - Filip Florinel - Horatiu Didea                 4S    N  +1  HA   650       35,0  7,0
A  3  15 42  Тодор Сталев - Петър Николов - Dan Ignatescu - Agica Marius                       3Hx   E  -2  S8   500       21,0 21,0
A  4  16 31  Евгения Рачева - Панчо Панев - Никола Барантиев - Виктор Аронов                   2Hx   E  -2  S4   500       21,0 21,0
A  5  17 33  Христо Бинев - Борислав Симов - Хуан Иков - Цветелин Коев                         4S    S  -2  D6   -200       2,0 40,0
A  6  18 35  Лия Костова - Велина Костова - Момчил Мончев - Румен Лазаров                      4S    S  -1  HQ   -100       6,0 36,0
A  7  39 19  Юри Илков - Димитър Димитров - Георги Лесов - Йордан Баев                         4S    N   =  HA   620       28,0 14,0
A  8  41 20  Георги Василев - Сергей Кънчев - Елица Георгиева - Делян Иванов                   4S    N  +1  D5   650       35,0  7,0
A  9  24 21  Веселин Величков - Иван Величков - Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea               2Hx   E  -1  S9   200       14,0 28,0
A 10  22 32  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Теню Тенев - Мартин Марков                            2Hx   E  -1  D9   200       14,0 28,0
A 11  23 34  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Милена Стефанова - Антон Петков                    6Sx   S  -2  H3   -500       0,0 42,0
A 12  37 36  Александър Стоянов - Христо Христов - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                  2Hx   E  -2  D3   500       21,0 21,0
B  1  53  9  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Николай Стефанов - Максим Велчев                 4S    S   =  D2   620       28,0 14,0
B  2   2 48  Анна Лекова - Траян Христов - Васил Ненчев - Румен Попов                          4S    S  -1  DQ   -100       6,0 36,0
B  3  50 45  Нели Радева - Явор Балкански - Захари Феров - Николай Василев                     2Hx   E  -2  D9   500       21,0 21,0
B  4  11  5  Boris Altman - Igor Curlin - Минчо Петков - Емилиан Гогев                         4S    S  -1  D7   -100       6,0 36,0
B  5  47  8  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев             3Hx   E  -3  C10  800       41,0  1,0
B  6   6 10  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски - Христо Иванчев - Климентин Николчев   4S    N  +1  HQ   650       35,0  7,0
B  7  49  7  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu             3Hx   E  -3  S8   800       41,0  1,0
B  8   4 12  Петър Гвоздев - Георги Георгиев - Стефан Тотев - Владислав Николов                1D    E  -1  D9   100       10,0 32,0
B  9  44  3  Десислава Малакова - Стелиана Иванова - Александър Александров - Георги Георгиев  2Dx   W  -1  CK   200       14,0 28,0
B 10  52  1  Георги Стаматов - Владимир Михов - Златко Неделчев - Красимир Симеонов            4S    N  +1  C6   650       35,0  7,0




14     AJ72          
East   K9762         
None   J9            
       A9            
10865         KQ43   
J53           AQ     
KQ752         1083   
10            J642   
       9             
       1084          
       A64           
       KQ8753        

3Sx E 100            
       C  D  H  S  N
NS     9  4  9  5  7 
EW     4  8  4  8  5 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 38  Коста Костов - Веселин Бараков - Динко Димитров - Ради Радев                      4H    N  -2  D5   -100      10,0 32,0
A  2  14 40  Гергана Тенева - Николай Янински - Filip Florinel - Horatiu Didea                 2S    W  -1  H3   50        23,0 19,0
A  3  15 42  Тодор Сталев - Петър Николов - Dan Ignatescu - Agica Marius                       4Hx   N  -1  D3   -100      10,0 32,0
A  4  16 31  Евгения Рачева - Панчо Панев - Никола Барантиев - Виктор Аронов                   3N    N  -2  SK   -100      10,0 32,0
A  5  17 33  Христо Бинев - Борислав Симов - Хуан Иков - Цветелин Коев                         3S    E  -2  H8   100       28,0 14,0
A  6  18 35  Лия Костова - Велина Костова - Момчил Мончев - Румен Лазаров                      3Sx   E  -2  C3   300       40,0  2,0
A  7  39 19  Юри Илков - Димитър Димитров - Георги Лесов - Йордан Баев                         3S    W  -1  CA   50        23,0 19,0
A  8  41 20  Георги Василев - Сергей Кънчев - Елица Георгиева - Делян Иванов                   3Nx   N  -1  SK   -100      10,0 32,0
A  9  24 21  Веселин Величков - Иван Величков - Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea               4H    N  -1  SK   -50       18,0 24,0
A 10  22 32  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Теню Тенев - Мартин Марков                            4H    N   =  SK   420       42,0  0,0
A 11  23 34  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Милена Стефанова - Антон Петков                    4H    N  -3  D2   -150       4,0 38,0
A 12  37 36  Александър Стоянов - Христо Христов - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                  4H    N  -1  D3   -50       18,0 24,0
B  1  53  9  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Николай Стефанов - Максим Велчев                 3S    W  -2  D2   100       28,0 14,0
B  2   2 48  Анна Лекова - Траян Христов - Васил Ненчев - Румен Попов                          3C    S   =  DK   110       34,0  8,0
B  3  50 45  Нели Радева - Явор Балкански - Захари Феров - Николай Василев                     3N    E  -2  SK   100       28,0 14,0
B  4  11  5  Boris Altman - Igor Curlin - Минчо Петков - Емилиан Гогев                         3H    N   =  D8   140       38,0  4,0
B  5  47  8  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев             4Hx   N  -2  SK   -300       2,0 40,0
B  6   6 10  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски - Христо Иванчев - Климентин Николчев   2Sx   E  +1  S9   -570       0,0 42,0
B  7  49  7  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu             3C    S   =  S6   110       34,0  8,0
B  8   4 12  Петър Гвоздев - Георги Георгиев - Стефан Тотев - Владислав Николов                2H    N   =  D8   110       34,0  8,0
B  9  44  3  Десислава Малакова - Стелиана Иванова - Александър Александров - Георги Георгиев  4H    N  -1  D2   -50       18,0 24,0
B 10  52  1  Георги Стаматов - Владимир Михов - Златко Неделчев - Красимир Симеонов            4H    S  -2  DK   -100      10,0 32,0




15     Q92           
South  75            
N-S    AJ874         
       Q32           
8             J7543  
QJ106         K9432  
Q106          52     
108765        4      
       AK106         
       A8            
       K93           
       AKJ9          

7N S 2220            
       C  D  H  S  N
NS    11 13  6 11 13 
EW     1  0  6  1  0 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 37  Коста Костов - Веселин Бараков - Александър Стоянов - Христо Христов              6Cx   N  -2  H2   -500       0,0 42,0
A  2  14 39  Гергана Тенева - Николай Янински - Юри Илков - Димитър Димитров                   3N    S  +4  C8   720       13,0 29,0
A  3  15 41  Тодор Сталев - Петър Николов - Георги Василев - Сергей Кънчев                     6D    N  +1  C4   1390      28,0 14,0
A  4  16 24  Евгения Рачева - Панчо Панев - Веселин Величков - Иван Величков                   3N    S  +2  HQ   660        5,0 37,0
A  5  17 32  Христо Бинев - Борислав Симов - Теню Тенев - Мартин Марков                        6N    S  +1  HQ   1470      38,0  4,0
A  6  18 34  Лия Костова - Велина Костова - Милена Стефанова - Антон Петков                    6N    N  +1  S4   1470      38,0  4,0
A  7  38 19  Динко Димитров - Ради Радев - Георги Лесов - Йордан Баев                          6D    N  +1  C4   1390      28,0 14,0
A  8  40 20  Filip Florinel - Horatiu Didea - Елица Георгиева - Делян Иванов                   4N    S  +3  HQ   720       13,0 29,0
A  9  42 21  Dan Ignatescu - Agica Marius - Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea                   6S    S   =  D6   1430      32,0 10,0
A 10  31 22  Никола Барантиев - Виктор Аронов - Ozlem Kandolu - Eren Ozan                      3N    S  +4  HQ   720       13,0 29,0
A 11  23 33  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Хуан Иков - Цветелин Коев                          6N    N  -2  D2   -200       2,0 40,0
A 12  36 35  Hatice Ozgur - Dilek Yavas - Момчил Мончев - Румен Лазаров                        6N    S  +1  HQ   1470      38,0  4,0
B  1   4 53  Петър Гвоздев - Георги Георгиев - Марк Андонов - Гроздан Русинов                  3N    N  +2  D2   660        5,0 37,0
B  2   2  6  Анна Лекова - Траян Христов - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски           6D    N   =  C4   1370      23,0 19,0
B  3  45 44  Захари Феров - Николай Василев - Десислава Малакова - Стелиана Иванова            6N    S  +1  HQ   1470      38,0  4,0
B  4  12 11  Стефан Тотев - Владислав Николов - Boris Altman - Igor Curlin                     6D    S   =  C5   1370      23,0 19,0
B  5  47  1  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Златко Неделчев - Красимир Симеонов             3N    S  +4  HQ   720       13,0 29,0
B  6  10  3  Христо Иванчев - Климентин Николчев - Александър Александров - Георги Георгиев    5N    S  +2  HQ   720       13,0 29,0
B  7  49  9  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Николай Стефанов - Максим Велчев              6D    S  +1  S8   1390      28,0 14,0
B  8  50  8  Нели Радева - Явор Балкански - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                4Hx   E  -4  SK   800       20,0 22,0
B  9   5  7  Минчо Петков - Емилиан Гогев - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                  3N    S  +4  HQ   720       13,0 29,0
B 10  52 48  Георги Стаматов - Владимир Михов - Васил Ненчев - Румен Попов                     6N    N  +1  S6   1470      38,0  4,0
A 11  23 33  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Хуан Иков - Цветелин Коев                                            Penalty    0,0 -8,4




16     A8742         
West   ---           
E-W    Q832          
       8532          
J9            Q1065  
A8763         KQ42   
J10954        A76    
6             107    
       K3            
       J1095         
       K             
       AKQJ94        

6C N 920             
       C  D  H  S  N
NS    12  6  5  8  9 
E      1  5  8  4  4 
W      :  6  :  :  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 37  Коста Костов - Веселин Бараков - Александър Стоянов - Христо Христов              3N    N   =  DJ   400       10,0 32,0
A  2  14 39  Гергана Тенева - Николай Янински - Юри Илков - Димитър Димитров                   2S    N  -2  HK   -100       0,0 42,0
A  3  15 41  Тодор Сталев - Петър Николов - Георги Василев - Сергей Кънчев                     5C    S  +2  DJ   440       31,0 11,0
A  4  16 24  Евгения Рачева - Панчо Панев - Веселин Величков - Иван Величков                   5C    S  +1  DJ   420       17,0 25,0
A  5  17 32  Христо Бинев - Борислав Симов - Теню Тенев - Мартин Марков                        4C    S  +2  DJ   170        7,0 35,0
A  6  18 34  Лия Костова - Велина Костова - Милена Стефанова - Антон Петков                    3N    S  +2  DJ   460       34,0  8,0
A  7  38 19  Динко Димитров - Ради Радев - Георги Лесов - Йордан Баев                          3N    S  +1  H6   430       26,0 16,0
A  8  40 20  Filip Florinel - Horatiu Didea - Елица Георгиева - Делян Иванов                   4S    N   =  HK   420       17,0 25,0
A  9  42 21  Dan Ignatescu - Agica Marius - Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea                   5C    S  +1  DJ   420       17,0 25,0
A 10  31 22  Никола Барантиев - Виктор Аронов - Ozlem Kandolu - Eren Ozan                      5C    S  +1  D5   420       17,0 25,0
A 11  23 33  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Хуан Иков - Цветелин Коев                          3S    N  -1  D2   -50        3,0 39,0
A 12  36 35  Hatice Ozgur - Dilek Yavas - Момчил Мончев - Румен Лазаров                        6C    S   =  HA   920       38,0  4,0
B  1   4 53  Петър Гвоздев - Георги Георгиев - Марк Андонов - Гроздан Русинов                  4Hx   E  -2  D2   500       36,0  6,0
B  2   2  6  Анна Лекова - Траян Христов - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски           5C    S  +2  DJ   440       31,0 11,0
B  3  45 44  Захари Феров - Николай Василев - Десислава Малакова - Стелиана Иванова            4S    N  -1  HK   -50        3,0 39,0
B  4  12 11  Стефан Тотев - Владислав Николов - Boris Altman - Igor Curlin                     5C    S  +1  DJ   420       17,0 25,0
B  5  47  1  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Златко Неделчев - Красимир Симеонов             6C    S  +1  HA   940       40,0  2,0
B  6  10  3  Христо Иванчев - Климентин Николчев - Александър Александров - Георги Георгиев    3N    S  +1  H6   430       26,0 16,0
B  7  49  9  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Николай Стефанов - Максим Велчев              5C    S  +1  DJ   420       17,0 25,0
B  8  50  8  Нели Радева - Явор Балкански - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                6Cx   S   =  DJ   1090      42,0  0,0
B  9   5  7  Минчо Петков - Емилиан Гогев - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                  3C    N  +3  C6   170        7,0 35,0
B 10  52 48  Георги Стаматов - Владимир Михов - Васил Ненчев - Румен Попов                     3N    S  +1  DJ   430       26,0 16,0




17     74            
North  KQ5           
None   AJ872         
       AK9           
AQ65          983    
872           A103   
109           KQ643  
6542          Q7     
       KJ102         
       J964          
       5             
       J1083         

3H N 140             
       C  D  H  S  N
N      9  7  9  8  8 
S      :  :  :  7  : 
EW     4  6  4  5  4 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 36  Коста Костов - Веселин Бараков - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                       2N    N  +1  DQ   150       35,7  6,3
A  2  14 38  Гергана Тенева - Николай Янински - Динко Димитров - Ради Радев                    1Dx   W  -1  D5   100       21,0 21,0
A  3  15 40  Тодор Сталев - Петър Николов - Filip Florinel - Horatiu Didea                     1N    N  +3  D4   180       42,0  0,0
A  4  16 42  Евгения Рачева - Панчо Панев - Dan Ignatescu - Agica Marius                       3N    N  -1  S3   -50       12,6 29,4
A  5  17 31  Христо Бинев - Борислав Симов - Никола Барантиев - Виктор Аронов                  1N    N  +2  D4   150       35,7  6,3
A  6  18 33  Лия Костова - Велина Костова - Хуан Иков - Цветелин Коев                          2N    N   =  S8   120       26,2 15,8
A  7  19 37  Георги Лесов - Йордан Баев - Александър Стоянов - Христо Христов                  2N    N   =  S9   120       26,2 15,8
A  8  39 20  Юри Илков - Димитър Димитров - Елица Георгиева - Делян Иванов                     3C    S  -1  D10  -50       12,6 29,4
A  9  41 21  Георги Василев - Сергей Кънчев - Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea                 4H    N  -1  S8   -50       12,6 29,4
A 10  24 22  Веселин Величков - Иван Величков - Ozlem Kandolu - Eren Ozan                      2N    S  +1  D2   150       35,7  6,3
A 11  32 23  Теню Тенев - Мартин Марков - Tuna Elmas - Любомир Кръстев                         3N    N  -1  S8   -50       12,6 29,4
A 12  35 34  Момчил Мончев - Румен Лазаров - Милена Стефанова - Антон Петков                                     A+/A+     25,2 25,2
B  1  50 53  Нели Радева - Явор Балкански - Марк Андонов - Гроздан Русинов                     2N    S  +1  D2   150       35,7  6,3
B  2  10  2  Христо Иванчев - Климентин Николчев - Анна Лекова - Траян Христов                 3N    N  -1  D6   -50       12,6 29,4
B  3  45  5  Захари Феров - Николай Василев - Минчо Петков - Емилиан Гогев                     2N    N  -1  DK   -50       12,6 29,4
B  4  11  8  Boris Altman - Igor Curlin - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                  2H    S  +1  D10  140       29,4 12,6
B  5  48 47  Васил Ненчев - Румен Попов - Неделчо Захариев - Сашо Божинов                      3N    N  -1  D5   -50       12,6 29,4
B  6   3  7  Александър Александров - Георги Георгиев - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu      1N    N  +2  D4   150       35,7  6,3
B  7  49  4  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Петър Гвоздев - Георги Георгиев               2H    S   =  D10  110       23,1 18,9
B  8  44  1  Десислава Малакова - Стелиана Иванова - Златко Неделчев - Красимир Симеонов       2H    S  -2  D10  -100       2,1 39,9
B  9  12  9  Стефан Тотев - Владислав Николов - Николай Стефанов - Максим Велчев               3N    N  -2  H2   -100       2,1 39,9
B 10   6 52  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски - Георги Стаматов - Владимир Михов      2N    N  -2  S8   -100       2,1 39,9




18     J75           
East   AK            
N-S    QJ62          
       A843          
Q942          AK63   
J10832        4      
K10           974    
Q5            KJ976  
       108           
       Q9765         
       A853          
       102           

3S E -140            
       C  D  H  S  N
NS     4  8  7  3  5 
EW     9  5  6  9  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  13 36  Коста Костов - Веселин Бараков - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                       2S    E  +1  C4   -140      31,0 11,0
A  2  14 38  Гергана Тенева - Николай Янински - Динко Димитров - Ради Радев                    3H    S  -3  CQ   -300       3,0 39,0
A  3  15 40  Тодор Сталев - Петър Николов - Filip Florinel - Horatiu Didea                     3S    E  +1  H6   -170      17,0 25,0
A  4  16 42  Евгения Рачева - Панчо Панев - Dan Ignatescu - Agica Marius                       2S    E  +2  S8   -170      17,0 25,0
A  5  17 31  Христо Бинев - Борислав Симов - Никола Барантиев - Виктор Аронов                  2S    E  +2  H6   -170      17,0 25,0
A  6  18 33  Лия Костова - Велина Костова - Хуан Иков - Цветелин Коев                          2S    E  +2  C2   -170      17,0 25,0
A  7  19 37  Георги Лесов - Йордан Баев - Александър Стоянов - Христо Христов                  2Hx   W  -2  HK   300       42,0  0,0
A  8  39 20  Юри Илков - Димитър Димитров - Елица Георгиева - Делян Иванов                     2S    E  +1  C10  -140      31,0 11,0
A  9  41 21  Георги Василев - Сергей Кънчев - Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea                 2S    E  +1  D3   -140      31,0 11,0
A 10  24 22  Веселин Величков - Иван Величков - Ozlem Kandolu - Eren Ozan                      3S    E  +1  D2   -170      17,0 25,0
A 11  32 23  Теню Тенев - Мартин Марков - Tuna Elmas - Любомир Кръстев                         2S    E   =  D2   -110      36,0  6,0
A 12  35 34  Момчил Мончев - Румен Лазаров - Милена Стефанова - Антон Петков                   2S    E  +1  H2   -140      31,0 11,0
B  1  50 53  Нели Радева - Явор Балкански - Марк Андонов - Гроздан Русинов                     2S    W  +2  D2   -170      17,0 25,0
B  2  10  2  Христо Иванчев - Климентин Николчев - Анна Лекова - Траян Христов                 2H    N  -1  SK   -100      39,0  3,0
B  3  45  5  Захари Феров - Николай Василев - Минчо Петков - Емилиан Гогев                     2S    E  +2  H6   -170      17,0 25,0
B  4  11  8  Boris Altman - Igor Curlin - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                  3H    N  -2  SA   -200       6,0 36,0
B  5  48 47  Васил Ненчев - Румен Попов - Неделчо Захариев - Сашо Божинов                      1N    N  -3  C7   -300       3,0 39,0
B  6   3  7  Александър Александров - Георги Георгиев - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu      3S    E  +1  DA   -170      17,0 25,0
B  7  49  4  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Петър Гвоздев - Георги Георгиев               3Hx   S  -2  CQ   -500       0,0 42,0
B  8  44  1  Десислава Малакова - Стелиана Иванова - Златко Неделчев - Красимир Симеонов       2S    E  +2  C10  -170      17,0 25,0
B  9  12  9  Стефан Тотев - Владислав Николов - Николай Стефанов - Максим Велчев               2S    E  +2  H6   -170      17,0 25,0
B 10   6 52  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски - Георги Стаматов - Владимир Михов      3D    S  -1  S2   -100      39,0  3,0




19     A862          
South  J2            
E-W    A984          
       Q62           
Q1095         J      
KQ106         A875   
J102          Q76    
AJ            K10974 
       K743          
       943           
       K53           
       853           

4H W -620            
       C  D  H  S  N
NS     3  5  3  5  4 
EW     9  8 10  8  9 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  35 13  Момчил Мончев - Румен Лазаров - Коста Костов - Веселин Бараков                    1N    E  +2  C5   -150      40,0  2,0
A  2  14 37  Гергана Тенева - Николай Янински - Александър Стоянов - Христо Христов            4H    W   =  S4   -620      13,0 29,0
A  3  15 39  Тодор Сталев - Петър Николов - Юри Илков - Димитър Димитров                       4H    E  +2  H4   -680       2,0 40,0
A  4  16 41  Евгения Рачева - Панчо Панев - Георги Василев - Сергей Кънчев                     2H    E  +2  D3   -170      33,0  9,0
A  5  17 24  Христо Бинев - Борислав Симов - Веселин Величков - Иван Величков                  2H    E  +4  H4   -230      24,0 18,0
A  6  18 32  Лия Костова - Велина Костова - Теню Тенев - Мартин Марков                         2H    E  +2  H3   -170      33,0  9,0
A  7  19 36  Георги Лесов - Йордан Баев - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                           4H    W   =  HJ   -620      13,0 29,0
A  8  20 38  Елица Георгиева - Делян Иванов - Динко Димитров - Ради Радев                      2H    E  +3  C6   -200      26,0 16,0
A  9  40 21  Filip Florinel - Horatiu Didea - Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea                 4H    E  -1  H2   100       42,0  0,0
A 10  42 22  Dan Ignatescu - Agica Marius - Ozlem Kandolu - Eren Ozan                          4H    E   =  C2   -620      13,0 29,0
A 11  31 23  Никола Барантиев - Виктор Аронов - Tuna Elmas - Любомир Кръстев                   4H    W   =  S3   -620      13,0 29,0
A 12  34 33  Милена Стефанова - Антон Петков - Хуан Иков - Цветелин Коев                       2H    E  +2  S2   -170      33,0  9,0
B  1  53 44  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Десислава Малакова - Стелиана Иванова            2H    E  +2  D2   -170      33,0  9,0
B  2   3  2  Александър Александров - Георги Георгиев - Анна Лекова - Траян Христов            3Sx   N  -4  S6   -800       0,0 42,0
B  3  12 45  Стефан Тотев - Владислав Николов - Захари Феров - Николай Василев                 4H    W   =  SA   -620      13,0 29,0
B  4  11  1  Boris Altman - Igor Curlin - Златко Неделчев - Красимир Симеонов                  4H    E   =  S3   -620      13,0 29,0
B  5  47  6  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски       4H    W   =  D4   -620      13,0 29,0
B  6   7  9  Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu - Николай Стефанов - Максим Велчев              2H    E  +2  H3   -170      33,0  9,0
B  7  49 50  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Нели Радева - Явор Балкански                  3Sx   S  -3  HK   -500      22,0 20,0
B  8   5 48  Минчо Петков - Емилиан Гогев - Васил Ненчев - Румен Попов                         2H    E  +2  H4   -170      33,0  9,0
B  9   8  4  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Петър Гвоздев - Георги Георгиев             4H    E   =  H3   -620      13,0 29,0
B 10  52 10  Георги Стаматов - Владимир Михов - Христо Иванчев - Климентин Николчев            4H    E  +1  S3   -650       4,0 38,0




20     92            
West   Q862          
All    J6            
       KQJ87         
KJ105         Q7     
AK73          J1054  
K752          Q1043  
5             A103   
       A8643         
       9             
       A98           
       9642          

3H W -140            
       C  D  H  S  N
NS     8  3  4  6  6 
EW     5 10  9  7  7 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  35 13  Момчил Мончев - Румен Лазаров - Коста Костов - Веселин Бараков                    1N    E   =  C6   -90       38,0  4,0
A  2  14 37  Гергана Тенева - Николай Янински - Александър Стоянов - Христо Христов            3N    W  +1  S9   -630       6,0 36,0
A  3  15 39  Тодор Сталев - Петър Николов - Юри Илков - Димитър Димитров                       4H    E   =  SA   -620      11,0 31,0
A  4  16 41  Евгения Рачева - Панчо Панев - Георги Василев - Сергей Кънчев                     2H    E  +2  SA   -170      25,0 17,0
A  5  17 24  Христо Бинев - Борислав Симов - Веселин Величков - Иван Величков                  3H    E  +1  H9   -170      25,0 17,0
A  6  18 32  Лия Костова - Велина Костова - Теню Тенев - Мартин Марков                         3H    E  +1  C4   -170      25,0 17,0
A  7  19 36  Георги Лесов - Йордан Баев - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                           4Hx   E   =  SA   -790       2,0 40,0
A  8  20 38  Елица Георгиева - Делян Иванов - Динко Димитров - Ради Радев                      3H    E  +1  C2   -170      25,0 17,0
A  9  40 21  Filip Florinel - Horatiu Didea - Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea                 3N    E   =  S3   -600      16,0 26,0
A 10  42 22  Dan Ignatescu - Agica Marius - Ozlem Kandolu - Eren Ozan                          4H    E   =  S3   -620      11,0 31,0
A 11  31 23  Никола Барантиев - Виктор Аронов - Tuna Elmas - Любомир Кръстев                   4Hx   E   =  D2   -790       2,0 40,0
A 12  34 33  Милена Стефанова - Антон Петков - Хуан Иков - Цветелин Коев                       3H    E  +1  C6   -170      25,0 17,0
B  1  53 44  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Десислава Малакова - Стелиана Иванова            3H    W   =  D2   -140      35,0  7,0
B  2   3  2  Александър Александров - Георги Георгиев - Анна Лекова - Траян Христов            4H    E   =  SA   -620      11,0 31,0
B  3  12 45  Стефан Тотев - Владислав Николов - Захари Феров - Николай Василев                 3H    E   =  SA   -140      35,0  7,0
B  4  11  1  Boris Altman - Igor Curlin - Златко Неделчев - Красимир Симеонов                  3H    E  +1  C6   -170      25,0 17,0
B  5  47  6  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски       4H    E   =  SA   -620      11,0 31,0
B  6   7  9  Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu - Николай Стефанов - Максим Велчев              3H    E  +1  H3   -170      25,0 17,0
B  7  49 50  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Нели Радева - Явор Балкански                  4H    E  -1  C6   100       40,0  2,0
B  8   5 48  Минчо Петков - Емилиан Гогев - Васил Ненчев - Румен Попов                         4H    E  -2  C6   200       42,0  0,0
B  9   8  4  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Петър Гвоздев - Георги Георгиев             2H    E  +2  H3   -170      25,0 17,0
B 10  52 10  Георги Стаматов - Владимир Михов - Христо Иванчев - Климентин Николчев            4Hx   E   =  S2   -790       2,0 40,0




21     J62           
North  Q974          
N-S    J10           
       AK83          
AK43          1097   
AK5           J82    
K864          972    
92            QJ76   
       Q85           
       1063          
       AQ53          
       1054          

1N W -90             
       C  D  H  S  N
NS     6  6  6  6  6 
E      7  7  7  7  6 
W      :  :  :  :  7 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  34 13  Милена Стефанова - Антон Петков - Коста Костов - Веселин Бараков                  2C    E  -1  C5   50        31,0 11,0
A  2  36 14  Hatice Ozgur - Dilek Yavas - Гергана Тенева - Николай Янински                     1N    W  -1  H4   50        31,0 11,0
A  3  15 38  Тодор Сталев - Петър Николов - Динко Димитров - Ради Радев                        1N    W   =  H4   -90       21,0 21,0
A  4  16 40  Евгения Рачева - Панчо Панев - Filip Florinel - Horatiu Didea                     2C    E  -1  H3   50        31,0 11,0
A  5  17 42  Христо Бинев - Борислав Симов - Dan Ignatescu - Agica Marius                      1N    W   =  H4   -90       21,0 21,0
A  6  18 31  Лия Костова - Велина Костова - Никола Барантиев - Виктор Аронов                   2D    W  +1  H3   -110      13,0 29,0
A  7  19 35  Георги Лесов - Йордан Баев - Момчил Мончев - Румен Лазаров                        1N    W  +1  CA   -120       8,0 34,0
A  8  20 37  Елица Георгиева - Делян Иванов - Александър Стоянов - Христо Христов              1N    W  +1  DJ   -120       8,0 34,0
A  9  21 39  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Юри Илков - Димитър Димитров                   2C    E  -2  S5   100       41,0  1,0
A 10  41 22  Георги Василев - Сергей Кънчев - Ozlem Kandolu - Eren Ozan                        1N    W  +2  H2   -150       4,0 38,0
A 11  24 23  Веселин Величков - Иван Величков - Tuna Elmas - Любомир Кръстев                   2C    E  -2  H3   100       41,0  1,0
A 12  33 32  Хуан Иков - Цветелин Коев - Теню Тенев - Мартин Марков                            2C    E   =  C4   -90       21,0 21,0
B  1  53  5  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Минчо Петков - Емилиан Гогев                     2D    W  -1  D2   50        31,0 11,0
B  2   2  7  Анна Лекова - Траян Христов - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                   1N    S  -1  SK   -100      16,0 26,0
B  3   8 45  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Захари Феров - Николай Василев              2C    E  -1  S5   50        31,0 11,0
B  4  48 11  Васил Ненчев - Румен Попов - Boris Altman - Igor Curlin                           1N    W  +1  H5   -120       8,0 34,0
B  5  47 10  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Христо Иванчев - Климентин Николчев             1N    W   =  H3   -90       21,0 21,0
B  6   9  4  Николай Стефанов - Максим Велчев - Петър Гвоздев - Георги Георгиев                1N    S  -3  S3   -300       0,0 42,0
B  7  44 49  Десислава Малакова - Стелиана Иванова - Стефан Стефанов - Пламен Радойков         1N    N   =  H4   90        38,0  4,0
B  8  12  6  Стефан Тотев - Владислав Николов - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски      2S    W   =  DJ   -110      13,0 29,0
B  9   1 50  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Нели Радева - Явор Балкански                1N    S  -2  SK   -200       2,0 40,0
B 10  52  3  Георги Стаматов - Владимир Михов - Александър Александров - Георги Георгиев       2S    W  -1  DJ   50        31,0 11,0




22     73            
East   J8652         
E-W    Q2            
       A1086         
K10852        AQ4    
743           K10    
K107          J983   
J5            K743   
       J96           
       AQ9           
       A654          
       Q92           

3H S 140             
       C  D  H  S  N
NS     8  6  9  5  7 
EW     5  6  4  7  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  34 13  Милена Стефанова - Антон Петков - Коста Костов - Веселин Бараков                  2S    W  -1  H5   100       13,0 29,0
A  2  36 14  Hatice Ozgur - Dilek Yavas - Гергана Тенева - Николай Янински                     2S    W  -2  H2   200       36,0  6,0
A  3  15 38  Тодор Сталев - Петър Николов - Динко Димитров - Ради Радев                        3H    N  -1  SA   -50        7,0 35,0
A  4  16 40  Евгения Рачева - Панчо Панев - Filip Florinel - Horatiu Didea                     2S    W  -2  H2   200       36,0  6,0
A  5  17 42  Христо Бинев - Борислав Симов - Dan Ignatescu - Agica Marius                      1N    E   =  SJ   -90        4,0 38,0
A  6  18 31  Лия Костова - Велина Костова - Никола Барантиев - Виктор Аронов                   3S    W  -3  C8   300       42,0  0,0
A  7  19 35  Георги Лесов - Йордан Баев - Момчил Мончев - Румен Лазаров                        2S    W   =  DQ   -110       1,0 41,0
A  8  20 37  Елица Георгиева - Делян Иванов - Александър Стоянов - Христо Христов              4H    N  -1  SA   -50        7,0 35,0
A  9  21 39  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Юри Илков - Димитър Димитров                   2S    W  -2  H2   200       36,0  6,0
A 10  41 22  Георги Василев - Сергей Кънчев - Ozlem Kandolu - Eren Ozan                        1N    E  -1  D2   100       13,0 29,0
A 11  24 23  Веселин Величков - Иван Величков - Tuna Elmas - Любомир Кръстев                   3S    W  -2  H3   200       36,0  6,0
A 12  33 32  Хуан Иков - Цветелин Коев - Теню Тенев - Мартин Марков                            2H    N  +2  D4   170       28,0 14,0
B  1  53  5  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Минчо Петков - Емилиан Гогев                     3S    E  -1  D2   100       13,0 29,0
B  2   2  7  Анна Лекова - Траян Христов - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu                   1H    N  +2  C6   140       22,0 20,0
B  3   8 45  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Захари Феров - Николай Василев              2S    N  +2  D2   170       28,0 14,0
B  4  48 11  Васил Ненчев - Румен Попов - Boris Altman - Igor Curlin                           3H    N  +1  SA   170       28,0 14,0
B  5  47 10  Неделчо Захариев - Сашо Божинов - Христо Иванчев - Климентин Николчев             2S    W   =  DQ   -110       1,0 41,0
B  6   9  4  Николай Стефанов - Максим Велчев - Петър Гвоздев - Георги Георгиев                3H    N   =  SA   140       22,0 20,0
B  7  44 49  Десислава Малакова - Стелиана Иванова - Стефан Стефанов - Пламен Радойков         2S    N   =  H5   110       18,0 24,0
B  8  12  6  Стефан Тотев - Владислав Николов - Александър Рангелов - Светослав Хaджийски      3S    N   =  D3   140       22,0 20,0
B  9   1 50  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Нели Радева - Явор Балкански                1N    E  -2  SJ   200       36,0  6,0
B 10  52  3  Георги Стаматов - Владимир Михов - Александър Александров - Георги Георгиев       1N    E  -1  SJ   100       13,0 29,0




23     QJ742         
South  K54           
All    K9            
       653           
A             10853  
AQJ973        862    
A1054         QJ62   
Q2            74     
       K96           
       10            
       873           
       AKJ1098       

3S S 140             
       C  D  H  S  N
NS    10  4  4  9  7 
E      3  8  8  3  3 
W      :  :  9  :  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  33 13  Хуан Иков - Цветелин Коев - Коста Костов - Веселин Бараков                        3H    E   =  SQ   -140      16,0 26,0
A  2  35 14  Момчил Мончев - Румен Лазаров - Гергана Тенева - Николай Янински                  3S    N   =  D2   140       32,0 10,0
A  3  37 15  Александър Стоянов - Христо Христов - Тодор Сталев - Петър Николов                4S    N   =  D2   620       38,0  4,0
A  4  16 39  Евгения Рачева - Панчо Панев - Юри Илков - Димитър Димитров                       4Hx   W  -1  C3   200       36,0  6,0
A  5  17 41  Христо Бинев - Борислав Симов - Георги Василев - Сергей Кънчев                    3H    E   =  C6   -140      16,0 26,0
A  6  18 24  Лия Костова - Велина Костова - Веселин Величков - Иван Величков                   3H    E   =  C3   -140      16,0 26,0
A  7  19 34  Георги Лесов - Йордан Баев - Милена Стефанова - Антон Петков                      3S    N   =  H6   140       32,0 10,0
A  8  20 36  Елица Георгиева - Делян Иванов - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                       4Sx   N  -1  H2   -200       4,0 38,0
A  9  21 38  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Динко Димитров - Ради Радев                    5Cx   S  -1  SA   -200       4,0 38,0
A 10  22 40  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Filip Florinel - Horatiu Didea                        3S    N   =  H3   140       32,0 10,0
A 11  42 23  Dan Ignatescu - Agica Marius - Tuna Elmas - Любомир Кръстев                       4Sx   N  -1  DQ   -200       4,0 38,0
A 12  32 31  Теню Тенев - Мартин Марков - Никола Барантиев - Виктор Аронов                     3H    W   =  C3   -140      16,0 26,0
B  1  53 12  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Стефан Тотев - Владислав Николов                 3H    W   =  D2   -140      16,0 26,0
B  2   2  9  Анна Лекова - Траян Христов - Николай Стефанов - Максим Велчев                    3S    W   =  H6   -140      16,0 26,0
B  3  45  1  Захари Феров - Николай Василев - Златко Неделчев - Красимир Симеонов              3H    W   =  C3   -140      16,0 26,0
B  4   6 11  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски - Boris Altman - Igor Curlin            4H    W  -1  C5   100       26,0 16,0
B  5   3 47  Александър Александров - Георги Георгиев - Неделчо Захариев - Сашо Божинов        5Dx   W  -4  C5   1100      42,0  0,0
B  6   4 50  Петър Гвоздев - Георги Георгиев - Нели Радева - Явор Балкански                    4Dx   E  -3  CK   800       40,0  2,0
B  7  49  5  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Минчо Петков - Емилиан Гогев                  4D    W  -1  C5   100       26,0 16,0
B  8   8 10  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Христо Иванчев - Климентин Николчев         4H    W  -1  C3   100       26,0 16,0
B  9  48 44  Васил Ненчев - Румен Попов - Десислава Малакова - Стелиана Иванова                4S    N  -2  DQ   -200       4,0 38,0
B 10  52  7  Георги Стаматов - Владимир Михов - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu              3Sx   N  -1  H3   -200       4,0 38,0




24     A3            
West   976           
None   832           
       K10954        
J106          Q7542  
A1084         KQ52   
A106          KJ     
J63           Q2     
       K98           
       J3            
       Q9754         
       A87           

3S W -140            
       C  D  H  S  N
NS     7  7  4  4  5 
EW     6  6  8  9  8 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  33 13  Хуан Иков - Цветелин Коев - Коста Костов - Веселин Бараков                        4H    W  -1  C5   50        38,0  4,0
A  2  35 14  Момчил Мончев - Румен Лазаров - Гергана Тенева - Николай Янински                  3Dx   S  -1  S2   -100      30,0 12,0
A  3  37 15  Александър Стоянов - Христо Христов - Тодор Сталев - Петър Николов                2S    E  +1  D2   -140      16,0 26,0
A  4  16 39  Евгения Рачева - Панчо Панев - Юри Илков - Димитър Димитров                       2S    E  +1  CA   -140      16,0 26,0
A  5  17 41  Христо Бинев - Борислав Симов - Георги Василев - Сергей Кънчев                    2S    E  +1  D5   -140      16,0 26,0
A  6  18 24  Лия Костова - Велина Костова - Веселин Величков - Иван Величков                   2S    E  +1  CA   -140      16,0 26,0
A  7  19 34  Георги Лесов - Йордан Баев - Милена Стефанова - Антон Петков                      2S    E  +1  D6   -140      16,0 26,0
A  8  20 36  Елица Георгиева - Делян Иванов - Hatice Ozgur - Dilek Yavas                       3H    E  -1  CA   50        38,0  4,0
A  9  21 38  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Динко Димитров - Ради Радев                    4H    E   =  S8   -420       0,0 42,0
A 10  22 40  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Filip Florinel - Horatiu Didea                        4S    E  -1  D2   50        38,0  4,0
A 11  42 23  Dan Ignatescu - Agica Marius - Tuna Elmas - Любомир Кръстев                       2S    E  +1  D2   -140      16,0 26,0
A 12  32 31  Теню Тенев - Мартин Марков - Никола Барантиев - Виктор Аронов                     2S    E  +1  HJ   -140      16,0 26,0
B  1  53 12  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Стефан Тотев - Владислав Николов                 4H    E  -1  D2   50        38,0  4,0
B  2   2  9  Анна Лекова - Траян Христов - Николай Стефанов - Максим Велчев                    1N    W   =  C10  -90       32,0 10,0
B  3  45  1  Захари Феров - Николай Василев - Златко Неделчев - Красимир Симеонов              2S    E  +2  D2   -170       3,0 39,0
B  4   6 11  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски - Boris Altman - Igor Curlin            3S    E  -1  HJ   50        38,0  4,0
B  5   3 47  Александър Александров - Георги Георгиев - Неделчо Захариев - Сашо Божинов        2S    E   =  HJ   -110      28,0 14,0
B  6   4 50  Петър Гвоздев - Георги Георгиев - Нели Радева - Явор Балкански                    2S    E  +1  D4   -140      16,0 26,0
B  7  49  5  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Минчо Петков - Емилиан Гогев                  3S    E   =  S9   -140      16,0 26,0
B  8   8 10  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Христо Иванчев - Климентин Николчев         2S    E  +1  D3   -140      16,0 26,0
B  9  48 44  Васил Ненчев - Румен Попов - Десислава Малакова - Стелиана Иванова                3S    E   =  CA   -140      16,0 26,0
B 10  52  7  Георги Стаматов - Владимир Михов - Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu              3S    E  +1  D5   -170       3,0 39,0




25     KJ53          
North  A86           
E-W    J2            
       Q1092         
8             10762  
KQ1042        3      
K9            AQ1064 
AK876         543    
       AQ94          
       J975          
       8753          
       J             

2N E -120            
       C  D  H  S  N
N      3  3  3  7  5 
S      :  :  5  :  : 
EW     9  9  7  6  8 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  32 13  Теню Тенев - Мартин Марков - Коста Костов - Веселин Бараков                       2H    S  -2  S8   -100      21,0 21,0
A  2  34 14  Милена Стефанова - Антон Петков - Гергана Тенева - Николай Янински                3C    W  -1  S4   100       30,0 12,0
A  3  36 15  Hatice Ozgur - Dilek Yavas - Тодор Сталев - Петър Николов                         4C    W  -3  DJ   300       38,0  4,0
A  4  38 16  Динко Димитров - Ради Радев - Евгения Рачева - Панчо Панев                        3C    W  +1  DJ   -130      12,0 30,0
A  5  17 40  Христо Бинев - Борислав Симов - Filip Florinel - Horatiu Didea                    2S    N  -1  H3   -50       26,0 16,0
A  6  18 42  Лия Костова - Велина Костова - Dan Ignatescu - Agica Marius                       2H    S  -2  CA   -100      21,0 21,0
A  7  19 33  Георги Лесов - Йордан Баев - Хуан Иков - Цветелин Коев                            3Cx   W  +1  DJ   -870       0,0 42,0
A  8  20 35  Елица Георгиева - Делян Иванов - Момчил Мончев - Румен Лазаров                    2C    W   =  DJ   -90       24,0 18,0
A  9  21 37  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Александър Стоянов - Христо Христов            3Sxx  N  -2  H3   -600       4,0 38,0
A 10  22 39  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Юри Илков - Димитър Димитров                          3Cx   W  -1  S5   200       35,0  7,0
A 11  23 41  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Георги Василев - Сергей Кънчев                     3C    E   =  DJ   -110      16,0 26,0
A 12  31 24  Никола Барантиев - Виктор Аронов - Веселин Величков - Иван Величков               3Cx   W   =  S3   -670       2,0 40,0
B  1  53  8  Марк Андонов - Гроздан Русинов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев              3Cx   W  -1  D2   200       35,0  7,0
B  2   2  4  Анна Лекова - Траян Христов - Петър Гвоздев - Георги Георгиев                     3C    E  +2  DJ   -150      10,0 32,0
B  3  45 48  Захари Феров - Николай Василев - Васил Ненчев - Румен Попов                       3C    W  -1  S3   100       30,0 12,0
B  4  11 10  Boris Altman - Igor Curlin - Христо Иванчев - Климентин Николчев                  4Hx   W  -3  H6   800       42,0  0,0
B  5   7 47  Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu - Неделчо Захариев - Сашо Божинов               3Hx   E  -2  S3   500       40,0  2,0
B  6  50 44  Нели Радева - Явор Балкански - Десислава Малакова - Стелиана Иванова              2C    W  +1  DJ   -110      16,0 26,0
B  7  49 12  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Стефан Тотев - Владислав Николов              3C    W   =  S3   -110      16,0 26,0
B  8   1  3  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Александър Александров - Георги Георгиев    2Cx   W  +1  S5   -380       8,0 34,0
B  9   6  5  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски - Минчо Петков - Емилиан Гогев          2Cx   W  +2  HA   -580       6,0 36,0
B 10  52  9  Георги Стаматов - Владимир Михов - Николай Стефанов - Максим Велчев               3D    E  -1  CJ   100       30,0 12,0




26     1087          
East   632           
All    86542         
       A4            
J6            AKQ54  
AK85          Q10    
J97           Q3     
8765          K932   
       932           
       J974          
       AK10          
       QJ10          

4S E -620            
       C  D  H  S  N
NS     3  5  4  3  3 
EW     9  8  9 10  9 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Ld   Result    Score
A  1  32 13  Теню Тенев - Мартин Марков - Коста Костов - Веселин Бараков                       3N    W   =  D6   -600      22,0 20,0
A  2  34 14  Милена Стефанова - Антон Петков - Гергана Тенева - Николай Янински                3N    W  +1  D4   -630       8,0 34,0
A  3  36 15  Hatice Ozgur - Dilek Yavas - Тодор Сталев - Петър Николов                         3N    W  +1  D6   -630       8,0 34,0
A  4  38 16  Динко Димитров - Ради Радев - Евгения Рачева - Панчо Панев                        2N    W  +2  D6   -180      32,0 10,0
A  5  17 40  Христо Бинев - Борислав Симов - Filip Florinel - Horatiu Didea                    3N    E  +3  CQ   -690       0,0 42,0
A  6  18 42  Лия Костова - Велина Костова - Dan Ignatescu - Agica Marius                       2C    E  +1  DA   -110      39,0  3,0
A  7  19 33  Георги Лесов - Йордан Баев - Хуан Иков - Цветелин Коев                            2N    W  +2  D6   -180      32,0 10,0
A  8  20 35  Елица Георгиева - Делян Иванов - Момчил Мончев - Румен Лазаров                    3N    W  +1  D4   -630       8,0 34,0
A  9  21 37  Horia Georgescu - Nedelcu Mihnea - Александър Стоянов - Христо Христов            2S    E  +3  DA   -200      28,0 14,0
A 10  22 39  Ozlem Kandolu - Eren Ozan - Юри Илков - Димитър Димитров                          5C    E  -2  DA   200       42,0  0,0
A 11  23 41  Tuna Elmas - Любомир Кръстев - Георги Василев - Сергей Кънчев                     4S    E   =  DA   -620      15,0 27,0
A 12  31 24  Никола Барантиев - Виктор Аронов - Веселин Величков - Иван Величков               3N    W   =  D3   -600      22,0 20,0
B  1   8 53  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Марк Андонов - Гроздан Русинов              3N    W  +1  D2   -630       8,0 34,0
B  2   2  4  Анна Лекова - Траян Христов - Петър Гвоздев - Георги Георгиев                     4S    E   =  DK   -620      15,0 27,0
B  3  45 48  Захари Феров - Николай Василев - Васил Ненчев - Румен Попов                       3N    W   =  H3   -600      22,0 20,0
B  4  11 10  Boris Altman - Igor Curlin - Христо Иванчев - Климентин Николчев                  3N    E  +2  CQ   -660       2,0 40,0
B  5   7 47  Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu - Неделчо Захариев - Сашо Божинов               3N    E  +1  D6   -630       8,0 34,0
B  6  50 44  Нели Радева - Явор Балкански - Десислава Малакова - Стелиана Иванова              2S    E  +2  DA   -170      36,0  6,0
B  7  49 12  Стефан Стефанов - Пламен Радойков - Стефан Тотев - Владислав Николов              3N    W   =  D6   -600      22,0 20,0
B  8   1  3  Златко Неделчев - Красимир Симеонов - Александър Александров - Георги Георгиев    3N    E   =  CQ   -600      22,0 20,0
B  9   6  5  Александър Рангелов - Светослав Хaджийски - Минчо Петков - Емилиан Гогев          2C    E  +1  DK   -110      39,0  3,0
B 10  52  9  Георги Стаматов - Владимир Михов - Николай Стефанов - Максим Велчев               2N    E  +2  H3   -180      32,0 10,0

Results